Prosinec 2015

PF 2016

31. prosince 2015 v 14:14 | Ajjinka |  O blogu

A je to tu zase, poslední den v roce! U Kristen byl rok 2015 více než plodný. Jako první americká herečka získala prestižní ocenění César za nejlepší herečku ve vedlejší roli, které si zasloužila za svou výkon jako Valentine v Sils Maria. Natočila několik nových filmů, na které se můžeme těšit v příštím roce, jmenovitě Certain Women, Billy Lynn's Long Halftime Walk, zatím nepojmenovaný snímek Woodyho Allena a Personal Shopper, při kterém znovu spolupracovala s režisérem Olivierem Assayasem.

Dále Kristen podpořila několik svých filmů, které měly letos premiéru. Drama Still Alice a akční komedie American Ultra, ve které zazářila po boku Jesseho Eisenberga.

Ani její spolupráce s módním domem Chanel nezůstala stát. Kristen se stala tváří kolekce kabelek a natočila krátkometrážní film Once and Forever, který režíroval Karl Lagerfeld.

Dočkali jsme se několika rozhovorů, photoshootů a fotek z natáčení. Kristen také poprvé navštívila Českou republiku, kde se částečně točilo drama Personal Shopper.

Díky jejímu výkonu v Sils Maria si Kristen připsala na konto několik skvělých ocenění od filmových kritiků, které si můžete podrobněji prohlédnout v aktualizovaném článku OCENĚNÍ.

Tady na blogu se objevilo 370 článků s novými informacem a fotkami. Zvýšilo se také zastoupení fanoušků, kteří sledují blog přes facebookovou stránku, kde se většina novinek zobrazuje jako první... Vím, že se pořád opakuju, ale moc mě vaše přízeň těší a vážím si jí.

Všem bych vám chtěla do nového roku popřát jen to nejlepší. Doufám, že docílíte všeho, co si přejete, a že si cestu k tomu náležitě užijete. Setkáme se tu zase zítra, v roce 2016, který bude pro Kristen plný filmových premiér a snad i nových projektů!

Kristen navštíví show Jimmyho Fallona!

30. prosince 2015 v 12:50 | Ajjinka |  Zajímavosti

A další skvělou zprávou je, že se Kristen objeví v The Tonight Show u Jimmyho Fallona! Pravděpodobně kvůli propagaci filmu Anesthesia, který má 8. ledna premiéru. Kristen bude hostem show 5. ledna, takže se určitě máme na co těšit! :)

Kristen si převezme cenu od New York Film Critics Circle

30. prosince 2015 v 12:45 | Ajjinka |  Zajímavosti

To, že Kristen získala ocenění Nejlepší herečky od kritiků z New Yorku, už víme. Nyní nám Scott Feinberg potvrdil, že se Kristen zúčastní slavnostního předávání cen, které proběhne v New Yorku 4. ledna! Kromě Kristen na akci bude také Julianne Moore, se kterou si Kristen zahrála ve Still Alice.

Kristen a CJova rodina (25. 12. 2015)

27. prosince 2015 v 18:39 | Ajjinka |  Osobní fotky

A dnes se objevila milá fotka Kristen ze Štědrého dne, kdy navštívila rodinu svého kamaráda CJe. Kristen tu vypadá hrozně roztomile! Jinak se můžete těšit na článek, ve kterém budou aktualizovány všechny Kristeniny úspěchy za poslední dobu. Vážně se jí daří! :) Pokud chcete vidět fotku v původní velikosti, stačí na ni kliknout.


Kristen se Scottem Feinbergem

27. prosince 2015 v 18:34 | Ajjinka |  Zajímavosti

Pokud sledujete blogový Facebook, už víte, že ve středu Kristen natáčela podcast Awards Chatter s reportérem Scottem Feinbergem, který na Twitteru sdílel fotku a fakt, že má Kristen ráda jablka. Rozhovoru bychom se měli dočkat už v pondělí, tedy zítra :) Fotka se vám kliknutím zvětší!


České DVD American Ultra vyjde později

20. prosince 2015 v 16:39 | Ajjinka |  American Ultra

Nah. Stejně jako u Still Alice i u DVD American Ultra došlo k posunu vydání. Podle posledních informací by mělo být možné zakoupit české DVD 24. února 2016. A jak už jsem zmiňovala v minulém článku, součástí bude česky dabovaná verze i originál s českými titulky.

Kristen bude hostem Awards Chatter

19. prosince 2015 v 20:42 | Ajjinka |  Události

Další dnešní skvělá zpráva. Kristen bude příští týden hostem podcastu Awards Chatter, kde analytik různých ocenění Scott Feinberg mluví například o Oscarech nebo Emmys a dělá také rozhovory s horkými favority pro tato ocenění. Scottův podcast můžete sledovat na iTunes. Jakmile bude rozhovor veřejný, samozřejmě jej můžete čekat i tady :) Já už se strašně moc těším!

"Jsem nadšený, že příští týden přivítám ve svém podcastu dva velmi speciální hosty: Samuela L Jacksona a Kristen Stewart!"


Nové stillsky z Equals

19. prosince 2015 v 20:28 | Ajjinka |  Equals
Awww, musím říct, že Equals je momentálně film, na který se těším asi úplně nejvíc. Dnes tu máme dvě nové fotky Kristen jako Nii. Pevně doufám, že nám společnost A24, která k filmu koupila práva, brzy nabídne něco víc - například trailer! Po kliknutí na obrázek se vám fotky zvětší.První fotka z Personal Shopper

18. prosince 2015 v 17:50 | Ajjinka |  Personal Shopper
Páni, natáčení Personal Shopper skončilo v Ománu jen před pár dny a my už tu máme první stillsku z fotku! Na snímku můžete vidět Kristen jako Maureen. Jsem nadšená z toho, že máme první obrázek takhle brzy. Snad v tomhle rozmazlování budou pokračovat, protože bych si na něj rozhodně dokázala zvyknout :)) Po kliknutí se vám fotka zobrazí v původní velikosti.Kristen se objeví na Image Makers Awards

16. prosince 2015 v 20:25 | Ajjinka |  Události

Kristen se 12. ledna objeví na předávání cen Image Makers Awards, kde předá cenu make-up artistce a kamarádce Jillian Dempsey, která s ní již mnohokrát spolupracovala. Jillian získala ocenění Choice Makeup Artist a Kristenin kadeřník Adir Abergel dostane cenu v kategorii Choice Hair Stylist. Je super, že se zase máme na co těšit! :) Adirovi a Jillian patří velká gratulace, je pravda, že vážně odvádí skvělou práci!

3. NAROZENINY!

14. prosince 2015 v 17:10 | Ajjinka |  O blogu

Nejdřív vám musím říct, že jsem na sebe pyšná, protože jsem na blogové narozeniny nezapomněla. V práci je teď pěkný frmol, takže mi to doma už moc nemyslí. Každopádně... Lidi, už jsme tady spolu tři dlouhé roky! S někým delší dobu, s někým kratší. V obou případech doufám, že tu společně ještě nějakou dobu budeme. Blogování o Kristen mě pořád baví, skvěle si u něj odpočinu, takže žádný útěk v plánu zatím nemám.

Všem bych vám chtěla poděkovat za věrnost, kterou téhle stránce projevujete. Na facebooku už je nás skoro 500 a sem za nějakou dobu přijde 200 000. návštěvník. Pevně doufám, že vás to tu stále baví. Kdybyste však měli nějaký nápad, jak to tu oživit, jsem jedno velké ucho.

Snad už brzy se můžete těšit na skvělou soutěž, která bude narozeninovo-500-lidí-na-facebooku-vánoční a která bude podle mě opravdu stát za to :) Ještě jednou díky, jste skvělí!

Nové fan fotky z Ománu (12. 12. 2015)

12. prosince 2015 v 20:25 | Ajjinka |  Fan fotky

Máme tu nové fotky Kristen z Ománu, kam vyrazila společně se štábem Personal Shopper. Film, který se částečně natáčel i v Praze, dnes oslavil poslední klapku. Natáčení tak skončilo a Kristen snad čeká zasloužená dovolená :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.comTrailer a plakát filmu Anesthesia

10. prosince 2015 v 20:49 | Ajjinka |  Anesthesia

Konečně jsme se dočkali oficiálního traileru filmu Anesthesia, ve kterém Kristen ztvárňuje Sophii, studentku kolumbijské univerzity v New Yorku, která bojuje s depresemi. Film bude mít premiéru začátkem ledna.
Kristen pro Les Inrockuptibles

9. prosince 2015 v 20:13 | Ajjinka |  Rozhovory

Přeložila jsem pro vás nový rozhovor s Kristen, který byl pořízen před pár dny. Objevil se ve francouzském magazínu Les Inrockuptibles. Portrét k němu pořídil Julien Mignot. Kristen mluví o své postavě Maureen v Personal Shopper, teroristických útocích v Paříži a o definování sama sebe.

Po Sils Maria právě natáčíš Personal Shopper, nový film Oliviera Assayase. Co nám o své postavě můžeš říct?
Kristen: Doslova se tím ubíjím, jdu do toho na 100%. Neuvědomovala jsem si, jak hluboké a existencionální to je a jak moc se mě to dotýká. Hraju opravdu velmi osamělou holku, která si není jistá, kým je. Její bratr, dvojče, zemřel. A ona je posedlá tím, aby s ním navázala kontakt. Zároveň dělá nákupčí jedné ženy, která je veřejnou osobností a znázorňuje velmi povrchní způsob života. Je to film o realitě a o tom, co je reálné. Je všechno, co cítíme, opravdové? Na co spoléháme?

Certain Women bude mít premiéru v Sundance!

7. prosince 2015 v 22:17 | Ajjinka |  Certain Women

Projekt režisérky Kelly Reichardt, který nějakou dobu vystupoval pod pracovními názvem Livingston, má nový název a datum premiéry! Tedy tak docela. Film se jmenuje Certain Women a sleduje příběhy tří žen, které se kříží v malém americkém městěčku, kde s každá vypořádává se svým životem.

Film bude mít svou světovou premiéru na filmovém festivalu v Sundance, takže je dost možné, že se dočkáme další SundanceStew! Festival bude probíhat od 21. do 31. ledna 2016. Jakmile budu znát nějaké bližší informace, zveřejním je tu :)


Kristen byla nominována na Nejlepší herečku ve vedlejší roliza

7. prosince 2015 v 18:06 | Ajjinka |  Zajímavosti

Online Film Critics Society nominovalo Kristen v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli za její ztvárnění Valentine v Sils Maria! Společnost jí dělají v kategorii čtyři další silné konkurentky, ale i samotná nominace je velmi potěšující. Doufám, že se Kristen podaří i dál. Ještě lepší je fakt, že IFC nedělá prakticky nic proto, aby se film dostal do rozjetých kampaní na awards season. A když si ještě vezmeme fakt, že je víceméně rok po premiéře, ten úspěch je ještě úžasnější! Držme palce, aby se Kristen podařilo nominaci proměnit ve výhru :) Výsledky budeme znát 14. prosince.

Nejlepší herečka ve vedlejší roli:
Rooney Mara (Carol)
Cynthia Nixon (James White)
Kristen Stewart (Clouds of Sils Maria)
Alicia Vikander (The Danish Girl)
Kate Winslet (Steve Jobs)


Kristen získala ještě jedno ocenění Nejlepší herečka ve vedlejší roli

6. prosince 2015 v 20:30 | Ajjinka |  Zajímavosti

Ani nevíte, jak obrouvskou radost mám z toho, že za několik dní píšu velmi podobný článek! Kristen získala další ocenění za svou roli Valentine v Sils Maria! Tentokrát zabodovala v Boston Society of Film Critics, kde od filmových kritiků získala cenu za Nejlepší herečku ve vedlejší roli! Podle mě je to naprosto úžasný úspěch a pevně doufám, že nebude tím posledním! :)


Informace o DVD American Ultra

5. prosince 2015 v 11:44 | Ajjinka |  American Ultra

Mám super zprávu pro ty, co American Ultra nestihli v kinech nebo si potrpí na českém dabingu. DVD by totiž mělo vyjít už za 11 dní, tedy 16. prosince, kdy z něj bude skvělý vánoční dárek. Součástí DVD bude samozřejmě česky dabovaná verze a původní verze s českými titulky.

Trailer Anesthesia již brzy!

5. prosince 2015 v 11:38 | Ajjinka |  Anesthesia

Producent John Hetzler odpověděl na fanouškovské otázky na to, kdy se konečně dočkáme traileru filmu Anesthesia. Ten totiž bude mít premiéru ve vybraných kinech a VOD přijímačích 8. ledna. Film si tak budeme prakticky hned zhlédnout i my. John napsal, že máme zůstat na příjmu, protože se trailer objeví velmi brzy! Tak pevně doufám, že dodrží své slovo a my se trailerem budeme moct brzy pokochat :)


Kristen získala další ocenění Nejlepší herečka ve vedlejší roli

5. prosince 2015 v 9:56 | Ajjinka |  Zajímavosti

Zdá se, že to, co nedokáže udělat distribuční společnost IFC Film, která má práva k Sils Marie, zvládají filmoví kritici. Ti totiž Kristen ocenili cenou Nejlepší herečka ve vedlejší roli! BOFCA Awards, Boston Online Film Critics Association Awards, jsou tu již třetím rokem a hlavní slovo u nominací a vítězů mají právě filmoví kritici. Já myslím, že je to další skvělý úspěch, který si Kristen určitě zaslouží, protože jako Valentine byla skvělá. Samotný film se v kategorii Nejlepší film roku dostal na šestou příčku.

Teď jen držte palce, 6. prosince budeme znát nominace na LACC Awards, 9. prosince na SAG Awards a 10. prosince GG Awards, tedy Golden Globes!