Leden 2016

Nové portréty ze Sundance

31. ledna 2016 v 21:13 | Ajjinka |  Photoshooty 2016

Um, dlouho jsem nepřidala žádný článek, i když rozhodně je co přidávat! Bohužel mám teď docela frmol v práci a ke všemu na mě dopadla nějaká brutální nemoc, asi rýmička nebo co. Každopádně přidávám alespoň tyhle úžasné fotky ze Sundance, ze kterých mám obrovskou radost. Kristen vypadá nádherně!

imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Velké díky patří @AdoringKS

Člověk nemůže věřit všemu

26. ledna 2016 v 18:45 | Ajjinka |  Ode mě

Je mi opravdu moc líto, že sem vůbec podobný článek musím psát. A pardon, je dost dlouhý, ale zkrátka jsem se z toho musela vypsat. Včera se zase prokázalo to, že člověk nesmí věřit všemu, co čte. Bohužel ani tomu, co vidí. Tentokrát se ukázal uznávaný server Variety, o kterém jsem měla celkem vysoké mínění. Jak se ale prokázalo, pro kliknutí a rádoby úspěch svého článku jsou schopni udělat cokoliv. A i když se posléze omluvili a snažili se svou chybu napravit, jejich laxní přístup mě přesvědčil o tom, že šlo o předem promyšlený tah.

Pokud jste dnes zavítali na Twitter, nebo sledujete facebookovou stránku blogu, na kterou jsem psala již ráno, víte, že byla Kristen nařčena z rasistických komentářů k současné situaci, kdy někteří umělci označují oscarové nominace za rasistické, protože nebyl nominován nikdo barevný (nesnáším tohle označování, ale takhle přesně to tvrdí oni).

Kristenina citace byla hrubě vytržena z kontextu a autor článku na Variety se vůbec nebál svoji chybu použít přímo v titulku článku, který byl během chvíle po všech sociálních sítích. Šířil se virálně, protože najednou si chtěl každý kopnout. Kristen se tak během chvíle stala velmi snadným terčem, do kterého si namířili snad úplně všichni.

A o jakou citaci vlastně šlo?

"Místo toho, abyste seděli a stěžovali si na to, dělejte s tím něco. Napište něco. Sami s tím něco udělejte... A to se snadno řekne. Kurva, je těžký zařídit, aby se filmy natočily. Je to velký luxus. Kdo může jen tak natočit film? Ale tohle téma je teď obvykle všude a je už otravný."

Když tento úryvek vyjmete z kontextu a napíšete, že Kristen komentuje dělání rasistických rozdílů v Hollywoodu, je jasné, že to spoustu lidí zvedne ze židlí. Když ale víte, že Kristen doopravdy, stejně jako už několikrát předtím, mluvila o sexismu v Hollywoodu, kdy je pro ženy těžší se prosadit, dávají její slova úplně jiný smysl.

V článku bylo navíc i video, které bylo sestříhané tak, že nezazněla otázka reportérky. Zvláštní, že? Zvláštní byl také fakt, že článek na webu Variety visel tak dlouho, dokud od něj tuto zprávu nezačaly přebírat další velké weby. Poté byla zveřejněna rádoby omluva a článek byl předělán. Na sociálních sítích však stále visela verze s původním titulkem a jak možná víte, titulek vám poví někdy dost, takže se jej ani neobtěžujete otevřít.

Jsem vážně zklamaná. Nejen serverem Variety, ale úplně každým, který okamžitě začal šířit nenávistné komentáře, aniž by si článek pořádně přečetl. A že mezi takovými byly i některé moje oblíbené spisovatelky. Je to smutné. Bohužel je občas potřeba dostat takovouhle facku, aby si člověk uvědomil, že v dnešní době, kdy jde především o počet návštěv, peníze a sdílení, nemůžeme věřit prakticky ničemu.

Já pevně doufám, že se omluva dostane především ke Kristen a že její publicistka Ruth tuhle situaci zvládne. Kristen prakticky nikdy nepodniká právní kroky, když přijde na podobné věci. Žádné kroky většinou nepodniká ani sama Ruth, tak uvidíme, jestli tahle pomluva bude mít ještě nějakou dohru.

Mně to opravdu mrzí, protože Kristen si poslední dobou vedla skvěle, dařilo se jí. Všude jsme na ni slyšeli samou chválu a pak se stane tohle. Snad se informace o tom, že byl článěk nepravdivý, dostane k co nejvíce lidem. Na druhou stranu je hezké vidět, jak se Kristenini fanoušci dokáží stmelit a zasáhnout. Nebyli však zdaleka jediní, kdo se za Kristen tvrdě postavili.

Pár lidí se ještě nenechá snadno oblafnout a to je dobré vědět.

Promo Certain Women v Sundance - Den 2

25. ledna 2016 v 20:39 | Ajjinka |  Akce

Kristen, Kelly a Lily dnes pokračují v promu filmu Certain Women, které probíhá na filmovém festivalu v Sundance. Dnes ráno se Kristen zúčastnila Q&A, nafotila pár portrétů a podala pár rozhovorů. Dnes by ještě měla proběhnout slavnostní párty k premiéře filmu. Zatím sem přidávám pár fotek, zbytek klasicky zítra :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Certain Women: První reakce a dojmy

25. ledna 2016 v 20:30 | Ajjinka |  Certain Women

Ani po premiéře snímku Certain Women, který vypráví tři různé příběhy žen z malého městečka v Montaně, nesmí chybět první dojmy a reakce. Zatím se zdá, že film získává především pozitvní reakce a Kristen za svůj výkon obzvlášť.

JMOursler: Ženské zkušenosti vyprávěny po kouscích. Tiché. Krásné. Hlubokomyslné. Zatím nejlepší v Sundance.

jpraup: Tiché a trpělivé drama o navazování spojení. Dobře zafixované do místa natáčení. Laura Dem a Michelle Williams byly ve filmu skvělé, ale Kristen Stewart má ten nejvíc emotivní kousek, který zvládla výborně.

tarmosino: Musím si tenhle film nechat ještě projít hlavou, ale moje první reakce na Certain Women je ta, že jde o mistrovský kousek.

aliciamalone: Přála bych si, aby dal film tomuhle skvělému hereckému obsazení víc prostoru. Velmi pomalé! Kristen Stewart byla úžasná jako vždy. Ale má menší roli, než možná očekáváte.

alisonwillmore: Dva z těchto příběhů z Montany pro mě byly příliš neúplné, ale ten třetí (ano, ten s KStew) byl úžasný.

Beccamford: V Certain Women jsou tři příběhy. Ten třetí (s KStew a Lily Gladstone) je zdaleka ten nejlepší.

Mel452: Certain Women je krásně natočeno. Některé příběhy se trošičku táhnout, ale ten třetí (Kristenin) je hlubší a Kristen je hypnotizující. Jak někdo řekl, můžete jí jen sledovat, jak jí. Její role je menší, než jsem myslela. Ale kvalita vítězí nad kvantitou.

Kristen pro E! Online

25. ledna 2016 v 19:55 | Ajjinka |  Videorozhovory

Nejsem si jistá, kolik videorozhovorů stihnu vůbec přidat, samozřejmě se pokusím udělat maximum. V rozhovoru pro E! Online Kristen odpovídá na otázku, kdy se dočkáme jejího režisérského debutu. Doufá, že co nejdříve. Miluje to, co filmy vyvolávají, určitě prý najde projekt, na kterém by chtěla dělat. Pak také mluví o tom, že by moc ráda dělala na nějakém velkorozpočtovém filmu, kdyby byl zajímavý a stál by za to. Klidně si umí představit roli superhrdinky.


Portréty pro THR

25. ledna 2016 v 19:45 | Ajjinka |  Photoshooty 2016

Mám tu pro vás přenádherné portréty ze Sundance, které byly pořízeny pro The Hollywood Reporter. Já z těchhle fotek vážně nemůžu, obzvlášť z těch dvou stejných dole. Pevně doufám, že se dočkáme dalších, protože prostě chci! :D A jen tak mimochodem, nevíte, proč mě tak zaskočilo, že už musím dělat novou kategorii pro photoshooty 2016? :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Certain Women Sundance Premiere - Master Post

24. ledna 2016 v 20:57 | Ajjinka |  Master Posts

INFORMACE | FOTKY | VIDEA

Připravuje se nový film pro Kristen?

19. ledna 2016 v 20:06 | Ajjinka |  Novinky

Montana Film Office, filmová kancelář, která se podílela na tvorbě snímku Certain Women, který bude za pár dní mít premiéru na filmovém festivalu v Sundance, naznačila, že by jedním z jejích budoucích projektů mohl být další film s Kristen! Zatím opravdu nejde o nic jistého, ale ta možnost tu je. Podle všeho by mělo jít o katastrofický snímek. Zda k natáčení skutečně dojde, nám však poví až čas :)


Vyhlášení soutěže o stolní kalendář

17. ledna 2016 v 20:13 | Ajjinka |  Soutěže

Tadá! Máme tady vyhlášení soutěže o stolní kalendář s motivy MiniKristens pro rok 2016! Moc mile mě potěšila vysoká účast soutěže, takže bych chtěla poděkovat všem, kteří se zúčastnili. Bohužel výhra je jen jedna, mrzí mě, že kalendářů není víc. Vylosováno bylo číslo 14, pod kterým se skrývalo jméno:

SABINA PAVLÍKOVÁ

VELKÁ GRATULACE! :)

Ostatní rozhodně nemusí zoufat, mám v plánu letos se soutěžemi dál pokračovat a snad se mi podaří, aby byly častěji. Takže rozhodně není všem dnům konec! Pro kontrolu nebo pro zajímavost přidávám odpovědi na soutěžní otázky, ale vzhledem k tomu, že drtivá většina e-mailů měla odpovědi správně, není to ani třeba :))

1) V kolika hudebních videoklipech si Kristen zahrála?

Kristen si zahrála ve dvou oficiálních videoklipech.


2) Jak se jmenují Kristeniny tři psi?

Bear, Bernie a Cole

3) Kristen si také jako malá zahrála v jedné reklamě. Na co byla?


4) Kristen si zahrála ve dvou filmech, kde jméno její postavy bylo Sophie. O které dva snímky se jedná?

Jumper (2008) a Anesthesia (2016)

5) Jako první americká herečka získala Kristen prestižní francouzskou cenu. Jakou?

Francouzské ocenění César

Nové fan fotky z Paříže (16. 1. 2016)

17. ledna 2016 v 17:38 | Ajjinka |  Fan fotky

Ze včerejšího večera tu máme rovnou několik fan fotek z Paříže, kde Kristen dofocovala nový photoshoot pro Chanel. Přikládám také jedno roztomilé fan video. Nikdy nepřestanu obdivovat to, jak je Kristen ke svým fanouškům milá :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Nová fan fotka z Paříže (15. 1. 2016)

16. ledna 2016 v 13:21 | Ajjinka |  Fan fotky
Jak už pravděpodobně víte z facebookové stránky blogu, Kristen je momentálně v Paříži, kde fotí photoshoot pro Chanel. Do domu, kde focení proběhlo, byla včera dokonce speciálně přivezena vana. Myslím, že můžu s jistotou říct, že se i tentkrát za fotoaparát postavil sám Karl Lagerfeld. Několik fanoušků si na Kristen po focení počkalo, můžete se tak podívat na novou fan fotku :) Ta se vám kliknutím na obrázek zvětší.

imagebam.com

imagebam.com imagebam.com


Certain Women koupilo Sony!

16. ledna 2016 v 13:18 | Ajjinka |  Certain Women

Práva k snímku Certain Women režisérky Kelly Reichardt zakoupila společnost Sony Pictures Worldwide Acquisitions, která se soustřední na nezávislé snímky. Film, který bude mít svou světovou premiéru na filmovém festivalu v Sundance, se tak nemusí bát, že by nenašel svého kupce. Premiéry se dočkáme 24. ledna a já pevně doufám, že se jí zúčastní i Kristen! :)


Nová stillska z Anesthesia

16. ledna 2016 v 13:12 | Ajjinka |  Anesthesia
Máme tu další stillsku z filmu Anesthesia, kde Kristen hraje studentku Sophie. Film už je možné zhlédnout na iTunes, v některých amerických kinech a na systému VOD.Soutěž o stolní kalendář

14. ledna 2016 v 16:59 | Ajjinka |  Soutěže

Konečně jsem se dostala k uspořádání soutěže, na kterou jsem se už dlouho těšila! Ale musela jsem si počkat, protože chvíli trvalo, než sem výhra ze Singapuru dorazila. Abych byla přesnější, byly to dva dlouhé měsíce, asi se jí na lodi líbilo. A o co to budeme hrát? O stolní kalendář s motivy MiniKristens! Možná znáte úžasnou Kieru, která nás zásobuje roztomilými obrázky Kristen, takže když oznámila, že připravuje kalendář pro rok 2016, byla jsem odhodlaná je získat, i když to byl opravdu boj, vzhledem k tomu, jaký o ně byl zájem.

Výhrou je tedy stolní kalendář pro rok 2016 s různými obrázky Kristen a jejích filmových postav. Najdete tu například Niu z Equals, Phoebe z American Ultra nebo Lydiu ze Still Alice. U každého měsíce jsou navíc označena důležitá data, která mají s Kristen něco společného. Třeba data jejích filmových premiér. Kalendář jsem vám nafotila, každý obrázek si můžete kliknutím zvětšit.
A co musíte udělat, abyste se mohli zúčastnit? Stačí správně odpovědět na pět otázek. Být členem facebookové skupiny blogu. A musíte souhlasit s tím, že mi po obdržení výhry pošlete společnou fotku s kalendářem :)

1) V kolika hudebních videoklipech si Kristen zahrála?
2) Jak se jmenují Kristeniny tři psi?
3) Kristen si také jako malá zahrála v jedné reklamě. Na co byla?
4) Kristen si zahrála ve dvou filmech, kde jméno její postavy bylo Sophie. O které dva snímky se jedná?
5) Jako první americká herečka získala Kristen prestižní francouzskou cenu. Jakou?

Do e-mailu mi, prosím, napište odpovědi a své jméno na Facebooku, nechci Vás stalkovat, jen se ujistím, že jste skutečně členem facebookové skupiny blogu. Zasláním e-mailu souhlasíte s tím, že se v případě výhry s kalendářem vyfotíte a já budu moct fotku zveřejnit. Zároveň bych chtěla upozornit, že e-maily těch, co neumí ani pozdravit, budu automaticky mazat.

E-mailová adresa je AjjinkaK(zavinac)gmail.com a jako předmět stačí napsat Soutěž.

Soutěž vyhodnotím v neděli večer. Výherce bude náhodně vylosován. Jeho jméno zveřejním zde, na Facebooku a samozřejmě jej také kontaktuju přes mail. Takžeeeee... Hodně štěstí! :)

Image Maker Awards - 12. 1. 2016

14. ledna 2016 v 13:17 | Ajjinka |  Akce

Kristen se předevčírem zúčastnila Image Makers Awards, které v Chateau Marmont v Los Angeles pořádal magazín Marie Claire. Kristen předávala cenu make-upové artistce Jillian Dempsey, která vyhrála svou kategorii. Ocenění získal také její kamarád a kadeřník Adir Abergel. Kristen měla na sobě šaty Sally LaPointe z kolekce pro jaro 2016. Na fotkách ji můžete vidět společně s Jillian, Adirem, herečkou Jennifer Garner, která předala cenu Adirovi, a se šéfredaktorkou Marie Claire Anne Fulenwider.

Ve videu, kdy Kristen předává cenu, říká, že je Jillian jedním z jejích vzorů a byla jím od doby, co jí bylo dvanáct. Říká, že je pro ni něco jako sestra. Také říká, že je jednou z jejích nejlepších kamarádek a samozřejmě taky make-upovou artistkou a nadává před ní, ale i tak ji miluje. V druhém videu Jillian vtipkuje a Kristen je hrozně roztomilá :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Kristenino nové tetování

7. ledna 2016 v 19:31 | Ajjinka |  Zajímavosti

Tattoo artista, který má na svědomí Kristenino nové tetování na předloktí, se na Instagramu pochlubil fotkou. Kristen si tetování nechala udělat, když natáčela Personal Shopper ve Francii. A co vlastně její tetování je? Citace ONE MORE TIME WITH FEELING, která pochází z její oblíbené písničky Don't Leave Me od Blink-182. A dokonce mi přijde, že jde přímo o Kristenino písmo, ale těžko říct s jistotou.

Jaký je právě teď tvůj oblíbený song?
Kristen: Nech mě přemýšlet... Znáš to, jak se ti písničky ohrajou? Moje hudba je momentálně ohraná. A když se tohle stane, vracím se zpátky - hodně. Miluju Blink-182. Miluju, miluju, miluju je. A ta věta "One more time with feeling" (Ještě jednou s citem) je mi taky blízká. Vždycky jsem jako: "Fajn, ještě jednou, ještě jednou, ještě jednou!" Budu to tak dělat po zbytek života.

Jinak mám v plánu, snad o víkendu, přidat nějaký souhrnný článek o Kristeniných tetováních. Jsou tu články o všech jejích nových ozdobách, opravdu jsou, někde. Museli byste víc zahrabat v historii, až někam do roku 2013. Takže dám všechno hezky dohromady, aby byl pořádek :)

imagebam.com imagebam.com


National Board of Review 2015 Gala - 5. 1. 2016

7. ledna 2016 v 19:11 | Ajjinka |  Akce

Předevčírem se Kristen překvapivě objevila ještě na jedné akci a to na National Board of Review 2015 Gala, kde předala cenu Freedom of Expression Carymu Fakunagovi za Beasts of Nation. Kristen přišla na pódium a pronesla: "Vím, že vypadá divně, že mám s sebou svůj mobilní telefon. Přísahám, že tu nepíšu esemesky." :F Šaty a boty jsou tentokrát značky Chanel :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ve videu Kristen říká, že si chce dát dlouhou přestávku, protože teď celý rok pracovala na několika projektech. Říká, že sama sebe opravdu utahala a že potřebuje pauzu. Dovolenou. Ve svým obývacím pokoji :) V jiném rozhovoru se přiznala, že nikdy neviděla žádný díl Star Wars, ale že se chystá udělat maratonovou párty, kdy se na všechny podívá.
Kristen v The Tonight show Jimmyho Fallona

7. ledna 2016 v 17:07 | Ajjinka |  TV shows

Zase jsem si pro vás připravila krátký výcuc z Kristenina vystoupení v The Tonight show s Jimmy Fallonem. První část rozhovoru objevíte po kliknutí na odkaz níže, druhá část, The Whisper Challernge je dostupná na YouTube.

Jimmy na začátku videa Kristen přeje šťastný nový rok a pak se ptá, jak si užila svátky, jestli si přes ně odpočinula. Kristen říká, že 15. prosince byla ještě na natáčení v Evropě a těsně předtím natáčela v NYC, takže si užívala klid před svým krbem. Pak Jimmy ukazuje fotku Kristen, jak při natáčení Personal Shopper jede na skútru, Kristen se směje a říká, že ji učili jezdit asi tak hodinu a pak ji pustili do rušných a frekventovaných ulic Paříže. Kristen říká, že by takhle normálně nikdy nejela, ale když je před ní zapnutá kamera, dělá šílené věci, které by normálně nedělala. Krátce mluví o snímku Anesthesia, říká, že Tim je úžasný režisér a že film natáčela pár dní v NYC. Má prý štěstí, že ve filmu pár scén má. Pak přijde řeč na Sils Maria, také mluví o Juliette a o tom, že Kristen vyhrála Césara. U kterého se smějí, protože si nejsou jistí, jestli to vyslovují správně.

Kristen vzpomíná a říká, že César awards je hodně odlišné od těch amerických. Ve Francii nejsou reklamy a ocenění umělci mohou v děkovné řeči mluvit, jak jen dlouho chtějí. Prý to bylo nějakých šest hodin ve francouzštině, kterou ona neovládá. Říká, že mohla pak na pódiu sotva mluvit. Na akci byla společně s Juliette a ta jí předtím řekla, že není žádná šance, aby Kristen svou kategorii mohla vyhrát a tak jí Kristen věřila. Poté přijde na řadu krátký klip z filmu.


K Whisper Challenge napíšu jen to, že rozhodně stojí za zhlédnutí! Kristen říká, že nesnáší, když prohrává a nadává jak dlaždič, hehe :D


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Kristen vyrazí na slavnostní oběd - 5. 1. 2016

5. ledna 2016 v 17:38 | Ajjinka |  Události

A protože toho má Kristen málo, dnes se zúčastní slavnostního oběda, který každoročně pořádá filmová organizace Film Society of Lincoln Center. Takže se snad dočkáme ještě nějakých nových fotek, než Kristen zamíří natáčet show Jimmyho Fallona. Společnost jí na akci budou dělat další herci, režiséři a filmaři.


Kristen se na akci objevila v bílém outfitu značky Chanel a s výrazným líčením, kterým celý look ještě podtrhla!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Bližší informace o The Tonight Show

5. ledna 2016 v 17:28 | Ajjinka |  Události

Dnes bude Kristen hostem The Tonight Show s Jimmy Fallonem, který o její návštěvě napsat krátký tweet. S Kristen si zahraje The Whisper Challenge, kterou si můžete pro představu v podání Rebel Wilson zkouknout níže. Samotná show je vždycky předtočená, dnes se možná ještě dočkáme fotek, jak Kristen vchází do studia (pokud tou dobou nebudu už spát, hehe, ale mělo by to být kolem desáté, tak snad ne), ale samotný přenos proběhne až zítra ráno. Pokud byste na show Jimmyho Fallona chtěli koukat, můžete to udělat na odkazu zde a to v 5:35 našeho času: