Kristen v The Tonight show Jimmyho Fallona

7. ledna 2016 v 17:07 | Ajjinka |  TV shows

Zase jsem si pro vás připravila krátký výcuc z Kristenina vystoupení v The Tonight show s Jimmy Fallonem. První část rozhovoru objevíte po kliknutí na odkaz níže, druhá část, The Whisper Challernge je dostupná na YouTube.

Jimmy na začátku videa Kristen přeje šťastný nový rok a pak se ptá, jak si užila svátky, jestli si přes ně odpočinula. Kristen říká, že 15. prosince byla ještě na natáčení v Evropě a těsně předtím natáčela v NYC, takže si užívala klid před svým krbem. Pak Jimmy ukazuje fotku Kristen, jak při natáčení Personal Shopper jede na skútru, Kristen se směje a říká, že ji učili jezdit asi tak hodinu a pak ji pustili do rušných a frekventovaných ulic Paříže. Kristen říká, že by takhle normálně nikdy nejela, ale když je před ní zapnutá kamera, dělá šílené věci, které by normálně nedělala. Krátce mluví o snímku Anesthesia, říká, že Tim je úžasný režisér a že film natáčela pár dní v NYC. Má prý štěstí, že ve filmu pár scén má. Pak přijde řeč na Sils Maria, také mluví o Juliette a o tom, že Kristen vyhrála Césara. U kterého se smějí, protože si nejsou jistí, jestli to vyslovují správně.

Kristen vzpomíná a říká, že César awards je hodně odlišné od těch amerických. Ve Francii nejsou reklamy a ocenění umělci mohou v děkovné řeči mluvit, jak jen dlouho chtějí. Prý to bylo nějakých šest hodin ve francouzštině, kterou ona neovládá. Říká, že mohla pak na pódiu sotva mluvit. Na akci byla společně s Juliette a ta jí předtím řekla, že není žádná šance, aby Kristen svou kategorii mohla vyhrát a tak jí Kristen věřila. Poté přijde na řadu krátký klip z filmu.


K Whisper Challenge napíšu jen to, že rozhodně stojí za zhlédnutí! Kristen říká, že nesnáší, když prohrává a nadává jak dlaždič, hehe :D


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vitek vitek | 8. ledna 2016 v 8:33 | Reagovat

Ahoj, je někde kompletní záznam z rozhovoru? díky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama