Březen 2016

Café Society míří do Cannes!

29. března 2016 v 19:03 | Ajjinka |  Café Society

Nyní už se můžeme těšit z toho, že se projekt Woodyho Allena doopravdy podívá na filmový festival v Cannes! Café Society s Kristen a Jessem bude totiž snímkem, který slavnostně zahájí 69. ročník festivalu. Premiéra tak proběhne 11. května. Můžeme tak předpokládat a doufat, že se na festivalu objeví i Kristen. Užít si také můžeme první oficiální stillsku z filmu, na které je Kristen jako Theresa a Jesse jako James. Fotka se vám kliknutím zvětší.


Datum premiéry Equals v NYC?

28. března 2016 v 20:46 | Ajjinka |  Události

Vypadá to, že si můžeme v diáři označit další datum. Tím by měl být 18. duben, kdy by v New Yorku měla proběhnout premiéra filmu Equals. Zatím nebyla nikde tato informace oficiálně potvrzena, ale řekla bych, že si ji fanouškovská stránka o Nicholasovi jen tak nevycucala z prstu. Jakmile budu znát další informace, podělím se s vámi :)


Seznamte se s Kristen a Henrym

28. března 2016 v 15:43 | Ajjinka |  Zajímavosti
Tenhle článek píšu hrozně ráda, protože je z něj jasně vidět, že práce a účast některých Kristeniných fanoušků má skutečně smysl. Momentálně mluvím o narozeninovém projektu pro tento rok, kdy se peníze vybírají na dobročinnou organizaci Lange Foundation, která se zaměřuje na záchranu zvířat v LA. Do této doby se fanouškům podařilo vybrat úžasných 6 000 dolarů, což je skvělé číslo! Ale proč sem přidávám další článek, když už tu jeden je? Seznamte se s Henrym a Kristen, které fanouškovský projekt zachránil. Fenečka, která byla organizací zachráněna naposledy, byla na počest Kristen a fanouškovského projektu pojmenována podle ní. Jak je vidět, tahle skvělá sbírka má smysl.

Pokud se chcete zapojit i vy, můžete to udělat hned - TADY - zabere vám to jenom chvilinku času! :)Nové outtakes z ELLE UK 2012

28. března 2016 v 14:55 | Ajjinka |  Photoshooty: 2012

Mám obrovskou radost, že se tyhle outtakes fotky z photoshootu pro ELLE UK z roku 2012 objevily. Mám tenhle photoshoot ráda, dvakrát tu byl dokonce jako design. Tyhle snímky sice nejsou zrovna v úžasné kvalitě, ale myslím, že to je víceméně vedlejší :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Portrét pro Madame Figaro

28. března 2016 v 14:47 | Ajjinka |  Photoshooty: 2015

Na přediscarové večeři Chanel byl pořízen tento krásný portrét, který byl zveřejněn v magatínu Madame Figaro. Fotka vypadá skvěle, tyhle černobílé portréty mají jedndouše něco do sebe! Po kliknutí se vám fotka zobrazí celá a v mega super rozlišení :)

Krásné fotky z kampaně Chanel

28. března 2016 v 14:42 | Ajjinka |  Chanel
Okay. Tyhle nádherné fotky jsou z kampaně Chanel, kterou je Kristen tváří. Kampaň se zaměřuje na oční líčení a fotky vypadají naprosto dokonale. Chanel nás má prostě rád :)
Kristen na Dita's Crazy Show (15. 3. 2016)

28. března 2016 v 14:38 | Ajjinka |  Osobní fotky

Um, snažila jsem se články přidat chronologicky, ale jak se zdá, nepřidávala jsem delší dobu, než jsem si původně myslela :D Takže ještě jedna fotka z doby, kdy byla Kristen v Paříži. Na fotce můžete vidět Kristen, SoKo, jejího bratra a kamarády. I tahle fotka se vám kliknutím zvětší.


Film Woodyho Allena má název!

28. března 2016 v 14:31 | Ajjinka |  Café Society

Film Woodyho Allena, ve kterém Kristen uvidíme opět po boku Jesseho Eisenberga, má konečně svůj vlastní název! Film ponese název Café Society. A co je ještě lepší? Je dost možné, že se bude promítat na filmovém festivalu v Cannes! Podle některých zpráv je to téměř jistá věc a dokonce se tvrdí, že už je známo i to, že se nebude účastnit filmové soutěže. Tato informace nám však bude oficiálně potvrzena až 14. dubna, kdy budou vyhlášeny filmy, které v Cannes zazáří tento rok.

Nové stillsky z Equals!

28. března 2016 v 14:25 | Ajjinka |  Equals

Taky se tak strašně těšíte na Equals? Stále sleduju, jestli se neobjeví nějaké informace o českém distributorovi, ale zatám marně. Dobu čekání na finální trailer a film samotný si nyní můžeme zkrátit osmi novými stillskami z filmu. Dvě jsou s Kristen jako Niou, na ostatních můžete vidět Nicka Houlta jako Silase a bezvlasého Guye Pearce, který se ve filmu představí jako Jonas.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Kristen na kuchařském kurzu (listopad 2015)

28. března 2016 v 14:20 | Ajjinka |  Osobní fotky

Dále tu máme fotku z kuchařského kurzu, který Kristen absolvovala v době, kdy byla minulý listopad v Římě. Na fotce je šéfkuchařka Violante Guerrieri Gonzaga, Kristen, Suzie a Ruth. Celá fotka se vám zobrazí kliknutím na obrázek.


Kristen a Adir (22. 3. 2016)

28. března 2016 v 14:15 | Ajjinka |  Osobní fotky
Adir Abergel je prostě zlatíčko, které nás zásobuje krásnými fotkami s Kristen. Poslední fotku přidal poměrně nedávno a jak se dá předpokládat, pochází z placu nějakého photoshootu. Jsem zvědavá, pro který magazín to bude tentokrát! Určitě se dočkáme několika krásných snímků a nového rozhovoru. Těším se!Nová fotka z Personal Shopper

28. března 2016 v 14:12 | Ajjinka |  Personal Shopper

Také tu máme novou stillsku z Personal Shopper. Je hodně podobné té první, kterou jsme viděli, ale není se čemu divit, že tvůrci nechtějí zveřejnit hned všechno. Na filmu se stále pracuje. Doufejme, že bude připravený v době francouzského filmového festivalu v Cannes!


Kristen s SoKo v Paříži (20. 3. 2016)

28. března 2016 v 14:10 | Ajjinka |  Osobní fotky

Moje lenost nezná meze. Hehe. No dobrá, není to úplně lenost, jen toho mám poslední dobou opravdu hodně, a když už mám chvilku k využití, nějak se nemůžu do přidání článků dokopat, protože hodit info na Facebook je mnohem rychlejší. Zkusím sem dodat všechno podstatné, co se za poslední dobu stalo. Začnu fotkou Kristen s SoKo, která byla pořízena ještě v době, kdy byla Kristen v Paříži :) Fotka se vám kliknutím zobrazí v původní velikosti.

Narozeninový projekt 2016 je tu!

14. března 2016 v 20:39 | Ajjinka |  Události

Jak už jsem psala o pár článků níže, i letos se pořádá projekt ke Kristeniným narozeninám, kdy se vybírají peníze na dobročinné organizace. Letos se přispívá na Lange Foundation, což je nezisková organizace, která se stará o nemocné a zatoulané psy bez domova, kteří by jinak byli v přeplněných útulcích v Los Angeles utraceni. Minulý rok se fanouškům podařilo vybrat přes 27 000 dolarů, což je naprosto fenomenální suma.

Přispět nyní můžete i vy a to přímo na stránkách Lange Foundation. Pokud máte PayPal nebo kartu s MasterCard, měl by příspěvek proběhnout bez komplikací. Kdybyste potřebovali s něčím pomoct, stačí napsat, ráda vám pomůžu :)

Já myslím, že je úžasné, že se fanoušci Kristen dokáží takhle semknout a přispět na dobrou věc. Kristen zvířata miluje, takže ji letošní sbírka jistě potěší. Odkaz na Lange Foundation přidám také do menu, takže jej budete mít neustále na očích, kdybyste náhodou chtěli přihodit pár korun :)

Jednou a dost

14. března 2016 v 20:27 | Ajjinka |  Ode mě

Uh, přijde mi smutné, že sem takovýhle článek vůbec přidávám, ale vzhledem k tomu, že jsem bombardována na Asku i Facebooku, rozhodla jsem se, že sem napíšu článek, po kterém snad všem něco dojde. Asi jste si všimli, že se objevilo pár setů paparazzi fotek, na kterých je Kristen společně s francouzskou zpěvačkou a herečkou Stéphanií Sokolinski, která vystupuje pod uměleckým jménem SoKo. Tím bych rovnou zodpověděla jednu často kladenou otázku o tom, kdo SoKo vlastně je.

A ta druhá? Popravdě mě nikdy nepřestane fascinovat fakt, že si někdo myslí, že snad může ovlivňovat život někoho, koho ani osobně nezná. Proč se pořád někdo ptá, jaká je Kristenina sexuální orientace? Není to snad úplně jedno? Kristen prodává svou práci, své filmy, ale rozhodně ne svůj osobní život. Ten je totiž jen její, i když si to někteří fanoušci evidentně neuvědomují.

Žijeme v 21. století, ale je dost jasné, že před sebou máme ještě dlouhou cestu. Není snad jedno, kdo s kým je? Přitahují vás kluci? Mějte jednoho! Přitahují vás holky? Jen do toho! Přitahují vás kluci i holky? No proč sakra ne! Buďte sami sebou a nenechte se ovlivňovat svým okolím, které se vám snaží říkat, že máte být takoví a takoví.

Kristen dala snad tisíckrát dost jasně najevo, že miluje filmy a svou práci. Nechce být celebritou, kterou denně sledují otravní chlápci s foťáky. Nežádám vás snad o to, abyste měnili své názory nebo abyste souhlasili s názory jiných. Jde jen o respekt. Respekt k herečce, o které tvrdíte, že jste její fanoušci.

Já pevně doufám, že je to naposledy, co sem něco takového musím psát. Podobné otázky budu i nadále mazat, protože jsou hloupé, unavují mě a dovedu si představit mnohem lepší věci, než je formulování kousavé odpovědi, která by byla ta jediná, která by se vám dostala.

Nová fan fotka z LA (12. 3. 2016)

14. března 2016 v 20:09 | Ajjinka |  Fan fotky

Kristen je momentálně ve Francii, ale než tam dorazila, fanoušek si s ní na letišti v LA pořídil roztomilou fotku :) Pokud chcete vidět fotku v originální velikosti, stačí na ni kliknout.


IFC Films koupilo film Certain Women

9. března 2016 v 20:05 | Ajjinka |  Certain Women

Ne, ne, ne, NE!!! O snímek Certain Women byl na filmovém festivalu v Sundance velký zájem, bohužel se historie opakuje a americká distribuční práva k filmu získala společnost IFC Films, která velmi mizerně produkovala velkou část Kristeniných filmů z poslední doby. Mně to vážně mrzí, protože tahle společnost akorát marní potenciál, který tyhle snímky mají. Snad jedinou dobrou zprávou je fakt, že bychom se ho mohli dočkat už letos, což ale s IFC není vůbec jisté.


Narozeninový projekt 2016

6. března 2016 v 20:25 | Ajjinka |  Zajímavosti

Tohle je zatím taková zajímavost, protože ještě není možné přispívat, ale jakmile tomu tak bude, zveřejním tu další článek. I letos bude probíhat dobročinná sbírka ke Kristeniným narozeninám, jejíž výtěžek pak poputuje na dobrou věc. Letos hlasování rozhodlo o tom, že budeme pomáhat zvířatům. Přesněji jde o Lange Foundation, neziskovou organizaci v jižní Kalifornii, která zachraňuje opuštěná zvířata a připravuje je pro nový domov, kde najdou milující páníčky. Kristen je velká milovnice zvířat, takže je tato sbírka dle mého názoru výborně zvolená! Jakmile budu mít informace, jak a kam přispět, přidám je i sem. Sbírka je samozřejmě dobrovolná, ale každý dolar se k celkovému číslu počítá. Minulý rok se fanouškům podařilo vybrat přes 27 000 dolarů, které putovaly na podporu výzkumu Alzheimerovy choroby.

Equals vyrazí na filmový festival Tribeca

6. března 2016 v 20:11 | Ajjinka |  Equals
Také jsme zjistili, že futuristická romance Equals bude mít svou americkou premiéru na filmovém festivalu Tribeca. Film zde bude jen promítán, nezúčastní se festivalové soutěže. I tak můžeme doufat, že se na premiéře Kristen objeví. Zatím není známo přesné datum, víme však, že festival bude probíhat od 13. do 24. dubna. Zároveň byla také zveřejněna nová krásná stillska s Niou a Silasem. Fotka se vám kliknutím zvětší.Kristen na oscarové after párty (28. 2. 2016)

6. března 2016 v 20:06 | Ajjinka |  Fan fotky

Došlo mi, že jsem sem už dlouho nic nepřidala, takže se to dnes pokusím napravit. Na facebookové stránce už jste tyto informace vidět mohli, takže to spíš bude taková rekapitulace. Tady mám pár fotek z oscarové after párty, kde byla Kristen podpořit svého kamaráda Charlese Gilliberta, který produkoval snímek Mustang.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com