Lizzie Borden má nového režiséra

12. května 2016 v 19:43 | Ajjinka |  Lizzie Borden

Zdá se, že psychologický thriller Lizzie Borden dostal zelenou! Můžeme tak usuzovat například z toho, že bylo k projektu přidáno režisérské jméno. V režisérském křesle se objeví Craig William Macneill, který svůj um předvedl u hororu The Boy.

Společně s Kristen je s projektem spojena Chloe Sevigny, která bude hrát Lizzie Borden, zvláštní a křehkou ženu, která se proslavila vraždou svého otce a matky sekyrou v roce 1892. Příběh bude sledovat události, které ji k této osudné noci vedly.

Kristen by měla hrát irskou služebnou rodiny Bordensových, Bridget Sullivan, která žila u nich doma a která byla svědkem narůstajícího rodinného napětí. A možná i byla doma, když byly vraždy spáchány. Svědčila u soudu. Existuje mnoho teorií, proč k vraždám došlo, jednou z nich byla i ta, že Lizzie a Bridget měly milostný poměr.

Zatím není známo datum ani místo natáčení. No, myslím, že je čas vytvořit pro film samostatnou kategorii!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ellí Ellí | Web | 17. května 2016 v 22:05 | Reagovat

To vypadá na další velmi zajímavý příběh :). Kristen se očividně vůbec nebojí obtížných témat :).

2 PeterDwelt PeterDwelt | E-mail | Web | 22. srpna 2017 v 17:21 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama