American Ultra

České DVD American Ultra vyjde později

20. prosince 2015 v 16:39 | Ajjinka

Nah. Stejně jako u Still Alice i u DVD American Ultra došlo k posunu vydání. Podle posledních informací by mělo být možné zakoupit české DVD 24. února 2016. A jak už jsem zmiňovala v minulém článku, součástí bude česky dabovaná verze i originál s českými titulky.

Informace o DVD American Ultra

5. prosince 2015 v 11:44 | Ajjinka

Mám super zprávu pro ty, co American Ultra nestihli v kinech nebo si potrpí na českém dabingu. DVD by totiž mělo vyjít už za 11 dní, tedy 16. prosince, kdy z něj bude skvělý vánoční dárek. Součástí DVD bude samozřejmě česky dabovaná verze a původní verze s českými titulky.

Datum vydání amerického DVD American Ultra

29. září 2015 v 21:14 | Ajjinka


American Ultra je stále v amerických kinech a už je známo datum, kdy se film objeví na DVD a Blu-Ray. Stane se tak již 24. listopadu. Myslím, že v rychlém vydání DVD budou mít pravděpodobně poměrně nízké zisky. Digitální kopii si budete moct pořídit dokonce o 14 dní dříve, tedy 10. listopadu. Datum, kdy vyjde film na DVD u nás, zatím známo není :)

Info o soundtracku American Ultra

1. září 2015 v 21:14 | Ajjinka

Den po české premiéře American Ultra, tedy 11. září, vyjde digitálně soundtrack právě k této akční komedii. Na soundtracku se podíleli pánové Marcelo Zarvos a Paul Hartnoll :)

Nový American Ultra TV spot

1. září 2015 v 20:03 | Ajjinka
Nová TV spot American Ultra obsahuje pár nových pidi scén! :) Těším se, až dostaneme šanci vidět film i my - už se nám to zatraceně blíží!

Skvělé fotky z American Ultra

31. srpna 2015 v 19:26 | Ajjinka
Nová hromada fotek z American Ultra s Kristen jako Phoebe! Čas čekání se nám pomalu ale jistě blíží ke konci. Těšíte se na film?! Některé fotky jsou spoileroidního rázu, ale tak to všechny stillsky z filmů, no ne? :DČeský a slovenský plakát American Ultra

24. srpna 2015 v 19:15 | Ajjinka
Nyní se můžete pokochat českým a slovenským plakátem American Ultra a Ofajč (ten název mě pořád dostává do kolen :D). Nezapomeňte, že premiéra v ČR bude již 10. září, na Slovensku ještě o týden dříve, tedy 3. září. Nabudit se můžete trailerem, který je nyní dostupný s českými titulky.Nová fotka Phoebe a Mikea

20. srpna 2015 v 18:56 | Ajjinka
Máme tu další super stillsku z American Ultra! Už nyní jde film do kin, po víkendu můžeme čekat první výdělečná čísla - doufejme, že budou co nejvyšší! :)


Happy/Sad/Confused s Kristen a Jessem

19. srpna 2015 v 16:21 | Ajjinka
Máme tu novou fotku z kolekce Happy/Sad/Confused od Joshe Horowitze, který ji tentokrát pořídil společně s Kristen a Jessem. Fotka je opravdu skvělá, obzvlášť ta happy část nemá chybu :D


Šest nových fotek z American Ultra

17. srpna 2015 v 21:18 | Ajjinka
Další nové fotky z American Ultra, na kterých můžete vidět Kristen jako Phoebe! :) A zítra nás čeká premiéra v Los Angeles, těšíte se?!Nová roztomilá fotka z American Ultra

16. srpna 2015 v 18:44 | Ajjinka
Nezbývá nám nic jiného, než našim americkým přátelům závidět, protože ti se American Ultra ve svých kinech dočkají již za pět dní, tedy nadcházející pátek. Česká premiéra je naplánována 10. září, na Slovensku bude možné film vidět již o týden dříve, tedy 3. září.

Zítra bude Kristen hostem v Live with Kelly and Michael!, ale celé vystoupení bylo předtočeno v době, když byla Kristen v New Yorku. V úterý se můžeme těšit na červený koberec slavnostní premiéry, která proběhne v Los Angeles.


Další nový klip z American Ultra

14. srpna 2015 v 18:49 | Ajjinka

Collider zveřejnil exkluzivní klip z American Ultra, ve kterém si můžeme užít trochu té krvavé akce. Vážně se nemůžu dočkat, až film uvidíme. Jesse jede! :) V celém článku najdete krátký překlad, kdo by potřeboval.

Fotka z rozhovoru s MTV

12. srpna 2015 v 21:21 | Ajjinka
Brzy se dočkáme dalšího rozhovoru Kristen a Jesseho pro MTV, který vedl náš oblíbenec a hrdina Josh Horowitz. Tady máme malou ukázku v podobě roztomilé fotky :)


Nový klip z American Ultra

12. srpna 2015 v 11:09 | Ajjinka

John Leguizamo byl hostem HuffPost live streamu, kde mluvil o filmu American Ultra. K rozhovoru byl přiložen nový klip z filmu, kdy se Mike a Phoebe chtějí schovat u Rose doma. Klip najdete ve videu od 0:20, zhruba do 1:08. Pokud máte chuť se zase o něco víc navnadit, rozhodně si video pusťte. Stačí kliknout na úvodní fotku :)

Nové fotky z Instagramu American Ultra

10. srpna 2015 v 21:33 | Ajjinka
Na Instagramu American Ultra byla zveřejněna roztomilá koláž fotek k dnešnímu mezinárodnímu DNI LENOSTI! Jak jste tenhle líný den oslavili vy? :) Kristen vypadá s tím bongem docela cool, že? :D A ta jejich společná fotka dole ♥


 
 

Reklama