Anesthesia

Nová stillska z Anesthesia

16. ledna 2016 v 13:12 | Ajjinka
Máme tu další stillsku z filmu Anesthesia, kde Kristen hraje studentku Sophie. Film už je možné zhlédnout na iTunes, v některých amerických kinech a na systému VOD.


Trailer a plakát filmu Anesthesia

10. prosince 2015 v 20:49 | Ajjinka

Konečně jsme se dočkali oficiálního traileru filmu Anesthesia, ve kterém Kristen ztvárňuje Sophii, studentku kolumbijské univerzity v New Yorku, která bojuje s depresemi. Film bude mít premiéru začátkem ledna.Trailer Anesthesia již brzy!

5. prosince 2015 v 11:38 | Ajjinka

Producent John Hetzler odpověděl na fanouškovské otázky na to, kdy se konečně dočkáme traileru filmu Anesthesia. Ten totiž bude mít premiéru ve vybraných kinech a VOD přijímačích 8. ledna. Film si tak budeme prakticky hned zhlédnout i my. John napsal, že máme zůstat na příjmu, protože se trailer objeví velmi brzy! Tak pevně doufám, že dodrží své slovo a my se trailerem budeme moct brzy pokochat :)

Datum US premiéry filmu Anesthesia

11. listopadu 2015 v 17:25 | Ajjinka

Ha, máme tu datum premiéry nezávislého snímku Anesthesia režiséra Tima Blake Nelsona. Film uvede do amerických kin distribuční společnost IFC Films 8. ledna příštího roku. Uvidíme, zda se snímek alespoń v nějakém menším měřítku dostane i k nám :)

Nové stillsky z filmu Anesthesia

28. srpna 2015 v 19:03 | Ajjinka
Jupí, objevily se nové stillsky z drama Anesthesia, ve kterém si Kristen střihla menší roli studentky kolumbijské univerzity Sophie. Kristen to na té první fotce hrozně sluší! :) Ty vlasy jsou parádní. Poslední je v hodně slabé kvalitě, jakmile se fotky objeví v lepší, vyměním je :)

EDIT: Přidána behind the scenes fotka s režisérem Timem Blakem Nelsonem :)

IFC Films koupila práva k Anesthesia

16. května 2015 v 14:54 | Ajjinka

Práva k nezávislému dramatu Anesthesia režiséra Tima Blake Nelsona v Cannes odkoupila filmová společnost IFC Films. Pod IFC Films měli američtí diváci možnost vidět i On the Road, Camp X-Ray a Sils Maria. Anesthesia je malý film, takže je skvělé, že se vůbec dočkal kupce. My můžeme jen doufat v dobrou propagaci :)

První stillska Kristen z Anesthesia

25. dubna 2015 v 18:34 | Ajjinka

Jednu stillsku z filmu Anesthesia jsme tu už měli, nyní je tu první, na které je Kristen jako Sophie! Už dopředu je mi jasné, že mi tenhle film bude lámat srdce, huh. Fotka se vám kliknutím zobrazí v plné velikosti.

První klip z filmu Anesthesia

20. dubna 2015 v 17:41 | Ajjinka

Máme tu první klip z filmu Anesthesia, ve kterém si Kristen zahrála studentku Sophii. V klipu můžete vidět Sama Watersona a Glenn Close. Z Deadline by nás mohl zajímat krátký úryvek:

Zlaté pravidlo Tima Blake Nelsona je: "Nešířím scénář společnostem, dokud si nejsem jistý, že z něj role přijdou atraktivní hercům, kteří přilákají financování." Když přijde na fakt, jak k filmu nalákal Twilight herečku Kristen Stewart, říká: "Vůbec to výzva nebyla. Poslal jsem jí esemesku a scénář. Přečetla si ho a poslala esemesku s "Ano" zpátky."

V rozhovoru Tim zmiňuje i svůj další film Season of Dust, ve kterém si měla zahrát Kristen společně s Jamesem Francem. Říká, že film natočit chce, už dokonce měl domluvené jeho financování, ale později z něho sešlo.

První náhled Kristen ve filmu Anesthesia

16. dubna 2015 v 19:33 | Ajjinka

Objevil se... no, nechci tomu říkat přímo reklamní spot, ale jde zkrátka o video, které předvádí filmy, jenž budou promítány na filmovém festivalu Tribeca, kde bude mít premiéru i drama Anesthesia. V tomto snímku si Kristen zahrála roli studentky z Kolumbijské univerzity Sophii a nyní tu máme parádní náhled, který pochází z onoho videa. A teď ta vtipná část, video je momentálně nastavené jako soukromé, tudíž si jej nemůžeme zhlédnout, lol Takže díky bohu, že ten kratilinkatý úryvek nahrála adminka z ItsOkToBeYou, díky :) Tak, kde mám trailer?! :D

Kristen se zúčastní tiskovek Anesthesia

5. dubna 2015 v 17:50 | Ajjinka

Drama o skupince newyorčanů, kterou stmelila nepěkná událost jednoho večera, Anesthesia má premiéru již 22. dubna na filmovém festivalu Tribeca. Nyní však víme, že se Kristen zúčastní tiskové konference k tomuto filmu, která proběhne ve dnech 22. a 23. dubna. Kromě Kristen se tiskovky zúčastní například režisér Tim Blake Nelson, Gleen Close nebo Sam Waterston. Těšit se tak můžeme na další fotky a rozhovory.

Anesthesia bude mít premiéru na Tribeca Film Festival

5. března 2015 v 20:35 | Ajjinka

Snímek režiséra Tima Blake Nelsona Anesthesia, ve kterém si Kristen zahrála menší roli Sophie, bude mít světovou premiéru na filmovém festivalu Tribeca. Zároveň byla zveřejněna první stillska filmu, na které je Sam Waterston jako Walter Zarrow, profesor Kolumbijské univerzity, a jeho žena Marcia v podání Glenn Close. Festival proběhne v datech mezi 15. a 26. dubnem v New Yorku.

Katie Chang se přidala k Anesthesia

18. listopadu 2013 v 22:55 | Ajjinka
K obsazení nezávislého filmu Anesthesia se přidala hvězda kriminálního dramatu The Bling Ring Katie Chang, která si zahraje Amy, mladou lásku vnuka profesora Zarrowa. Herečka by se měla na place cítit doslova jako doma, protože sama je v prvním ročníku na Kolumbijské univerzitě, místě natáčení, kde studuje kreativní psaní.


Další jména k Anesthesia

14. listopadu 2013 v 14:36 | Ajjinka
Na IMDb se pár dní zpátky film Anesthesia dočkal vlastní stránky a na ní přibylo pár nových jmen. V předchozím článku jich bylo víc než dost, připomenout si je můžete tady. A teď k nováčkům. K obsazení se přidala Gloria Reuben, Lee Wilkof jako Ray Eisenberg, Kenneth Kopolovicz, který se představí jako jeden ze studentů (jeho fotku jsem vážně nevyštrachala), a Hannah Marks, kterou už možná budete znát, protože si s Kristen zahrála ve filmu The Runaways, kde ztvárnila Tammy, kamarádku Joan Jett. Ve filmu by se měla ukázat jako Ella Zarrow, dcera profesora, který byl napaden.

Fotku ze zákulisí Anesthesia

6. listopadu 2013 v 10:37 | Ajjinka
Jeden člen štábu postnul na Instagramu fotku z natáčení filmu Anesthesia, na které můžete ve všech snímcích kamery vidět Kristen a také režiséra Tima Blakea Nelsona :)


Trochu víc infa o filmu Anesthesia

5. listopadu 2013 v 23:03 | Ajjinka
K filmu Anesthesia režiséra Tima Blakea Nelsona máme další nová jména a taky trochu víc informací, co se samotného obsahu týče, které přinesl server Deadline. Do celého článku jsem strčila ještě video ze včerejšího natáčení, které je ale hodně spoilerové, takže víte co :))

Film sleduje příběhy skupinky newyorčanů, jejichž životy se spojily po násilném přepadení profesora filozofie z Kolumbijské univerzity. Sam Waterston (kterého jsme s Kristen viděli na fotkách) si zahraje zmiňovaného profesora Waltera Zarrowa. Jeho ženu Marciu ztvární herečka Glenn Close, kterou mám v hlavě zafixovanou jako Cruellu de Vil ze 101 dalmatinů. Corey Stoll si zahraje investičního bankéře, který se stane svědkem útoku na profesora, jeho alkoholickou ženu v domácnosti představí Gretchen Mol. Kristen si zahraje Zarrowovu problematickou studentku Sophii. I sám režisér Nelson se postaví před kameru a ukáže se nám jako profesorův syn.

Dále v projektu uvidíme Michaela K. Williamse, který ztvárnil Omara v oblíbeném seriálu The Wire, Jessicu Hecht, Mickey Sumner a K. Todda Freemana.

Julie Buck, Josh Hetzler, Christopher Scott a režisér Nelson se představí jako producenti filmu.

 
 

Reklama