Balenciaga - Florabotanica, Rosabotanica

Nové BTS video pro Rosabotanicu

17. května 2014 v 18:33 | Ajjinka
Máme tu nové behind the scenes video z kampaně pro parfém Rosabotanica od Balenciagy, jehož je Kristen tváří :)

Nová reklama Florabotanicy

10. května 2014 v 11:40 | Ajjinka
Objevila se nová reklama na parfém Florabotanica od Balenciagy, ve které je Kristen. Jsem trochu zmatená tím, že byl použitý koncept z proma Rosabotanicy - ty květiny, ale jinak jsem nadšená. Obzvlášť, když v pozadí zpívá Lana Del Rey :)) Každopádně si nemyslím, že by to byla oficiální práce francouzského módního domu Balenciaga, pravděpodobně je to speciální reklama pro market Číny. ale i tak se na ni krásně kouká :)

Video z focení kampaně parfému Rosabotanica

9. ledna 2014 v 11:07 | Ajjinka
Fucking finally! :)) Ani nevíte, jakou radost mi tohle behind the scenes z focení kampaně pro parfém Rosabotanica od Balenciagy udělalo radost. Kristen je prostě NÁDHERNÁ! Určitě se na video podívejte! :)


Pár screenů:


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

A pár animací:


Promo fotka Florabotanicy ve větší verzi

19. prosince 2013 v 11:47 | Ajjinka
Verzí téhle promo fotky pro parfém Florabotanica od Balenciagy jsme tu měli už požehnaně, ale tuhle ještě ne :) Tahle kampaň je neskutečně povedená, má nápad, je svůdná a elegantní, jen škoda, že s fotkami tak šetří, uvítala bych jich více :)


Nová fotka z kampaně Rosabotanicy!

8. prosince 2013 v 22:45 | Ajjinka

Máme tu novou fotku z kampaně nového parfému Rosabotanica módního domu Balenciaga. Sice jde jen o ne moc kvalitní fotku pořízenou v jednom z obchodů, které vůni nabízí, ale je naprosto nádherná! Pevně doufám, že se brzy objeví v lepší kvalitě a bude jich mnohem víc! :) Obrázek níže se vám kliknutím zvětší ve vedlejším okně.

Kristen je tváří Rosabotanicy!

22. listopadu 2013 v 0:36 | Ajjinka
Tak se potvrdilo to, o čem jsem tu psala pár dní zpátky, Kristen se opět stane tváří parfémové kampaně módního domu Balenciaga a jejich nové květinové vůně Rosabotanica. Kampaň s Kristen nafotil britský fotograf Craig McDean, jehož fotky Kristen jsme mohli vidět již v photoshootu pro Interview Magazine v roce 2009!

Pokud byste měli zájem, lze si parfém předobjednat na webu Neiman Marcus, ale stejně jako u Florabotanicy jsou to celkem pálky. V Evropě bude 30ml lahvička v přepočtu k dostání za 1450 Kč, 50ml za 2050 Kč a 100ml za 2850 Kč. No, nekupte to. Pod obrázkem ještě dodávám informace přímo z webu, kde je o parfému něco málo napsáno. Parfumérství obecně je pro mě španělská vesnice, takže překlad je kostrbatý, dost možná nepřesný, ale tak... čistě pro představu :)


Rosabotanica Eau De Parfum, 1.7oz

Rosabotanica, druhá růže z čarovné zahrady. Vůně s jemností odhaluje novější území, vytváří pocit druhé kůže.

Vůně: květinová, čirá a aromatická růže.

Vůně se probouzí s křišťálovým květinovým nádechem hyacintu a s krémovými zelenými známkami fíkového listu, posilněná přírozeně svěží podstatou petitgrainu. Experimentální růže nabízí jemné rostlinné stopy, zatímco jiskrné, lehce hořké kapky grapefruitu a čerstvé známky pikantního růžového pepře a kardamomu zvyšují parfému jeho osobitost. Jantarová barva je očištěna strukturou sytého a světlého dřeva, cedaru, vetiveru a pačule s čistě dřevitými stopami.

Já jen doufám, že se brzy dočkáme nějakých těch promo fotek, případně nějakého superního videa! :)

Bude Kristen tváří Rosabotanicy?

11. listopadu 2013 v 16:17 | Ajjinka
Balenciaga přichází tento prosinec s novým květinovým parfémem pro ženy. Rosabotanica je druhým květem z magické zahrady, kterou Balenciaga založila parfémem Florabotanica v roce 2012. Víc se o nové vůni rozepisovat nebudu, protože vůbec není jisté, zda bude i její tváří Kristen, jako tomu bylo u Florabotanicy, konečně by dávala smysl slova návrháře Alexandra Wanga, který tvrdil, že Kristen natočila/nafotila další parfémové kampaně. Musíme počkat na nějaké oficiálnější informace, ale jak vidíte, lahvička i obal jsou dost podobné :)

Já osobně jsem z toho dost rozpačitá, hlavním důvodem, proč Kristen začala spolupracovat s Balenciagou, byl fakt, že pro ně dělal návrhář Nicolas Ghesquiere, který od módního domu odešel (ne zrovna v dobrém) a nyní spolupracuje s Louis Vuitton. Vypadá to, že má Kristen smlouvu sepsanou na tři roky, takže je vážně dost pravděpodobné, že bude tváří i tohohle parfému.


Nová kampaň Florabotanicy již v říjnu

4. září 2013 v 23:40 | Ajjinka
Už jsme tu fotku z nové kampaně parfému Florabotanica od Balenciagy měli, nyní se objevila informace, že oficiální kampaň odstartuje již tento říjen. Doufám, že se můžeme těšit na nové fotky a třeba i na nějaké to propagační video :) Uvidíme!

Florabotanica Q&A

30. srpna 2013 v 15:27 | Ajjinka
Druhá kampaň Florabotanicy od Balenciagy, jejíž je Kristen tváří, se pomalu začíná rozjíždět. Zatím tady máme Q&A, takový krátký rozhovor, který se objevil v britských verzích Cosmopolitanu a Glamour. Upřímně, moc mi to nezní jako Kristen, možná jde o cenzurovanou verzi, ale její nadávky mi tam chybí. Každopádně je to speciálně od Balenciagy, takže nijak neovlivníme, co nakonec vypustí do světa :)

Kristen: Upřímně, je to vybavení představ. Nutí vám přemýšlet. Vždy jde o dokonalou vyváženost mezi elegancí a moderností nebo představuje ostrou verzi jednoho z toho. Což miluju! Totálně nebojácné. Tahle značka... protože jejím smyslem je velmi nečekaná kreativita, zvládá vést způsobem, při kterém je stále velmi věrná své původní umělecké iniciativě. Mám ráda fakt, že se při nošení Balenciagy cítíte jedinečná.

Kristen: Je volná. Můžete se díky ní dostat k vlastnostem, o kterých jste ani nevěděli, že je máte, jen tím, že nosíte Balenciagu. Pro mě je to odvážlivost. Velmi svůdná rozhodnost. Poznávám sebe samu, když ji nosím, což je důležité.

Kristen: Cítím se s ní pohodlně. Většinou jsem pro jednoduchost a můj styl je většinu času dost neformální, ale na druhou stranu se mi líbí jít daleko tím druhým směrem. Baví mě postrkovat hranice a přinášet na povrch jiné výrazy mě samotné tím, co mám zrovna na sobě.

Kristen: Je to pro mě obrovská pocta, protože jsem vždycky zbožňovala tuhle značku. Parfém je vším, co mám ráda: je přirozený, ženský a originální. Tři věci, kterých si velmi cením.

Kristen: Pro mě je rafinovaně energická. Květinová podstata ji dělá živou a mladistvou.

Kristen: Lahvička je velmi moderní a poutavá. Ráda bych viděla masivní formu ve stejném stylu. Samozřejmě do toho šli na plno. Chci díky ní vědět, co je uvnitř.

Kristen: Pro mě… dobrá vůně vás musí překvapit. Nejdůležitější je, aby byla přirozená: jak vůní, tak svým duchem. Někdy vám nanesení té správné vůně může dodat nečekanou smyslnost.


Kristen: Ano. Přijde mi, že s ní můžete dodat vašemu vzhledu finální tečku…

Lepší scan nové kampaně Florabotanicy

29. srpna 2013 v 11:17 | Ajjinka
Objevil se lepší scan ze říjnového čísla InStyle UK, takže ho přikládám. Po kliknutí se vám ve vedlejším okně zobrazí původní velikost :) Připomínám ještě větu jednoho z návrhářů Balenciagy, kterou pronesl několik měsíců zpátky: "Kristen už nafotila několik kampaní pro Florabotanicu, první z nich vyjde tento podzim."


Nová kampaň Florabotanicy je tady!

24. srpna 2013 v 19:06 | Ajjinka
OMG! Je to tu! Já prostě... jo! :) Nová kampaň parfému Florabotanica od Balenciagy je tady! Zatím tu je takový méně kvalitní scan z InStyle UK, už se nemůžu dočkat, až se objeví v lepší kvalitě a samozřejmě se těším i na další fotky! :) O téhle kampani jsem vás informovala již v květnu. My poor ovaries...


Canadian Fragmence Awards a Florabotanica

16. června 2013 v 20:06 | Ajjinka
Florabotanica sbírá úspěchy, kde jen může, a já jsem čím dál překvapenější tím, kolik podobných awards existuje :D Její poslední úspěch si vysloužila v Canadian Fragmence Awards pod záštitou magazínu Cosmetics. V časopisu parfém Florabotanica od Balenciagy vyhrál kategorii Nejoblíbenější vůně :)

V květnu módní návrhář Alexander Wang, který nyní pracuje pro Balenciagu, pronesl, že je s ní Kristen stále smluvně svázána a že ji čekají další parfémové kampaně. Já jen pevně doufám, že to u parfémů bude končit. Nejsem sice žádný módní znalec nebo kritik, ale jeho nejnovější kolekce dopadla, podle mého rádoby skromného názoru, dost špatně :D

Ovšem začíná se mluvit o tom, že by Nicolas Chesquére mohl nahranit Marca Jacobse u Louis Vuittonu, a protože jsou s Kristen kamarádi, mohla by to být celkem fajn spolupráce :)

A ještě jedna technická, moc se mi nelíbí, jak tu některé články vypadají, tak se nedivte, kdyby se tu dělo něco... nekalého :D

Florabotanica znovu vyhrála!

13. června 2013 v 11:29 | Ajjinka
Nedávno jsem přidávala článek o tom, že Florabotanica od Balenciagy získala v časopisu Marie Claire první místo v kategorii Nejlepší parfémový obal. Nyní tu máme další vítězství, tentokrát o něco oficiálnější.

FiFi Awards je každoroční událost sponzorovaná Parfémovou nadací, což je celosvětová nezisková společnost, která čítá kolem tisíce členů. Účelem FiFi Awards je náležité ocenění tvůrců parfémů. Je to nejvýznamnější a nejprestižnější událost v celém parfumérství.

Letošní ročník byl vyhlášen včera a Florabotanice, jejíž je Kristen tváří, se podařilo zvítězit rovnou ve dvou kategoriích.

  • Dámská vůně roku - Luxus
  • Nejlepší obal dámského parfému

Co jsem si projela výsledky minulých ročníků, je to vůbec poprvé, co se jméno módního domu Balenciaga ukázalo v kategorii nejlepší dámské vůně roku. Velká gratulace míří k Nicolasu Chesquèremu, Jean-Christophe Héraultovi, Olivieru Polgemu a samozřejmě i Kristen! :) Ta se bohužel na červeném koberci včera neobjevila.

Čtyři podepsané Florabotanicy - ale ne pro nás

6. června 2013 v 18:53 | Ajjinka
Kosmetická značka SEPHORA dnes vyhlásí soutěž o čtyři lahvičky parfému Florabotanica podepsané samotnou Kristen. Stačí zodpovědět jednu jedinou soutěžní otázku a pak čekat na vylosování.

Bohužel je tohle akce stylu "záviďte a čilte se", protože se smí zúčastnit jen lidé z území US :/ Ale uznejte, vypadá to opravdu lákavě!

International Fragrance Awards 2013

17. května 2013 v 0:13 | Ajjinka
Francouzský magazín Marie Claire již třetím rokem pořádá International Fragrance Awards, což je takové menší udílení 'cen' parfémům z celého světa. Letos, jak už jsem zmínila, proběhl třetí ročník a v kategorii Nejlepší obal dámské vůně zvítězila právě Florabotanica od Balenciagy, jejíž je Kristen tváří :) Jako Nejlepší dámský parfém byla jmenována vůně Chanel Coco Noir.

 
 

Reklama