Beauty tutorials

Jak na Kristenin make-up z Cannes!

19. října 2013 v 22:07 | Ajjinka
Tak ještě něco jsem dneska vyhrabala! :) Popsugar zveřejnil video s Beau Nelsonem (s překvapivě příjemným hlasem!), Kristeniným vizážistou, který ji připravoval na mnohé akce, kde ukazuje, jak docílit líčení, které použil při premiéře Robova filmu Cosmopolis v Cannes 2012. Než se pustí do samotného líčení, připomíná, že Kristen na sobě měla rudé šaty značky Reem Acra a dodává, že s nimi váhala, protože to nebyla její premiéra, ale Beau vycítil, že je to velký hollywoodský okamžik (což také asi byl, protože v několika módních anketách tenhle look získal první příčky, dokonce padala slova, že jde o nejkrásnější model celého festivalu v Cannes, což už něco znamená).

Docela mě překvapilo, že měla Kristen přidaných pár trsečků řas, vůbec to nebylo poznat :) A nejsem sice fanynka rudé rtěnky, když jde o Kristen, ale k těmhle šatům se přirozeně hodila.

Na video se dostanete kliknutím na obrázek. A co vy? Líbil se vám tenhle look? :)


Připomenout si můžete dva videonávody na účesy, které měla Kristen na KCA's a při premiéře SWATH v Austrálii, s českým návodem od Ajj-kadeřnice :))

Jak na Kristenin look z premiéry SWATH v Austrálii!

30. dubna 2013 v 15:49 | Ajjinka
Jedno tutoriální video od Adira Abergela jsme tu už měli, týkalo se Kristenina účesu z rybího copu z letošních Kid's Choice Awards. Fanoušci ale neměli zájem jen o tento účes, a protože Adirovi psali, rozhodl se udělat další video. Tentokrát natočil návod, jak na účes z australské premiéry Snow White and the Huntsman. Premiéra byla v Austrálii, takže celý účes vychází z copu vzhůru nohama. Žádný psaný návod není, takže opravdu popisuju jen postup videa, snad tak, aby vám případně pomohl. K tomuto účesu jsou potřeba poměrně dlouhé vlasy, aby výsledný efekt vypadal přinejmenším stejně jako u Kristen.


1) Vrchní část vlasů potřebuje získat větší objem, můžete ji lehce natupírovat, ale ne tak, aby vlasy byly zacuchané. Ideální je použít již při foukání nějaký vlasový přípravek na podporu objemu, třeba tužidlo - ale dát jej jen do přední partie. Tato část se v pár nadcházejících krocích nebude využívat, proto vrchní část oddělte a sepněte, aby vám při tvoření copu nepřekážela.

2) Pak přichází ta zábavná část. Máte k dispozici postranní a zadní část vlasů, kterou je nutné zaplést do francouzského copu, ale protože se jedná o cop vzhůru nohama, musíte postupovat obráceně. Ideální je začít cop plést v předklonu, s tím, že první a zároveň nejslabší prameny povedou od krku. Návod na francouzský cop najdete například ZDE, není na něm nic složitého. Nezapomeňte připojit i vlasy ze stran, aby cop získal celistvý vzhled. Jakmile cop dopletete do úrovně, kde jste si oddělili vrchní část vlasů, zakončete jej gumičkou (libovolnou, v závěru nebude vidět). Spodní část tedy bude spletená, zbytek vlasů zůstane v culíku.

3) Teď se vrhneme zpátky na přední část, která nám díky přitupírování či tužidlu získala objem. Vlasy nijak nerozčesávejte a pokuste se je zafixovat do boule (lepší výraz mě nenapadá, ve videu ve 04:00). Ujistěte se, že má boule potřebný objem a ještě než ji připnete, přelakujte ji nějakým silným lakem, který dlouho vydrží. Poté jej vlásenkami (pokud je vlasů moc, tak klidně i ladícími pírky, ty ale budou ve vlasech vidět) přichyťte k vlasům tak, abyste nezničili tvar boule.

4) Teď nám zbývají jen volné vlasy v culíku a zbytek z vrchní partie. Vlasy spojte, zatočte do obyčejného drdolu a vlásenkami připevněte. Nemusí jít o úplně čistou práci, vrchní část účesu nemusí být uhlazená.

5) Celkově účes můžete ještě upevnit dalšími vlásenkami, stáhnout můžete začátek copu na krku nebo vyčuhující vlasy v přední partii. Pokud chcete, aby účes déle vydržel, celý jej ještě můžete zafixovat lakem.

Jak na Kristenin KCAs look!

27. března 2013 v 22:13 | Ajjinka
Kristenin účes na Kid's Choice Awards slavil velký úspěch, na žádost fanoušků se kadeřník Adir Abergel rozhodl natočit tutoriál, jak se k požadovanému účesu dopracovat. Už dříve sepsal postup, který najdete níže. Video sem bohužel vložit nejde, takže klasicky - po kliknutí na obrázek :)


1) Od kořínkům až ke konečkům lehce vlhkých vlasů naneste Fekkai Perfectly Luscious Curls Wave Activating Spray (Cokoliv na vlny, stačit by mělo i obyčejné tužidlo, ale hrozí, že vlasy získají až příliš velký objem. Toho se dá ale celkem snadno zbavit - aby vlasy o něco slehly).

2) Použijte difuzér, vysušte jím vlasy a vymačkávejte je při tom rukama, abyste dosáhli nedbalé a objemné struktury.

3) Poté si do dlaně vymáčkněte trošku Fekkai Brilliant Glossing Cream (Jde v podstatě o přípavek, který vlasům dodá lesk, v obchodech seženete velké množství přípravků, které fungují na stejném principu, ale samozřejmě se dá tento krok úplně vypustit.), rozetřete si ho v rukách a lehce ho vetřete do vlasů.

4) Na temeni začněte tvořit rybí cop (návod přímo na něj třeba zde) tak, aby byl ve středu hlavy. Konec zajistěte průhlednou elastickou gumičkou. Opatrně cop trochu roztáhněte, aby získal narušený vzhled a pár pramínku nechte volně kolem obličeje.

5) Celý účes zakončete popraškem Fekkai COIFF Sheer Hold Hairspray (Klasický lak na vlasy, samozřejmě čím silnější, tím lepší), aby zůstal skvělý celou noc.


Zároveň Adir na Twitteru děkoval Tracey Cunningham ze salonu Mèche Salon LA za to, že Kristen vybrala tak úžasnou barvu na vlasy.
 
 

Reklama