Behind the Scenes

Behind the scenes video shootu pro Nylon

25. srpna 2015 v 17:12 | Ajjinka

Na oficiálních stránkách magazínu Nylon bylo zveřejněno krátké behind the scenes video z focení photoshootu, který se objevil v zářijovém čísle. Video bude pravděpodobně v blízké době postnuto i na YouTube, do té doby stačí, když kliknete na úvodní fotku, na které dělá Kristen společnost kadeřník Adir Abergel :)

Bonusové video z placu Adventureland

20. dubna 2014 v 19:40 | Ajjinka
Novinky nejsou, tak sem přidávám tohle bonusové video z placu Adventureland (2007), které prostě miluju! Je vtipné, Kristen je úžasná a na konci suprově trsá :D Na videu můžete vidět i režiséra filmu Grega Motolu, se kterým byl v pátek v Beverly Hills nafocen Jesse Eisenberg. Což je docela zajímavé, ještě ve čtvrtek se American Ultra v New Orleans natáčelo (i když fotky nebyly), ale od pátku je nejspíš nějaká velikonoční pauza, či něco podobného.

Myslím tedy, že by neměl být s pauzou pro Cannes žádný problém - vždycky může jet Jesse s Kristen, když se do soutěže dostal i film Maps to the Stars, ve kterém si Rob zahrál s Jesseho přítelkyní Miou Wasikowskou - jo, svět je prostě malej! :)


EDIT: Dnes už je plac American Ultra opět v plné práci! :) První dvě fotky jsou z dneška, další dvě jsou cool směrovky vedoucí k natáčecímu placu :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen a Tara Swennen pro THR

12. března 2014 v 23:35 | Ajjinka
Tak jsem se dokopala zase k nějakému tomu výcucu z behind the scenes videa, které si v originálu můžete pustit tady, pod text přikládám YouTube verzi. Zmiňované modely šatů jsou ukazovány ve videu, takže je sem přidávat nebudu :) Photoshoot byl nafocen pro speciální číslo THR, kde se sestavil žebříček 25 nejvlivnějších stylistů.

Tara s Kristen spolu začaly pracovat hodně dávno, Tara říká, že Kristen bylo čtrnáct, skoro patnáct. Kristen tvrdí, že měla opravdu štěstí, že byla představena té nejlepší stylistce, která momentálně v branži pracuje, protože si spolu za ty roky mohly vybudovat takový vztah, kdy se obě dobře znají.

První červený koberec a vlastně i první look, který společně vytvořily, měl premiéru na torontském filmovém festivalu a Kristen na sobě měla šaty Chanel. Tara vtipkuje, že po letech jsou u něj zpátky (Kristen je tváří nové kolekce značky Chanel).

Kristen říká, že šaty z poslední Twilight premiéry byly skvělé, Tara říká, že jejími oblíbeným modelem byl kostičkovaný jumpsuit Louis Vuitton, který na sobě měla Kristen na premiéře Breaking Dawn, part II. v Tokiu, Kristen s ní souhlasí a přiznává, že i jí se strašně moc líbil. Kristen říká, že nerady vytvářejí něco, co už jednou bylo, Tara jí prý připomíná, že Kristen chce jít na věci jinak, dělat je jinak. Tara na konci videa říká, že Kristen už bere jako sestru, na což Kristen reaguje tím, že by s ní šla do čehokoliv a udělala by cokoliv, také prozrazuje, že někdy jsou jejich zkoušky šatů jako opravdová terapeutická sezení.

BTS video pro Marie Claire US

10. února 2014 v 15:37 | Ajjinka
Awww, už se objevilo behind the scenes video z focení photoshootu pro Marie Claire US! :) Musím říct, že je to vážně úžasné video, obzvlášť ty záběry, na kterých Kristen pózuje se svou fenečkou Cole, to je úplně nejroztomilejší! Taky si můžete všimnout, že jsme toho z photoshootu ještě hromadu neviděli, takže pevně doufám, že se dočkáme nějakých dalších fotek! :) K videu se dostanete kliknutím na obrázek a ještě přidávám YouTube verzi, ale ta může být kdykoliv smazaná.


Pár screenů:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Další klip k DVD Twilight Forever

8. listopadu 2013 v 19:38 | Ajjinka
Objevilo se jedno nové video ke kolekci DVD Twilight Forever, je zaměřené na Taylorovu přeměnu, ale jsou v něm i behind the scenes záběry s Kristen :)

Pár videí z DVD Twilight Forever

6. listopadu 2013 v 11:47 | Ajjinka
Včera několika fanouškům přišla domů kolekce DVD Twilight Forever, na které je plno nikdy neviděných materiálů. Některé holky byly tak hodné, že na sebe vzaly riziko a o pár krátkých snímků se s námi podělily. Většina je přes Instagram, takže jde vážně o 10sekundové ukázky.


 • Kristen si hraje s Robovou promovací čepicí >> tady
 • Kristen se zapomněla na place New Moon a její procítěné What the fuck >> tady
 • Michael Sheen (Aro) točí Kristen nad hlavou >> tady
 • Rob snažící se zachránit Kristen a její oblíbené Shut up >> tady
 • Taylor upustí Kristen při natáčení Eclipse >> tady
 • Rob upustí Kristen při natáčení Twilight >> tady
 • Kristen se snaží bojovat s Cameronem Brightem (Alec) >> tady
 • Kristen a Michael Welch (Mike) v kině a jeho "Potřebuju svézt." >> tady
 • Kristen háže Taylorovi kuličky hroznového vína >> tady
 • Billy Burke (Charlie) o prvním setkání s Kristen (již tu) >> tady
 • Kristen vtipkuje na place Twilight (Uvidíme se večer... nebo zítra) >> tady
 • Kristen nesnáší komáry na place New Moon >> tady
 • Kousek ze scény žádosti o ruku, kdy Rob řekl Někdo ukradl prsten! >> tady
 • Kristen a vymazaná scéna s Amazonkami >> tady
 • Kristen při rozhorech na place Twilight >> tady

Další videa můžete najít na Instagramu Courtney, jejíž odkazy jsem použila výše. Pár dalších a hlavně delších videích najdete na spřátelené stránce TeamKristenSite. Samozřejmě těch videí je hodně, někteří si zase stěžují, že tam nových materiálů není zas tolik, ale asi to záleží na úhlu pohledu :D

Další BTS video - Bella & Renesmee

5. listopadu 2013 v 17:54 | Ajjinka
Máme tu další behind the scenes video z kolekce DVD Twilight Forever, která dnes vyšla v USA. Jde o video Bella&Renesmee, takže Kristen a Mackenzie :)

Další kousek z BTS Eclipse

4. listopadu 2013 v 19:21 | Ajjinka
Už zítra v USA vychází kolekce DVD Twilight ságy, o které jsem tu již několikrát psala. Včera v NYC proběhl Twilight maraton (opravdu se pouštělo všech pět filmů za sebou), při kterém fanoušky překvapil Jackson Rathbone. A aby se ke koupi kolekce odhodlalo co nejvíc lidí, máme tu další ukázku z bonusových videí. Jde o bts k Eclipse, přesněji ze scény, kdy Jacob odnáší Bellu lesem, aby se mohla při bitvě s novorozenými schovat.

Ve zkratce - původní nápad byl, že se při scéně použije technika, takže by Kristen seděla na poháněné stoličce, díky které by to vypadalo, že ji Taylor nese. To však nevypadalo realisticky, takže ji nakonec Taylor musel celý den nosit v náručí. Sám říká, že se mu na konci dne třásly paže, jak je měl vysílené. A já si ještě dovolím podotknout, že když se Kristen při promu Eclipse zeptali, co bylo na natáčení nejvtipnější, vzpomněla si, jak ji Taylor upustil na zem. Vsadila bych se, že šlo právě o tuhle scénu :))


EDIT: A ještě jedno video s Chuckesme, mechanickou panenkou, která se pomocí CGI efektů změnila v Renesmee, co jsme viděli ve filmu :)

Další bloopers video z Twilight ságy!

31. října 2013 v 15:49 | Ajjinka
Objevilo se další, již čtvrté, bloopers video z natáčení Twilight ságy. První ukázka je z první části Breaking Dawn, kde se Kristen snaží Robovi vysvětlit, proč bude mluvit o tom, že jí Renesmee zlomila další žebro. Jsou u toho hrozně roztomilí a Taylorův smích je k tomu jen třešnička na dortu. Další scéna je z New Moon, která se točila v umělém dešti, kvůli kterému se Kristen 'topila' :D Vážně nechápu, proč si takovéhle perly nechávali tolik let pro sebe! Video sem nejde vložit, takže klasicky po kliknutí na obrázek :))


A ehm, vím, že sem paparazzi fotky nepatří, ale tahle (zatím je zveřejněna pouze jedna) mi udělala obrovskou radost!!! Kdo nesleduje Roba, asi mu ta spojitost nedojde, každopádně... Kristen v předním autě, Rob ve stříbrném jeepu za ní O:-)

Třetí bloopers video z Twilight ságy

29. října 2013 v 11:39 | Ajjinka
Hahaha, máme tu další, v pořádí už třetí, ukázku z bloopers videí, která se objeví na kolekci DVD Twilight ságy. Tohle video nemá chybu, hlavně konec, kde Kristen napodobuje energickou režisérku prvního dílu Catherine Hardwicke :D

"Robe, on na tebe čeká." "Oh, pro Kristovy rány, co... na co čeká?" "Až dokončíš svou větu." "Oh."

Další ukázka bloopers - Eclipse, scéna ve stanu

28. října 2013 v 18:47 | Ajjinka
Objevila se další ukázka z bloopers videa, které najdete v kolekci DVD Twilight ságy, která v USA vychází již tento listopad. Kristen v ní sice moc není, ale who cares! Zbožňuju stanovou scénu :D

Bloopers video k Twilight sáze

25. října 2013 v 19:22 | Ajjinka
Ne, dnešek už nemůže být lepší. Po pěti letech tu máme bloopers video k Twilight, ve kterém jsou především záběry pořízené během natáčení prvního dílu ságy, ale i jedna část z první části Breaking Dawn. Video zveřejnilo ET jako lákadlo na kolekci DVD, která v USA vychází 5. listopadu a která kromě všech pěti filmů bude obsahovat několik hodin bonusových videí. Tohle je neuvěřitelně vtipné, samozřejmě Kristen je většinu času vypípávána, třeba když ji Rob vleče lesem (Kam jdeme? To mě poser. Chlape, tohle nemůžeš dělat, umřu kvůli tomu.). Přidávám YouTube verzi, pokud chcete lepší kvalitu, zamiřte přímo na web ET.

BTS video z The Messengers (2007)

26. ledna 2013 v 23:59 | Ajjinka
Vrátíme se zpátky do roku 2006, kdy probíhalo natáčení The Messengers (Prokletí domu slunečnic), přesněji k jednomu z bonusových videí Na place s Kristen Stewart. Ve videu můžete vidět záběry během natáčení, krátké rozhovory a kocoura Maxe, který ji již v té době dělal společnost.


Malá poznámka: Viděli jste tento film? Jestli ano, určitě si pamatujete Jessina (Kristen) bratra Michaela, viz. fotka níže. Ale věděli jste, že postavu Michaela zahrála Jodelle Ferland, která si s Kristen zahrála o pár let později v Eclipse postavu Bree Tanner? :))

W Magazine Screentest: Filmové pobláznění

17. ledna 2013 v 21:39 | Ajjinka

Nové kraťounké video z magazínu W, přesněji ze sekce, kde se celebrity přiznávají k filmovému pobláznění jinými herci. Z magazínu W jsme tu už měly dvě fotky.


"Mívala jsem velkou slabost pro Harrisona Forda... Ale Amy Adams, panečku. Myslím, že je právě teď mojí nejoblíbenější herečkou. Jsem do ní totálně zblázněná, protože jsem s ní taky pracovala. Je úžasná."

Photoshoot pro EW z roku 2009

12. ledna 2013 v 15:52 | Ajjinka
Vzpomněla jsem si na jedno kraťounké video z focení photoshootu pro Entertainment Weekly z roku 2009 s Kristen a Taylorem. Nejlepší je u něj komentář fotografa, který asi byl duchem u úplně jiného focení :D


Pro připomenutí ještě pár fotek z tohoto naprosto dokonalého photoshootu :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

 
 

Reklama