Billy Lynn's Long Halftime Walk

Oficiální plakát Billy Lynn's Long Halftime Walk

12. května 2016 v 22:04 | Ajjinka
Začínám se tohohle filmu bát, protože všechno zatím vypadá tak skvěle! Máme tu první oficiální plakát k Billy Lynn's Long Halftime Walk!

Teaser trailer Billy Lynn's Long Halftime Walk

12. května 2016 v 19:55 | Ajjinka

Z prvního teaser traileru filmu Billy Lynn's Long Halftime Walk se mi doopravdy sevřel žaludek. Trailer by mě navnadil, i kdyby v něm nebyla Kristen. Připomínám, že film Ang Lee natočil jako úplně první ve 120 snímcích za sekundu a ve 3D formátu. Česká premiéra byla o něco posunuta, na únor, ale po traileru si jsem jistá, že to čekání bude stát za to. A mezi náma? Joe Alwyn byl jako Billy perfektní volba, ten kluk je skvělej! Do premiéry si budu muset přečíst knížku :)

Uh, a ta podkladová hudba?! Skvělá! Ještě připomínám, že Kristen hraje ve filmu Katryn, Billyho sestru.

Česká premiéra filmu Billy Lynn byla přesunuta

15. dubna 2016 v 16:40 | Ajjinka

Zrovna nedávno jsem psala, že se filmu Billy Lynn's Long Halftime Walk dočkáme již tento rok v listopadu. Datum premiéry však bylo posunuto. Film uvede v ČR Falcon 2. února 2017 pod názvem Billy Lynn. Určitě se máme na co těšit, film byl vůbec jako první v historii kinematografie natočen ve 120 snímcích za sekundu. Půjde tak o úžasný zážitek!

Plakát Billy Lynn's Long Halftime Walk

11. dubna 2016 v 16:20 | Ajjinka

Také jsme se dočkali prvního plakátu filmu Billy Lynn's Long Halftime Walk, který režíroval Ang Lee. První ukázky se dočkáme již tento týden a to v sobotu 16. dubna. Film uvede v našich kinech Falcon a to 10. listopadu 2016.

imagebam.com imagebam.com

Billy Lynn's Long Halftime Walk koupil Falcon

22. května 2015 v 20:33 | Ajjinka

Ještě nevíme, jestli se do českých kin dostane akční komedie American Ultra, ale už teď si můžeme být jistí, že se máme těšit na příští rok. Falcon totiž do kin přivede válečné drama Billy Lynn's Long Halftime Walk režiséra Ang Leeho, kde Kristen hraje Kathryn. Premiéra proběhne o den dřív než ta americká, tedy 10. listopadu 2016.

Fotky z placu Billy Lynn's Long Halftime Walk (18. 5. 2015)

20. května 2015 v 20:44 | Ajjinka
Kristen se předevčírem, tedy 18. 5., ukázala v Atlantě na placu snímku Billy Lynn's Long Halftime Walk, ve kterém si zahraje starší sestru hlavního hrdiny. Můžete si všimnout jejího nového účesu :)

imagebam.com imagebam.com

Datum US premiéry Billy Lynn's Long Halftime Walk

18. dubna 2015 v 13:46 | Ajjinka

Válečné drama Billy Lynn's Long Halftime Walk se teprve natáčí, ale už nyní víme, kdy bude mít film slavnostní premiéru. Ta proběhne symbolicky na Den válečných veteránů 11. listopadu 2016. Samozřejmě se jedná o americkou premiéru, ale celkem věřím tomu, že se film dostane i k nám :)

Natáčení Billy Lynn's Long Halftime Walk začalo

10. dubna 2015 v 23:15 | Ajjinka

Včera v Atlantě začalo natáčení filmu Billy Lynn's Long Halftime Walk. Kristen je momentálně v LA a s jejím promo rozvrhem se na plac asi ještě nějakou dobu nepodívá. Máme tu však pár nových informací - třeba tu, že se k projektu přidala další herecká jména. Jedním je Vin Diesel (Rychle a zběsile) a druhým Chris Tucker (Křižovatka smrti). Film tak bude mít jednoznačně hvězdné obsazení a my se máme určitě na co těšit!

Kristen na place Billy Lynn's Long Halftime Walk (7. 4. 2015)

7. dubna 2015 v 19:29 | Ajjinka

Páni, nečekala jsem, že se věci dají do pohybu tak rychle! Máme tady novou fotku z placu filmu Billy Lynn's Long Halftime Walk, na které je Kristen společně se svými co-stars. Na fotce je Kristen s Joe Alwynem, který si zahraje hlavní postavu Billyho, staršího bratra Kathryn, kterou ztvární Kristen. Uprostřed je herečka Deirdre Lovejoy, která hraje jejich matku. Natáčení by mělo oficiálně začít již 15. dubna, do té doby však čeká Kristen ještě promo Sils Maria. Fotka se vám kliknutím ve vedlejším okně zvětší.

Zahraje si Kristen v Long Halftime Walk?

2. dubna 2015 v 16:44 | Ajjinka

Wow, už jsem říkala, že miluju rok 2015? Já vím, ale budu to říkat pořád. Kristen se možná přidá k projektu Long Halftime Walk, který bude podle stejnojmenné knižní předlohy Bena Fountaina z roku 2012, natáčet tento rok režisér Ang Lee (Ztracená hora, Tygr a drak, Rozum a cit). A o čem film a kniha, která u nás vydána nebyla, vlastně pojednává?

Většina filmu se odehrává během forbalového zápasu na Den Díkůvzdání. Bravo Company a devatenáctiletý vojín Billy Lynn jsou součástí show, která proběhne během poločasu v rámci propagačního turné, které pořádá americká vláda. Lynn byl v Iráku, kde jej zachytily zpravodajské kamery, díky kterým se stal celosvětově známým. Film ukazuje úryvky z minulosti a hrdinství Lynna, který čelí blížícímu se návratu zpátky do války.

A americkou distribuci se postará společnost Sony Pictures, takže bychom se mohli těšit na skvělou propagační kampaň a posléze i pravděpodobného uvedení do českých kin. Scénář napsal Simon Beaufoy, který za scénář k Milionáři z chatrče získal Oscara. Oscarem se samozřejmě může pyšnit i režisér, který se pro natáčení filmu nakloní k nejmodernější technice, například ke kameře, která obraz snímá ve 3D.

Kristen by si mohla zahrát Kathryn, starší sestru hlavního hrdiny Billyho Lynna. Vedle Kristen se ukážou herci jako Joe Alwyn, Garrett Hedlund, Beau Knapp a Steve Martin. Natáčení by mělo začít již tento měsíc, přesněji 15. dubna, a skončit by mělo o dva měsíce později 15. června. Natáčení proběhne v Atlantě a na Středním východě.

Já opravdu upřímně doufám, že tento projekt klapne, protože takový hvězdný tým je něco naprosto nádherného! Navíc by se Kristen opět ukázala po boku Garretta Hedlunda, který si s ní zahrál již v On the Road :)

 
 

Reklama