Camp X-Ray

Nové stillsky z Camp X-Ray

6. června 2015 v 19:33 | Ajjinka

Nyní máme šanci pokochat se hromadou nových stillsek z Camp X-Ray. Některé jsme už viděli, některé jsou nové. Navíc je pár snímků pořízených během natáčení :) Všechny fotky najdete v celém článku, moc za ně děkuju KStewFrance :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Behind the scenes Camp X-Ray

19. dubna 2015 v 13:13 | Ajjinka

Objevilo se skvělé skoro třináctiminutové behind the scenes video z placu Camp X-Ray, které je prostříháno hromadou záběrů z natáčecího placu (třeba Kristen hrající golf nebo večeřící s ještěrem, lol) a rozhovory s herci a filmaři :) Kdyby vám přestalo fungovat YouTube video, můžete se podívat na Vimeu. Peter Sattler na Instagramu prozradil, že scéna s ještěrem musela být kvůli délce filmu vymazaná, bohužel ji neuvidíme, protože nemá rád vymazané scény, film je prostě film a nic víc neuvidíme. Škoda :)

Pár nových fotek z Camp X-Ray

14. března 2015 v 20:40 | Ajjinka

Pár nových stillsek z Camp X-Ray. Škoda, že se o filmu tak rychle přestalo mluvit, zrovna tahle tématika by měla být lidem víc na očích :) Navíc kombinace Kristen a Peymana byla úžasná!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nová fotka z Camp X-Ray

9. ledna 2015 v 19:48 | Ajjinka

Máme tady nový banner Kristen jako Cole z Camp X-Ray. Nádherná fotka! A kliknutím se vám zvětší. Je škoda, že se filmu nevšiml žádný český distributor, ale... to se dalo očekávat :(

Nová stillska z Camp X-Ray - už jen dva dny!

15. října 2014 v 19:11 | Ajjinka

Do premiéry Camp X-Ray zbývají dva dny a IFC Films zveřejnilo další novou stillsku. Já už se nemůžu dočkat! Jsem na tenhle film neskutečně zvědavá, naštěstí se to dlouhé čekání konečně krátí. Fotku kliknutím zobrazíte v původní velikosti :)

Nová stillska z Camp X-Ray

13. října 2014 v 19:35 | Ajjinka

Máme tady novou stillsku z Camp X-Ray, který budeme moct vidět již tento pátek. "Nikdy se nevzdám" :) IFC Films jde na propagaci filmu úplně špatně, ale aspoň sem tam něco zveřejní. Fotka se vám kliknutím zobrazí v původní velikosti.

Ukázky ze soundtracku Camp X-Ray

12. října 2014 v 13:40 | Ajjinka
Soundtrack Camp X-Ray měl být dostupný již 7. října, ale datum jeho vydání se posunulo 14. října. Soundtrack si můžete v případě zájmu předobjednat na iTunes, tady je zatím ukázka všech songů, které na CD najdete. Myslím, že se neskutečně povedl! :)

Camp X-Ray klip - Rules

11. října 2014 v 14:29 | Ajjinka
Nový klip Camp X-Ray je ze scény s Amy a Alim. Na tyhle dva se neskutečně těším, už příští pátek bude film konečně venku a my se na něj budeme moct podívat! :)

Nový trailer Camp X-Ray

3. října 2014 v 18:58 | Ajjinka

Máme tady nový trailer Camp X-Ray se spoustou nových scén! Na můj vkus je to celkem hodně spoileroidní trailer, ale vypadá naprosto úžasně. Už se nemůžu dočkat, až film uvidím. Zároveň byl zveřejněn další krátký klip z filmu na Instagramu IFC Films. Už v pondělí se dočkáme premiéry Camp X-Ray v New Yorku, které se zúčastní i Kristen :) V celém článku najdete zatím částečný překlad.

Krátká ukázka z Camp X-Ray

2. října 2014 v 16:00 | Ajjinka
Jak studio IFC Films slíbilo, na svém Instagramu zveřejnilo krátkou ukázku z jedné ze scén z Camp X-Ray :)

EDIT: Přidán druhý klip, co se to sakra s IFC děje? Že by konečně dostali rozum a začali se snažit?!


Drummond: Líbí se ti tady, v Guantanamo Bay?
Amy: Ano, pane. Ujde to.
Drummond: Já to tu nenávidím.


Randy: Počkej, vydrž. Na bloku žádná jména.
Amy: Jasně.
Randy: Jasný?
Amy: Jo.
Randy: Můžeš mluvit, ale nenech tyhle lidi, aby se o tobě něco dozvěděli. Nenech je, aby se ti dostali do hlavy.

Camp X-Ray na Forum Film Festival!

30. září 2014 v 16:02 | Ajjinka

Na filmovém festivalu Forum se bude promítat Camp X-Ray. Promítání proběhne 7. října v New Yorku a zúčastní se jej Kristen a režisér Peter Sattler (možná ještě někdo další, ale koho to zajímá, že)... Huh, už se nemůžu dočkat říjnové Stewnami! :)

Novinky o soundtracku Camp X-Ray

29. září 2014 v 22:07 | Ajjinka

O soundtracku Camp X-Ray už jsem něco málo psala, nyní tu máme pár novinek. Originální soundtrack od Jesse Stroupa vyjde 7. října, tedy deset dní před samotnou premiérou filmu, a bude obsahovat 14 skladeb, jejichž audio verze by prý měly být brzy k dispozici online.

 1. Departure (2:00)
 2. Empty Hallways 1 (1:05)
 3. Is That Your Room? (2:39)
 4. Empty Hallways 2 (1:04)
 5. The Cocktail (1:48)
 6. Communal Stash (1:03)
 7. Hitchcock On the Block (1:49)
 8. Morning Routines (1:33)
 9. The Shower (2:02)
 10. Dismissed (2:33)
 11. Writing the Memo (1:07)
 12. Empty Hallways 3 (0:55)
 13. The Knife (3:30)
 14. The Last Walk / Empty Hands (2:45)

Video z placu Camp X-Ray

16. září 2014 v 11:59 | Ajjinka
Premiéra Camp X-Ray se nezadržitelně blíží, pro její zkrácení tu máme behind the scenes video, které obsahuje pár nových záběrů z natáčecího placu a rozhovory s herci. Líbí se mi, jak má Kristen v jednom ze záběrů k uniformě své oblíbené Conversky, nebo jak podepisuje kopii Harryho Pottera :))

Nové fotky z Camp X-Ray

4. září 2014 v 17:17 | Ajjinka

Máme tu čtyři nové fotky z Camp X-Ray. Na jedné je Amy (Kristen) a Ali (Peyman Moaadi), se kterým jsou i další dvě stillsky. Poslední je z modlitby. Film bude celosvětově dostupný 17. října :) Nenechte se zmást, podobnou fotku s Kristen a Peymanem jsme už měli, tahle je ale trošku jiná.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Soundtrack Camp X-Ray již brzy

30. srpna 2014 v 14:15 | Ajjinka

Produkční společnost Lakeshore Record, která vydala soundtracky k filmům jako Drive, Mr. & Mrs. Smith či Silent Hill, vydá soundtrack i ke Camp X-Ray. Skladby k soundtracku složil Jess Stroup, který spolupracoval na hudbě k filmům jako jsou Identity Thief nebo Horrible Bosses. Zatím nebylo zveřejněno žádné přesné datum vydání soundtracku, ale bylo použito moje velmi oblíbené slovíčko "brzy". Film má americkou premiéru 17. října, a pokud opravdu natáčení The Big Shoe nevyjde, Kristen by se mohla zúčastnit jeho proma :)

 
 

Reklama