Certain Women

IFC Films koupilo film Certain Women

9. března 2016 v 20:05 | Ajjinka

Ne, ne, ne, NE!!! O snímek Certain Women byl na filmovém festivalu v Sundance velký zájem, bohužel se historie opakuje a americká distribuční práva k filmu získala společnost IFC Films, která velmi mizerně produkovala velkou část Kristeniných filmů z poslední doby. Mně to vážně mrzí, protože tahle společnost akorát marní potenciál, který tyhle snímky mají. Snad jedinou dobrou zprávou je fakt, že bychom se ho mohli dočkat už letos, což ale s IFC není vůbec jisté.

Certain Women: První reakce a dojmy

25. ledna 2016 v 20:30 | Ajjinka

Ani po premiéře snímku Certain Women, který vypráví tři různé příběhy žen z malého městečka v Montaně, nesmí chybět první dojmy a reakce. Zatím se zdá, že film získává především pozitvní reakce a Kristen za svůj výkon obzvlášť.

JMOursler: Ženské zkušenosti vyprávěny po kouscích. Tiché. Krásné. Hlubokomyslné. Zatím nejlepší v Sundance.

jpraup: Tiché a trpělivé drama o navazování spojení. Dobře zafixované do místa natáčení. Laura Dem a Michelle Williams byly ve filmu skvělé, ale Kristen Stewart má ten nejvíc emotivní kousek, který zvládla výborně.

tarmosino: Musím si tenhle film nechat ještě projít hlavou, ale moje první reakce na Certain Women je ta, že jde o mistrovský kousek.

aliciamalone: Přála bych si, aby dal film tomuhle skvělému hereckému obsazení víc prostoru. Velmi pomalé! Kristen Stewart byla úžasná jako vždy. Ale má menší roli, než možná očekáváte.

alisonwillmore: Dva z těchto příběhů z Montany pro mě byly příliš neúplné, ale ten třetí (ano, ten s KStew) byl úžasný.

Beccamford: V Certain Women jsou tři příběhy. Ten třetí (s KStew a Lily Gladstone) je zdaleka ten nejlepší.

Mel452: Certain Women je krásně natočeno. Některé příběhy se trošičku táhnout, ale ten třetí (Kristenin) je hlubší a Kristen je hypnotizující. Jak někdo řekl, můžete jí jen sledovat, jak jí. Její role je menší, než jsem myslela. Ale kvalita vítězí nad kvantitou.

Certain Women koupilo Sony!

16. ledna 2016 v 13:18 | Ajjinka

Práva k snímku Certain Women režisérky Kelly Reichardt zakoupila společnost Sony Pictures Worldwide Acquisitions, která se soustřední na nezávislé snímky. Film, který bude mít svou světovou premiéru na filmovém festivalu v Sundance, se tak nemusí bát, že by nenašel svého kupce. Premiéry se dočkáme 24. ledna a já pevně doufám, že se jí zúčastní i Kristen! :)

Certain Women bude mít premiéru v Sundance!

7. prosince 2015 v 22:17 | Ajjinka

Projekt režisérky Kelly Reichardt, který nějakou dobu vystupoval pod pracovními názvem Livingston, má nový název a datum premiéry! Tedy tak docela. Film se jmenuje Certain Women a sleduje příběhy tří žen, které se kříží v malém americkém městěčku, kde s každá vypořádává se svým životem.

Film bude mít svou světovou premiéru na filmovém festivalu v Sundance, takže je dost možné, že se dočkáme další SundanceStew! Festival bude probíhat od 21. do 31. ledna 2016. Jakmile budu znát nějaké bližší informace, zveřejním je tu :)

Kristen na place filmu Livingston

29. listopadu 2015 v 13:47 | Ajjinka

Máme tu novou starou fotku z března z natáčecího placu režisérky Kelly Reichardt, na které je Kristen jako Beth Travis. Dlouho nebyl znám název filmu, teď už víme, že se projekt jmenuje Livingston. Předpokládá se, že by snímek mohl mít svou premiéru na filmovém festivalu v Sundance, ale to bychom už přebíhali :) Fotka se vám kliknutím zobrazí v původní velikosti.

Více informací o Kristenině postavě

4. března 2015 v 19:28 | Ajjinka

Máme tu pár podrobností o postavě Kristen v zatím nepojmenovaném projektu režisérky Kelly Reichardt. Celé jméno Kristeniny postavy je Beth Travis, které je 25 let a bydlí v městečku Missoula, které je vzdálené devět a půl hodiny jízdy od místa jejího pracoviště. Je čerstvá právnička, která vzala tuhle práci ze strachu, že nezvládne studentské půjčky. Neuvědomila si však, že přijala práci na tak vzdáleném místě.

Celý film je založen na krátkých příbězích, které v roce 2002 napsala pro The New Yorker Maile Meloy. Příběh, který se týká Kristeniny postavy Beth, si můžete celý přečíst na ItsOkToBeYou. Předem vás ale varuju, je hoodně spoilerový, to je snad jasné :)

Podle všeho natáčení zatím nezačalo, uvidíme, kdy vypukne :) Jsem zvědavá, jestli si Kristen projde nějakou tou proměnou :)

Nový projekt pro Kristen!

28. února 2015 v 12:05 | Ajjinka

Pár dní už se o tom na Twitteru šuškalo, ale teď to máme potvrzené! Kristen si zahraje v novém nezávislém snímku, který zatím nemá jméno, ale říká se mu zatím Untitled Kelly Reichardt Project. Půjde o drama, které bude sledovat příběhy životů lidí z malého města v Montaně.

Kristen si zahraje mladou právničku z Boise jménem Beth, která přijme práci učitelky v místě, které je vzdálené několik hodin od jejího domova. V učení si není jistá, ale je rozhodnutá dokázat sama sobě, že to zvládne. Krátce po tom, co práci přijme, naváže blízké přátelství s Jamie, místní ženou, která chodí do její třídy.

Kromě Kristen se v projektu objeví Michelle Williams a Laura Dern. Scénář a režii má v rukou Kelly Reichardt. Kromě výše zmíněných hereček se v projektu objeví i pánové James Le Gros a Jared Harris. Produkce se ujal Neil Kopp a Anish Savjani. Film se bude natáčet v místech Big Sky country a natáčení by mělo začít již 2. března.

Mě neuvěřitelně těší, že se Kristen pustila do dalšího projektu, opravdu musí stát za to, když se na něm rozhodla podílet. Velkou radost mi dělá i fakt, že bude po delší době opět spolupracovat s nějakou režisérkou :) Navíc Lauru zbožňuju už od dob Jurského parku, takže mě navíc těší i jejich spolupráce :)

 
 

Reklama