Chanel

Další fotky z Chanel kampaně Métiers D'Art Paris-Rome

11. dubna 2016 v 16:06 | Ajjinka
Máme tu osm nových naprosto FENOMENÁLNÍCH fotek u nové kampaně Chanel, kterou Kristen nafotila v Paříži. Fotky jsou dokonalost sama, Karl prostě ví, co dělá. Konečně jsme se také dočkali slavné vany, která byla do objektu, kde se photoshoot fotil, speciálně dovezena :) Fotky se vám kliknutím o něco málo zvětší.
Kristen pro Chanel Métiers D'art Paris v Římě

10. dubna 2016 v 14:02 | Ajjinka

Další parádou jsou tyto tři nové snímky, které pořídil módní návrhář značky Chanel Karl Lagerfeld. Kristen vypadá na fotkách naprosto fenomenálně. Moc se těším na další spolupráci těchhle dvou velikánů :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Krásné fotky z kampaně Chanel

28. března 2016 v 14:42 | Ajjinka
Okay. Tyhle nádherné fotky jsou z kampaně Chanel, kterou je Kristen tváří. Kampaň se zaměřuje na oční líčení a fotky vypadají naprosto dokonale. Chanel nás má prostě rád :)Nové materiály z kampaně Chanel

24. února 2016 v 18:47 | Ajjinka

Máme tu nové materiály k nové kampani očního líčení Chanel, které je Kristen tváří. Jsou tu čtyři nové, naprosto úžasné fotky a čtyři videa, z nichž se každé zaměřuje na jiný look. Tomboy look. Rozpustilý look. Hravý look a hvězdný look.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen je tváří nové kampaně Chanel

2. února 2016 v 15:50 | Ajjinka
Kristen se stala tváří další kampaně Chanel! Tentokrát bude kampaň spojená s líčením, přesněji půjde o novou Kolekci pro oči 2016. Fotky nafotil fotograf Mario Testino, pravděpodobně ve stejný den, kdy vznikla fotka Kristen z jeho ručníkové kolekce. Kampaň by měla být zveřejněna v březnu tohoto roku. Podle Chanelu stála Kristen před objektivem s různým líčením současných žen.

Once and Forever

1. prosince 2015 v 19:57 | Ajjinka

A je tu! Krátkometrážní snímek v režii módního návrháře Karla Lagerfelda! Já jsem z filmu nadšená, Kristen je jako Irys perfektní :) A je navíc strašně roztomilá! :D


A rozhovory k filmu :)

Trailer Once and Forever

25. listopadu 2015 v 16:36 | Ajjinka

Dnes byl zveřejněn trailer krátkometrážního snímku Once and Forever, který režíroval módní návrhář Karl Lagerfeld. Kristen si ve snímku zahraje mladou herečku Irys Duke, která je tak trochu mrcha. Irys natáčí film The Private Life of Coco Chanel, ve kterém se má představit právě jako Coco Chanel. Námět zní opravdu zajímavě! Celý film bude mít 11 minut a už teď mi přijde, že to rozhodně nebude dost! :) Na celý kousek se můžeme těšit již 1. prosince.

Once and Forever + nová kampaň

19. listopadu 2015 v 19:37 | Ajjinka

Ze světa Chanelu máme další skvělou novinku. Máme tu několik záběrů z natáčení krátkometrážního snímku Once and Forever, ve kterém Kristen ztvárnila samotnou Coco Chanel. Prohlédnout si můžete také pár fotek. Film bude mít slavnostní premiéru v Římě při módní přehlídce Chanel Métiers d'Art, která proběhne již 1. prosince. V ten samý den se také objeví na stránkách Chanelu, nemusíme se tedy bát, že bychom o něco přišli. Režie se ujal sám Karl Lagerfeld. Ve filmu se kromě Kristen objeví například Jake Davies a Baptiste Giabiconi.

Zároveň jsme se dozvěděli, že Kristen s Karlem nafotí novou kampaň k Chanel Métiers d'Art, která bude zveřejněna v květnu příštího roku. Behind the scenes záběry si můžete prohlédnout ve videu níže, YouTube verze se sekají, proto doporučuju podívat se na videa na FashionWeekDaily.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com


Nový portrét pro Chanel

12. října 2015 v 18:45 | Ajjinka
Pokochat se můžeme také novým portrétem pro Chanel, který pořídil sám návrhář Karl Lagerfeld. Portrét je společně s dalšími vystaven na výstavě Mademoiselle Privé. Kristen je tu jednoduše přenádherná! Kliknutím se vám fotka zvětší.

Odiciální video Chanel z Paříže

29. září 2015 v 21:08 | Ajjinka

Na oficiálním kanálu Chanel bylo zveřejněno video z módní přehlídky v Paříži, která byla na téma casino. Ve videu je rovnou několik záběrů a krátký rozhovor s Kristen, která mluví o Karlovi a o jeho uměleckých schopnostech. Například říká, že jakmile při focení zjistí, co chce zachytit, může bát hotovo během pěti minut.

Kristen si zahrála Coco Chanel ve filmu Karla Lagerfelda

21. srpna 2015 v 21:38 | Ajjinka

Že má Kristen Chanel na háku, to už dávno víme. Ale tohle? Kristen si zahrála ve filmu o této značce, který bude mít premiéru na módní show Métiers d'Arts, která proběhne 1. prosince v Římě. A do režisérského křesla se neposadil nikdo jiný, než sám velký návrhář Karl Lagerfeld. Dvoudenní natáčení proběhlo minulý měsíc. Film pojednává o zakladatelce této značky Gabrielle Chanel, kterou svět zná pod jménem Coco Chanel, kterou ztvárnila Kristen.

Já myslím, že je to úžasná zpráva. Samozřejmě půjde pravděpodobně o nějaký krátkometrážní snímek, ale i tak je to něco úžasného. Jsem za tuhle Kristeninu spolupráci s Chanelem strašně ráda :)

Paris to Seoul, the story of the Cruise 2015/16 collection

9. května 2015 v 14:32 | Ajjinka
Zhlédněte si oficiální video z módní přehlídky Chanel Cruise 2015/16, která se konala v Soulu. Ve videu je několik záběrů Kristen a také krátký rozhovor, ve kterém říká, že se jí tato kolekce neskutečně líbila. Hehe, líbí se mi, koho si Chanel vybral jako náhled videa O:) A zatraceně, může být Gaspart Ulliel ještě víc hot? Asi bych omdlela, kdyby tihle dva natočili společně film!

Kristen na večeři Chanel (3. 5. 2015)

3. května 2015 v 18:57 | Ajjinka

Dnes se v Soulu konala uvítací večeře, která předchází zítřejší módní přehlídce Chanel Cruise 2015/16. Objevial se jedna cute fotka, na které je Kristen v tradičním korejském kostýmu Hanbok. Už zítra se rozhodně máme na co těšit! :) Fotka se vám kliknutím zobrazí v původní velikosti.

Behind the scenes z kampaně brýlí Chanel

7. dubna 2015 v 16:56 | Ajjinka

Páni, máme tady pár nových obrázku z kampaně brýlí Chanel pro jaro a léto 2015, jejíž je Kristen momentálně tváří. Do článku jsem přidala zatím všechny zveřejněné fotky z kampaně. Nyní se můžeme pokochat i behind the scenes videem photoshootu, který fotil sám Karl Lagerfeld.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.comHQ fotky kampaně brýlí Chanel

3. dubna 2015 v 19:02 | Ajjinka

Užijte si fotky z kampaně brýlí Chanel v HQ kvalitě. Musím říct, že tenhle shoot mi nepřestává vyrážet dech, Kristen vypadá naprosto úchvatně!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

 
 

Reklama