Equals

Spousta nových fotek z Equals

28. dubna 2016 v 16:46 | Ajjinka

Všechny tyhle nové fotky z Equals už jste mohli vidět na facebookové stránce, nyní je však máme pěkně pohromadě. Opravdu se filmu nemůžu dočkat! Přidala jsem i fotky, na kterých není Kristen :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com

Finální trailer EQUALS

18. dubna 2016 v 16:43 | Ajjinka

KONEČNĚ!!! Finální trailer Equals je tady! Můžete se tak potěšit pohledem na Kristen jako Niu a Nicholase jako Silase, kteří zažívají lásku ve futuristickém světe, ve kterém jsou emoce brány jako nemoc. V celém článku najdete překlad, pár věcí jsem úplně nechytila, ale neangličtinářům snad postačí :) A kdybyste si náhodou chtěli pustit písničku z traileru, můžete tak učinit zde :)

Trailer Equals již v pondělí!

15. dubna 2016 v 18:38 | Ajjinka

Dnešek je plný skvělých zpráv! Bylo nám oficiálně potvrzeno, že se americké premiéry Equals dočkáme již na filmovém festivalu Tribeca, který momentálně probíhá v New Yorku, kde se Kristen právě nachází. Pevně doufám, že se premiéry zúčastní. Ale to není všechno. V pondělí se také dočkáme nového finálního TRAILERU, který bude promítán v kinech před filmy! Zatím jsme mohli vidět pouze teaser trailer, takže jsem si jistá, že si na tomto dalším dali pořádně záležet.

A také známe oficiální datum, kdy se v USA dostane Equals do kin. Bude to 15. července!

Prohlédnout si můžete také krátkou gifku s Kristen a Nicholasem ♥

#EqualsMovie míří do kin 15. července & jeho finální trailer bude venku TOTO pondělí! #FindYourEqual pic.twitter.com/SYziWfq8JR
- Equals (@EqualsTheMovie) April 15, 2016

Další nové stillsky z Equals

14. dubna 2016 v 15:31 | Ajjinka

Velkou radost mám také z nových obrázků z filmu Equals. Pevně doufám, že se brzy dočkáme finálního traileru. V dubnu bude film promítán na filmovém festivalu Tribeca, tak můžeme také doufat v účast dvou hlavních protagonistů - Kristen a Nicka Houlta, kteří se snímku představí jako Nia a Silas.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nové stillsky z Equals!

10. dubna 2016 v 13:52 | Ajjinka

Před pár dny jsme se mohli pokochat rovnou dvěma novými stillskami z Equals, na kterých je Kristen jako Nia společně se Silasem, kterého ztvárnil Nick Hoult. Na tenhle film jsem vážně neskutečně natěšená! :)

imagebam.com imagebam.com

Nové stillsky z Equals!

28. března 2016 v 14:25 | Ajjinka

Taky se tak strašně těšíte na Equals? Stále sleduju, jestli se neobjeví nějaké informace o českém distributorovi, ale zatám marně. Dobu čekání na finální trailer a film samotný si nyní můžeme zkrátit osmi novými stillskami z filmu. Dvě jsou s Kristen jako Niou, na ostatních můžete vidět Nicka Houlta jako Silase a bezvlasého Guye Pearce, který se ve filmu představí jako Jonas.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Equals vyrazí na filmový festival Tribeca

6. března 2016 v 20:11 | Ajjinka
Také jsme zjistili, že futuristická romance Equals bude mít svou americkou premiéru na filmovém festivalu Tribeca. Film zde bude jen promítán, nezúčastní se festivalové soutěže. I tak můžeme doufat, že se na premiéře Kristen objeví. Zatím není známo přesné datum, víme však, že festival bude probíhat od 13. do 24. dubna. Zároveň byla také zveřejněna nová krásná stillska s Niou a Silasem. Fotka se vám kliknutím zvětší.


Datum americké premiéry Equals

21. února 2016 v 20:40 | Ajjinka

Další skvělou zprávou je fakt, že distribuční společnost A24, která odkoupila práva k futuristické romanci Equals, má v plánu film vpustit do vybraných amerických kin již 1. července. Zdá se, že Kristenin rozvrh bude i tenhle rok k prasknutí :)

Teaser trailer Equals!

11. února 2016 v 16:39 | Ajjinka

Po dlouhém čekání jsme se konečně dočkali! Je tu teaser trailer futuristické romance Equals, která se odehrává ve světě, ve kterém nic jako emoce neexistuje. Já mám z téhle krátké ukázky úplnou husinu, je to prostě masakr! Kristen a Nicholas jsou spolu úžasní. Už se nemůžu dočkat, až uvidíme celý film! Ten do amerických kin vtrhne již tohle léto. Kdyby měl někdo zájem, hudba k traileru je Chromatics - Kill For Love. A v článku případně najdete překlad, i když toho opravdu moc není :)

Nově si také můžete prohlédnout oficiální stránky filmu, které vypadají nádherně a dávají vám ochutnávku ze soundtracku, který na benátském festivalu získal ocenění.


Také je tu nová stillska! Tu si můžete v miniatuře prohlédnout na oficiálních stránkách filmu.


První oficiální plakát Equals

10. února 2016 v 19:24 | Ajjinka
Jsem naprosto totálně a brutálně unešená prvním oficiálním plakátem filmu Equals, ve kterém si Kristen zahrála společně s Nicholasem Houltem. Plakát vypadá prostě zatraceně dobře! Vážně wow, nemám slov. Nyní také máme oficiální Twitter účet filmu, kde nám bylo prozrazeno, že bude mít film premiéru již toto léto! Snímek měl světovou premiéru na filmovém festivalu v Benátkách, kde získal velmi dobré hodnocení. Doufejme, že se brzy dočkáme také traileru. Připomenout si můžete první reakce lidí, kteří film již viděli, a také scénu, která byla zveřejněna v září.


Sotva jsem článek uložila, distribuční společnost A24, která k filmu odkoupila práva, napsala na Twitter, že se teaser traileru dočkáme už zítra! Nemyslím si, že jsem dostatečně připravená! A co vy, těšíte se?!


Drake pracuje na traileru Equals

4. února 2016 v 10:56 | Ajjinka

Drake Doremus, režisér snímku Equals, dnes na Twitteru zveřejnil fotku s editorem filmových trailerů J.D. Funarim, ke které připsal, že pracuje na tvorbě traileru Equals, na který už se všichni dlouho těšíme. Pevně doufám, že jejich práci uvidíme co nejdřív :) Fotku si můžete kliknutím zvětšit.

Nové stillsky z Equals

19. prosince 2015 v 20:28 | Ajjinka
Awww, musím říct, že Equals je momentálně film, na který se těším asi úplně nejvíc. Dnes tu máme dvě nové fotky Kristen jako Nii. Pevně doufám, že nám společnost A24, která k filmu koupila práva, brzy nabídne něco víc - například trailer! Po kliknutí na obrázek se vám fotky zvětší.


Drake tweetuje o Equals

2. listopadu 2015 v 21:08 | Ajjinka

Drake Doremus, režisér Equals, dnes na Twitteru odpověděl fanynce, která se ptala, jak je na tom trailer k filmu. Drake napsal, že na něm společně s distribuční společností A24, která odkoupila americká práva, začínají pracovat a že se těší, až se o něj bude moct podělit, až bude hotový. Já pevně doufám, že se traileru dočkáme již během tohoto roku, už se totiž nemůžu dočkat! :) Do té doby bych si nechala líbit alespoň pár nových stillsek :)

Americká práva Equals má DirecTV a A24

16. října 2015 v 19:16 | Ajjinka

Americká práva futuristické romance Equals nakonec v boji získala satelitní společnost DirecTV, která v roce 2013 navázala spolupráci s nezávislou distributorskou společností A24. Za kolik byl snímek zatím známo není, stejně tak ani datum, kdy by měla proběhnout americká premiéra. Zatím víme jen to, že jako první snímek uvede DirecTV, po níž se distribuci ve vybraných kinech postará právě A24.

Já jsem z téhle zprávy docela zklamaná, protože A24 to s filmy jednoduše neumí. A zrovna Equals by si zasloužilo víc pozornosti, které se mu pravděpodobně právě kvůli mizerné propagaci nedostane. A24 prostě nemám ráda. Nehledě na to, že se o Kristen před pár lety nebáli psát docela hloupé tweety. No, uvidíme, jak to nakonec dopadne. Dobrou zprávou je však to, že se nám přiblížil trailer a další věcičky z filmu.

O Equals je velký zájem!

18. září 2015 v 18:51 | Ajjinka

Equals si evidentně na torontském filmovém festivalu vedlo více než dobře. Už jsem tu psala, že smlouva o koupi práv je na spadnutí. Nyní The Hollywood Reporter informoval o tom, že se pro film uchází rovnou několik filmových společností a dokonce to vypadá, že jako jediný dokončený film bude odkoupen za osmimístnou sumu. Mezi zájemci jsou podle zdrojů například Paramount, A24 a Sony Pictures Classics. Je to skvělý úspěch a já pevně doufám, že se dohoda uzavře co nejdříve. Ideální by bylo, kdyby se snímku ujal Paramount nebo Sony Pictures Classics, protože jejich filmy se většinou dočkávají mezinárodní distribuce. A24 s propagací filmů není zrovna nejlepší, spíš naopak. Snímek Equals, jehož rozpočet byl na 16 milionech dolerů, si to nejlepší rozhodně zaslouží!

 
 

Reklama