Fan videa

Kristen Stewart: Always a Winner! ♡

1. ledna 2016 v 20:14 | Ajjinka
Původně jsem měla v plánu, že prvním článkem tohoto roku bude podcast se Scottem, ale protože na to dneska nemám vůbec sílu, nechám to raději na jindy, přeci jen jde o třičtvrtěhodinovou záležitost :D Ale chtěla jsem, aby se tu ještě dnes něco objevilo, takže přidávám jedno nové fanouškovské video, které má v sobě začátek rozhovoru se Scottem, který o Kristen hezky mluvil. Video je skvělá a není ani příliš dlouhé, určitě se tak podívejte! :)


Lightning - Kristen Stewart

14. července 2014 v 20:33 | Ajjinka
Huh, pořád jsem tady, jenom se v posledních dnech fakticky nic neděje, což už začíná být celkem únavné. Rozhodla jsem se tedy aspoň zahrabat ve fanouškovských videích, která jsem dřív přidávala celkem pravidelně. Tohle je krásné a navíc krátké :)


Kristen Stewart: Who Are We to Judge?

6. dubna 2014 v 0:47 | Ajjinka
Wow. Vždycky, když vidím nějaké takové video, vážně se mi chce brečet a z těch situací, které v nich vidím, mi naskakuje husí kůže. Nikomu bych to nepřála a o to víc mě mrzí, že si podobné situace Kristen zažívá pořád dokola... Kdokoliv by tohle video viděl, nikdy by si netroufl pronést něco o tom, že se na paparazzi fotkách neusmívá. Ať táhnou, šmejdi podělaní!


Twilight Saga ft. Cz/Sk Songs

23. března 2014 v 13:48 | Ajjinka
Hezkou neděli! :) Dneska nevím, co bych přidala, zatím se nic nového neobjevilo - snad jen to, že se momentálně řeší, jestli už Kristen nezamířila zpátky do LA, ale to mi nepřijde moc reálné, každopádně uvidíme. Lydia nemá ve Still Alice zas tak velkou roli, ale stejně mi to přijde celkem brzo :) No, a když není co přidat, vyhrabala jsem aspoň jedno starší video s Twilight ságou... :D

The Runaways - Storm [Cherie/Joan]

17. prosince 2013 v 18:35 | Ajjinka
Posledních několik minut jsem hledala nějaké fan video, které bych sem mohla vložit, protože se nic převratného neděje, ale zase nechci, aby to tu úplně stálo. Takže sem dávám tohle, ze kterého jsem neskutečně nadšená! :) Jinak bych všem strašně moc chtěla poděkovat za přání, hrozně moc mě vaše komentáře potěšily! ♥


:: Chris Hemsworth & Kristen Stewart :: Where's My Huntsman? ::

30. října 2013 v 17:08 | Ajjinka
Protože se nic převratného neděje, rozhodla jsem se vyhrabat jedno starší fanouškovské video, které se zaměřuje na promo Snow White and the Huntsman, přesněji na Kristen a Chrise :) Tihle dva jsou spolu úžasní, i když Thor pořád fňuká, že ho Kristen doopravdy praštila :D Už jenom kvůli dalšímu společnému promu doufám, že se druhý díl natočí! :)


By Catushka

Robert and Kristen / High Hopes

8. září 2013 v 14:41 | Ajjinka
Je tu už nějakou dobu, kdy tu bylo nějaké to fan video, a protože dneska zveřejnila další úžasnou práci moje milovaná Fiorels, je jasné, že video musím dát i sem. Není přímo jen o Kristen, nějak to nechci hrotit, každopádně je nádherné, miluju přiloženou hudbu a prostě... ach :3 Nevím, jestli to máte podobně, ale mě tahle videa dostávají do kolen :)


Em & Mike || You know I love you. I really do.

11. července 2013 v 17:20 | Ajjinka
Dnes slaví narozeniny Greg Mottola, režisér filmu Adventureland, kde si Kristen zahrála po boku Jesseho Eisenberga, Ryana Reynoldse či Kristen Wiig. Film byl natočen v roce 2008 a vyšel o rok později. Mně osobně se film celkem líbil, ale nikdy jsem nebyla fanynkou vztahu Em (Kristen) a Mikea (Ryan), možná to bude tím, že Kristen v té době bylo sedmnáct a jemu přes třicet (no jo, konvence :D), ale když jsem hledala fotku Grega s Kristen, abych ji mohla hodit na Facebook, narazila jsem na tohle video. Jak říkám, nefandila jsem jim, ale dokážu ocenit dobrou práci, takže jej dávám i sem :) A Gregovi samozřejmě všechno nejlepší a mnoho dalších, pokud možno úspěšných, filmů do budoucna!


:: Kristen Stewart :: Hilarious Moments ::

6. července 2013 v 18:04 | Ajjinka
OMG, OMG! Catushka přidala nové video s Kristen a je naprosto... fenomenální! Já vím, že bych od ní nic jiného čekat neměla, ale... i tak! :D ACH :3


RK || They Don't Know About Us

25. června 2013 v 23:46 | Ajjinka
Uh, řekla jsem si, že tu poměrně dlouho nebylo žádné fan video, takže jsem si zase na půl hodiny zaplavala v YouTube kanálech a řeknu vám, že mě nikdy nepřestane bavit, jak jsou někteří fanoušci talentovaní. Měla jsem jedno video už vybrané, ale pak jsem narazila na tohle, které mi přijde poněkud aktuálnější. Není tedy přímo jen o Kristen, ale na to prdí slimák.

Fakticky nemůžu z toho textu. Jako... seriously?! Výstižnější písničku jsem ještě neslyšela! Napsali ji podle nich? Protože to tak vypadá :D

"Let them say what they say, baby, they can talk all night and day! Let them waste their time, rumours ain't never gonna change my mind!"

To jsem se zas rozvášnila! Každopádně je to naprosto úžasné video a perfektně vystihuje můj pohled na celou tu věc, kterou bulváry omílají pořád dokola. Bulvár totiž může GTFO! :))


R&K | It Was Worth It Every Time...

13. června 2013 v 19:03 | Ajjinka
Dlouho tu nebylo žádné fan video, tak sem dávám jedno z dneška, které je naprosto dokonalé :) Kristen a Rob a úžasný song :))


:: Rob & Kristen :: Into My Lover's Arms ::

31. května 2013 v 22:19 | Ajjinka
Dnes zveřejnila Catushka další Robsten video, které jsem sem prostě musela dát. Mám pro její tvorbu jistou slabost. No uznejte sami, je prostě dobrá! :)


Tyler & Mallory | Next Contestant

24. května 2013 v 21:00 | Ajjinka
Miluju fan videa, která mají nějaký příběh. A když jde o postavu Marylou z Welcome to the Rileys a Tylera z Remember Me, prostě létám blahem :))


Kristen Stewart | Love Me Or Hate Me

11. května 2013 v 23:32 | Ajjinka
Už je to pěkná doba, co jsem naposledy přidala nějaké fanouškovské video, takže to napravuju. Na tomhle kousku jsem před třemi lety celkem slušně ujížděla, je totiž naprosto boží! :)


Narozeninové video od Fiorels

9. dubna 2013 v 14:48 | Ajjinka

 
 

Reklama