Módní vsuvky

Hlasování: Modely z photoshootů roku 2008 a 2009

13. října 2013 v 14:07 | Ajjinka
Stydím se, vážně se stydím. Už jsou to více než dva měsíce, co tu naposledy módní vsuvka. Trochu mě mrzí, že ty nejpoužitelnější fotka z akcí už jsem vyčerpala a tohle je takové trošku paběrkování. V minulém kole jsme tu měli modely z photoshootu pro ELLE UK z roku 2012, nakonec zvítězil model značky Miu Miu z kolekce pro jaro 2012.

Tentokrát jsem se držela starších photoshootů, jsme v roce 2008 a 2009. Samozřejmě je z těchhle let mnohem víc shootů, ale dávám sem jen tři fotky - musím s nimi šetřit. Také by mě zajímalo, jestli byste tuhle rubriku chtěli i nadále, abych se s články nedělala zbytečně :)

A teď krátce o jednotlivých modelech:

1) Vanity Fair 2008, Roberto Cavalli
2) InStyle 2008, Helmut Lang
3) Teen Vogue 2009, Doo.Ri

Hlasování: Modely z photoshootu pro Elle UK 2012

31. července 2013 v 19:58 | Ajjinka
Uh, po třech týdnech se hlásím s novou módní vsuvkou! Omlouvám se, že to tak extrémně trvalo, ale nějak jsem na to neměla náladu, snad to chápete. Každopádně posledně jsme tu proti sobě měli dva modely z letošního módního týdne v Paříži, celkem s přehledem zvítězil model značky Chanel z kolekce pro rok 2014! :)

Tentokrát využiju těch fotek, které jsem dřív použít nemohla. Teda mohla, ale tvrdohlavě jsem je nepoužívala, protože na nich není vidět celé postava. Vybrala jsem si modely, které na sobě Kristen měla při focení photoshootu pro Elle UK z roku 2012. Trochu mě k tomu nabudil layout u Clove, kde jsou tyhle fotky nádherně vypíchnuté :)

A teď krátce o jednotlivých modelech:

1) Elle UK, Jil Sander
2) Elle UK, svetr Rochas + kalhoty Christopher Kane
3) Elle UK, Miu Miu
4) Elle UK, Valentino

Tak které? Hlasujte! :)


Hlasování: Modely z Paris Fashion Weeku

6. července 2013 v 18:29 | Ajjinka
Ha, myslela jsem si, že už dneska nestihnu přidat další módní vsuvku, ale díky mým superschopnostem se mi to nakonec podařilo! Takže tu máme vyhlášení minulého kola, které čítalo tři modely z photoshootu z roku 2009 pro Harper's Bazaar. Upřímně, ani já nevěděla, pro jaký model bych hlasovala, protože jsou všechny fantastické, ale zvítězit mohl jen jeden, a tím vyvoleným se stala trojka - model značky Versace z kolekce pro podzim 2009! :)

Pro tenhle týden jsem zvolila to nejaktuálnější, co jsem mohla, a to modely, které Kristen nosila při pařížském módním týdnu. Jsou tedy jen dva, ale myslím, že si každý najde svého favorita.

A teď krátce o jednotlivých modelech:

1) Módní přehlídka Chanel, Chanel
2) Módní přehlídka Zuhair Murad, Zuhair Murad

Tak které? Hlasujte! :)

Hlasování: Modely z photoshootu pro Harper's Bazaar 2009

29. června 2013 v 11:05 | Ajjinka
Po čtrnácti dnech se hlásím s novou módní vsuvkou! V minulém kole se nám střetly jen dva modely z premiér Into the Wild, kde jsme si mohli připomenout sedmnáctiletou Kristen s blond vlasy. Hlasování bylo poměrně jednoznačné od samých začátků, takže asi nebude překvapením, když napíšu, že zvítězil model značky Chanel z kolekce pro rok 2008 z premiéry na filmovém festivalu v Torontu.

A tentokrát jsem si vybrala opravdovou lahůdku. Photoshoot pro Harper's Bazaar z roku 2009, který Kristen nafotila společně s Robem. Fotky jsou prostě úžasné a nebyla jsem schopná Roba odříznout, muhehe. Jeden z mých nejoblíbenějších shootů. A protože jsou fotky pořízeny v době, kdy měla Kristen krátké vlasy, má přidělané příčesky :))

A teď krátce o jednotlivých modelech:

1) Harper's Bazaar, Alexander McQueen
2) Harper's Bazaar, Prada
3) Harper's Bazaar, Versace

Tak které? Hlasujte! :)

Hlasování: Modely z premiér Into the Wild

8. června 2013 v 12:00 | Ajjinka
V poslední módní vsuvce jsme si posvítili na pětici modelů z nejrůznějších Kristeniných photoshootů, které nafotila v průběhu let. A protože se mezi vámi našlo asi mnoho klasiků, zvítězily šaty značky Chanel z kolekce pro podzim 2008 z photoshootu pro Vanity Fair! :)

Tenhle týden jsem byla při rozhodování víceméně v koncích. Nezdá se to, ale v osmnácti kolech se tu předvedlo již 104 modelů! :) Tak nějak mi ubývá materiál i inspirace, takže jestli někdy budete mít nápad, můžete mi jej připsat do komentářů. Každopádně tentokrát se podíváme zpátky do roku 2007, kdy mimo jiné proběhly dvě premiéry Into the Wild, takže tu máme sedmnáctiletou Kristen s blond vlasy.

A teď krátce o jednotlivých modelech:

1) Premiéra Into the Wild při TIFF, Chanel
2) Premiéra Into the Wild v Los Angeles, Rodarte

Tak které? Hlasujte! :)

Hlasování: Modely z photoshootů, část I.

1. června 2013 v 12:00 | Ajjinka
S prvním červnem tu máme další kolo módní vsuvky. Minulý týden jsme se vrátili daleko předaleko až do roku 2008, u kterého trošku zůstaneme i tentokrát, ale nepředbíhejme. Minule se tu sešlo pět modelů, ze kterých s naprostým přehledem zvítězil ten poslední, model Gucci z kolekce pro rok 2009 z akce s Hot Topic Tour v Hollywoodu :)

Tentokrát byla příprava docela legrace. Vybrala jsem pět různých photoshootů, které nejsou ani z jednoho roku a kromě toho, že je na fotkách Kristen, nemají nic společného. Jedinou nevýhodou u photoshootových outtakes je to, že většinou nejsou focené v prkenných pózách, což je také důvod, proč nám třeba na druhé fotce Kristen létá. Robovi se omlouvám za uříznutí hlavy a ruky, po týdnu opět v pořádku vrátím! ;)

A teď krátce o jednotlivých modelech:

1) Entertainment Weekly 2008, Vivienne Westwood
2) Vanity Fair 2008, Chanel
3) Vogue 2011, Proenza Schouler
4) Interview Magazine 2012, Versage
5) ELLE UK 2012, Miu Miu

Tak které? Hlasujte! :)

Hlasování: Modely z akcí roku 2008

25. května 2013 v 12:30 | Ajjinka
Minulý týden jsme tu měli takovou menší módní novinku, kdy se hlasovalo pro různé modely z jednoho photoshootu. Přesněji pro Glamour z roku 2011, kde s naprostým přehledem zvítězil model číslo dvě, šaty značky GUiSHEM pro jaro 2011, které navrhl Guillermo Jop.

Dnes se znovu vrátíme o několik let zpátky, do roku 2008, kdy probíhaly propagační akce spojené s prvním dílem Twilight ságy. Máme tu pět modelů a je jen na vás, který z nich zvítězí tentokrát :)

A teď krátce o jednotlivých modelech:

1) MTV Video Music Awards, Derek Lam
2) 6. ročník Teen Vogue Young Hollywood Party, Juicy Couture
3) MTV "SPOILERS" premiéra Twilight, DKNY
4) Much Music, French Connection
5) Hot Topic Tour: Hollywood, Californie, Gucci

Tak které? Hlasujte! :)

Hlasování: Modely z photoshootu pro Glamour 2011

18. května 2013 v 11:00 | Ajjinka
Minulá módní vsuvka čítala rovnou deset možností, ze kterých jste si mohli vybírat. Hlasování nebylo příliš jednoznačné, ale o jeden hlas zvítězil model z photocallu New Moon v Paříži, šaty od J. Mendela z kolekce pro jaro 2010.

A tentokrát jsem hlasování pojala trošku jinak, protože mi přišlo, že by to chtělo nějakou změnu. Vybrala jsem si photoshoot pro magazín Glamour z roku 2011, kde si Kristen před objektivem vystřídala rovnou několik modelů. Snažila jsem se zůstat u naší zaběhnuté klasiky, kdy je na fotce celá postava, povedlo se to, i když jsem dva modely musela vynechat. Každopádně to vypadá, že si brzy takový luxus nebudu moct dovolit. Ale co... Kdo potřebuje její žirafí nohy? :D

A teď krátce o jednotlivých modelech:

1) Glamour, Prabal Gurung
2) Glamour, GUiSHEM
3) Glamour, Stella McCartney
4) Glamour, Michael Kors svetr & Phillip Lim kožené kraťásky
5) Glamour, Gucci
6) Glamour, Marchesa

Tak které? Hlasujte! :)

Hlasování: Modely z premiér New Moon

11. května 2013 v 12:22 | Ajjinka
V minulé módní vsuvce jsme měli pouze tři modely z premiér The Runaways, kterými jsme úspěšně zakončili rok 2010. Byla jsem zvědavá, který model vyhraje tentokrát, a vlastně ani nejsem překvapená, že se vítězem stal model číslo 2 z premiéry v New Yorku Emilio Pucci z kolekce pro jaro 2010!

A teď se posuneme ještě dál, zamíříme zpátky do roku 2009, kdy probíhala propagace New Moon. S fotkami to bylo trochu složitější, takže omluvte, že je na pár uříznutý Taylor (nebojte se, ptala jsem se ho, jestli mu to náhodou nevadí, odpověděl, že v zájmu vyššího dobra se pro Kristen klidně i rozkrájí, takže jsem ho vzala za slovo). Řekla bych, že tentokrát máte opravdu z čeho vybírat!

A teď krátce o jednotlivých modelech:

1) Tisková konference v Brazílii - sukně Lavande a Aryn K sako
2) Tisková konference v Mexiku - Phi
3) Photocall New Moon v Mexiku - Diesel sako, D&G triko s Bebe džíny
4) Photocall New Moon v Paříži - J. Mendel
5) Fan Event New Moon v Londýně - Proenza Schouler
6) Photocall New Moon v Madridu - Elizabeth and James
7) Fan Event New Moon v Madridu - Balenciaga
8) Premiéra New Moon v Los Angeles - Oscar de la Renta
9) Tisková konference v Sao Paulo - Jason Wu
10) Promítání New Moon v New Yorku - Valentino

Tak které? Hlasujte! :)

Hlasování: Modely z premiér The Runaways

4. května 2013 v 12:00 | Ajjinka
Další hlasovací týden je za námi a spolu s ním poslední pětice fotek z akcí roku 2010. I tentokrát nebylo hlasování úplně jednoznačné, model číslo čtyři zvítězil o jeden jediný hlas. Šaty, které na sobě Kristen měla při předávání cen Spike Scream Awards, značky GUiSHEM z kolekce pro jaro 2011! :)

Dnešním hlasováním, které se bude týkat modelů z premiér filmu The Runaways, uzavřeme rok 2010. Osobně nejsem moc velkým fanouškem ani jednoho z těchto modelů, o to víc jsem zvědavá, jaká bude vaše volba. Příště se asi podíváme na premiéry New Moon z roku 2009, ještě uvidím. Ale zní to celkem lákavě, no ne? :))

A teď krátce o jednotlivých modelech:

1) Premiéra The Runaways v LA, Doo.Ri
2) Premiéra The Runaways v NYC, Emilio Pucci
3) Promítání The Runaways v NYC, Jasmine Di Milo

Tak které? Hlasujte! :)

Hlasování: Modely z akcí roku 2010, část II.

27. dubna 2013 v 16:22 | Ajjinka
Minulý týden jste měli šanci hlasovat pro první várku modelů z roku 2010, hlasování bylo poměrně vyrovnané, ale nakonec zvítězil model z předávání cen BAFTA, šaty značky Chanel z kolekce pro jaro 2009.

Tentokrát se vrhneme na druhou část z akcí roku 2010. Snažila jsem se vybrat fotky, které by k sobě ladily a zároveň byly koukatelné, bylo to těžší než obvykle, ale povedlo se mi dát pětici zdárně dohromady, i když jsou některé spíše jak z reklamy na dámský šampón :)) Původně jsem chtěla přidat i troje šaty z propagace The Runaways, ale rozhodla jsem se je použít až příště, takže už víte, na co se můžete těšit :)

A teď krátce o jednotlivých modelech:

1) Premiéra Love Ranch v LA, Azzaro
2) Premiéra Welcome to the Rileys na FF v LA, Preen
3) Show Davida Lettermana, Hervé Léger
4) Spike Scream Awards, GUiSHEM
5) Promítání Welcome to the Rileys v NYC, Valentino

Tak které? Hlasujte! :)

Hlasování: Modely z akcí roku 2010, část I.

20. dubna 2013 v 11:46 | Ajjinka
Tento týden byla módní vsuvka s poněkud užším výběrem, hlasovali jste mezi dvěma modely z předávání Oscarů, s naprostým přehledem zvítězily šaty módní návrhářky Monique Lhuillier z roku 2010, které vytvořila speciálně pro Kristen :)

A teď se mrkneme zpátky k akcím roku 2010. Už jsme tu z téhož roku měli fotky z propagace Eclipse, ale tento výběr se mi líbí snad ještě víc. Příští týden se můžete těšit na druhou část, do které pravděpodobně zařadím i šaty z premiér The Runaways.

A teď krátce o jednotlivých modelech:

1) Premiéra The Yellow Handkerchief v LA, Azzaro
2) BAFTA Award, Chanel
3) Elle Style Award, Emilio Pucci
4) Burberry přehlídka pro podzim/zimu 2010, Burberry
5) Met Gala, Chanel

Tak které? Hlasujte! :)

Hlasování: Modely z Oscarů

13. dubna 2013 v 11:46 | Ajjinka
Tento týden byla módní vsuvka o něco vyrovnanější, hlasovali jste ale nejvíc pro model z módní přehlídky Mullbery v Londýně z kolekce pro jaro 2011.

Tentokrát bude rozhodování možná trochu jednodušší, protože tu máme jen dva modely. Přiznám se, potřebovala jsem módní vsuvku udělat rychle, ale i tak mě zajímá, které šaty se vám z předávání Oscarů líbily víc. Soutěží proti sobě rok 2010 a 2013, kdy Kristen dorazila na červený koberec o berlích :))

A teď krátce o jednotlivých modelech:

1) The Oscars 2010, Monique Lhuillier
2) The Oscars 2013, Reem Acra

Tak které? Hlasujte! :)

Hlasování: Modely z akcí roku 2011

6. dubna 2013 v 13:32 | Ajjinka
Po čtrnácti dnech - protože jsem neuvěřitelná skleróza - tu máme další módní bitvu. V minulém kole jsme se dostali k druhé části modelů z akcí roku 2012, kde nakonec zvítězil model z Late Show s Jimmy Fallonem, šaty A.L.C. z kolekce pro jaro 2013! :)

Tento týden budeme pořád bloudit po nejrůznějších akcích, které Kristen navštívila v roce 2011. Moc jich nebylo, takže se v pohodě vešly do jednoho hlasování. Příští týden se nejspíš vrhneme na rok 2010.

A teď krátce o jednotlivých modelech:

1) People's Choice Awards, Reem Acra
2) Costume Institute Gala, Proenza Schouler
3) Glamour Women of the Year Awards, Balmain
4) Módní týden v Londýně - přehlídka Mulberry, Mulberry
5) Handprint Ceremony, Mario Schwab

Tak které? Hlasujte! :)

Hlasování: Modely z akcí roku 2012, část II.

23. března 2013 v 18:38 | Ajjinka
Dneska sice trochu později, ale přece jen je tu další módní souboj! Minulý týden jsme tu měli první část modelů z akcí roku 2012, kde s přehledem zvítězil model z premiéry Cosmopolis v Cannes, Reem Acra z kolekce pro podzim 2012! :)

A tento týden se vrhneme na druhou část modelů z akcí roku 2012. Celkem šest kandidátů, různí návrháři i značky. A také styly. Dvě fotky by se víceméně daly zařadit do propagace Breaking Dawn, part II., ale schválně jsem si je schovala pro tuhle příležitost.

A teď krátce o jednotlivých modelech:

1) Módní týden v Paříži - módní přehlídka Balenciaga a Balmain, Balenciaga
2) Hollywood Foreign Press Association, Cecil B. DeMille Award, Bec & Bridge
3) The Tonight Show Jay Lena, Peter Pilotto
4) Late Night s Jimmy Fallonem, A.L.C.
5) 4th Annual Governors Awards, Talbot Runhoff
6) Benefiční koncert obětem hurikánu Sandy, Jonathan Simkhai

Tak které? Hlasujte! :)
 
 

Reklama