Novinky

Nový projekt pro Kristen?!

9. února 2016 v 18:36 | Ajjinka

Uááááá! Vypadá to, že se možná dočkáme dalšího filmového projektu pro Kristen! Ta je podle Hollywood Reporter v jednání na roli v biografickém dramatu o tranvestitovi J.T. Leroyovi, kterého stvořila spisovatelka Laura Albert. Scénář k filmu napsal Justin Kelly, který se také ujme režie. Film by měl sledovat příběh ženy, která se vydávala za muže, jenž se pokládal za transexuála, díky čemuž obalamutila bohaté a slavné lidi Hollywoodu, svět módy a elitní literáty.

V projektu se zatím počítá s Jamesem Francem, v jednání je momentálně Kristen a Helena Bonham Carter, které by se tak objevily po jeho boku.

Natáčení by mělo proběhnout během tohoto roku, přesněji v létě. O financování se rovným dílem postarají produkční společnosti LBI Entertainment, Aquarius a Rabbit Bandini Productions.

Já bych byla vážně ráda, kdyby tenhle projekt vyšel, protože bych byla nadšená z toho, že se dočkáme spolupráce Kristen s Helenou! Dokonce bych kvůli tomu zapomněla na slizouna Franca, hehe :D

EDIT:

Kdo je JT LeRoy? V lednu 2006 New York Times odhalilo, že dospívající chlapec, který rychle vystoupal ke hvězdám díky svým knihám o problémovém mládí, jenž získaly světovou pozornost, byl doopravdy vytvořen dvěma ženami. JT LeRoy byl opravdovým skrytým hoaxem generace. Příběh ukazuje intimní pohled na dvě ženy, které po šest let vedly bizardní dvojí život. Lauře Albert je něco přes třicet. Je spisovatelkou a hudebnicí, která psala a odepisovala jako JT. Savannah Knoop (Kristen) je vysokoškolačka (a Lauřina švagrová) a na veřejnosti vystupuje jako JT. Společně s Jeffem, Lauřiným přítelem a bratrem Savannah, vytvoří personu JTho a s podvodem pokračují do takové míry, že není cesty zpět. JT je obklopen celebritami, umělci, fanoušky a kritiky, zatímco se obě ženy snaží přijít na to, kým doopravdy jsou. I když předstírají, že jsou někým jiným.

Připravuje se nový film pro Kristen?

19. ledna 2016 v 20:06 | Ajjinka

Montana Film Office, filmová kancelář, která se podílela na tvorbě snímku Certain Women, který bude za pár dní mít premiéru na filmovém festivalu v Sundance, naznačila, že by jedním z jejích budoucích projektů mohl být další film s Kristen! Zatím opravdu nejde o nic jistého, ale ta možnost tu je. Podle všeho by mělo jít o katastrofický snímek. Zda k natáčení skutečně dojde, nám však poví až čas :)

Kristen byla nabídnuta role v The Great Getaway

6. dubna 2015 v 17:37 | Ajjinka

Tahle informace je hodně čerstvá, stejně jako nepotvrzená. Kristen byla údajně nabídnuta role v připravovaném historickém snímku The Great Getaway, ve kterém by si měla zahrát Floru MacDonald, která pomohla v osmnáctém století Charlesu Edwardu Stuartovi, zvanému Mladý pretendent, utéct na ostrov Sky.

S projektem jsou zatím spojena jména jako Peter Mullan (Jmenuji se Joe) a Brendan Gleeson (Píseň moře). Natáčení začne již na konci června ve Skotsku a jeho součástí bude bitevní scéna, které se před kamerou zúčastní na 500 lidí.

Osobně bych této informaci zatím moc velkou váhu nedávala, nic není potvrzené a zrovna v tomto případě mi přijde, že Kristenino jméno mělo jen vyvolat popularitu článku. Rozhodně však netvrdím, že by nebylo skvělé, kdyby se nám Kristen ukázala v podobném snímku :)

The Huntsman má datum své premiéry

1. srpna 2014 v 10:19 | Ajjinka

Oficiálnější už to být nemůže. Včera filmové studio Universal odhalilo datum premiéry připravovaného snímku The Huntsman, který bude prequelem Snow White and the Huntsman. Ten do amerických kin vtrhne 22. dubna 2016 a uvidíme v něm samozřejmě Chrise Hemswortha a s ním i Charlize Theron.

Už je potvrzené, že půjde o prequel, tedy o film, který dějově předchází Snow White and The Huntsman z roku 2012, ve kterém se nám jako Snowie představila Kristen. S tou studio stále nepočítá, protože se děj připravovaného filmu bude odehrávat v době, kdy se Eric (lovec) a Ravenna (královna) setkali ještě předtím, než vůbec znali Snow White. Frank Darabont (Zelená míle) se nakonec ujme režisérského křesla a napíše i scénář.

Já jsem pořád zklamaná, i když tahle zpráva neznamená, že tu někdy v budoucnu nebude další pokračování s Kristen. Studiu Universal by mělo dojít, že jim miliony za první díl nevydělali fanoušci Chrise Hemswortha ani Charlize Theron. To je prostě holý fakt :)

Seasons of Dust se začne natáčet příští rok

7. července 2014 v 23:23 | Ajjinka

První článek o projektu Seasons of Dust jsme tu měli už v dubnu 2013, kdy byla zveřejněna informace, že by si ve filmu měla po boku Jamese Franca zahrát právě Kristen. Pak nastalo dlouhé ticho, než se objevily další informace o tom, že by se k obsazení měli přidat Robert Redford a Ewan McGregor.

Film, jehož režie se ujme Tim Blake Nelson, který režíroval i snímek Anesthesia, ve kterém si Kristen zahrála menší roli minulý podzim, byl na IMDb posunut do kolonky "in development" tedy "ve vývoji" a byl k němu přidán rok 2015. Zatím je u stránky filmu přidáno jen jméno režiséra a producentského týmu, žádná jména herců. Stále tedy není jisté, zda se s Kristen počítá. Žádné oficiální zprávy zatím zveřejněny nebyly. Já z toho mám smíšené pocity, příběh zní úžasně, je to takový film, ve kterém bych si Kristen dokázala představit, ale opravdu mě děsí její případná spolupráce s creeperem Jamesem Francem...

Příběh filmu se bude odehrávat v době velké ekonomické krize. Všechno začíná tím, že je Jamie (Kristen) nucena nastěhovat se k farmářské rodině poté, co její dědeček spáchá sebevraždu, ale když se ji tam farmářův syn pokusí znásilnit a ona jej těžce zraní, prchá z města. To je zároveň doba, kdy se seznámí s temperamentním kriminálníkem Rickym (James Franco), se kterým se vydává na cestu zemí. Musí utíkat před zákonem a dvěma nájemnými vrahy, kteří jim jsou na stopě. Bohužel to vypadá, že jejich cesta skončí tragédií.

Pokračování Snow White and the Huntsman bez... Snow White?

27. června 2014 v 0:29 | Ajjinka

Oh...

...

Podle nejnovějšího článku serveru The Wrap se s Kristen v hlavní roli v pokračování Snow White and the Huntsman nepočítá. Vypadá to, že studia Universal Pictures a Roth Films nakonec jednají s režisérem Frankem Darabontem (Zelená míle), aby se ujal režisérského křesla u pokračování, oficiální nabídku však ještě nedostal.

Scénář pokračování ještě nebyl dokončen, ale pokud se Kristen k projektu vrátí, objeví se pravděpodobně v menším cameu či v několika málo scénách. Příběh by se tedy měl zaměřit na Chrise Hemswortha, který se ve filmu představil jako lovec. Film je naplánován na rok 2016.

Podle serveru THR se počítá i s Charlize Theron, což podle mě nedává moc smysl. Víceméně je to i jedno, s Chrisovým natáčecím rozvrhem si Universal stejně počká, než bude mít na případné pokračování čas. A bůhví, jestli se do projektu bude vůbec chtít zapojit. Škodolibě bych si přála, aby od té jejich komedie taky odstoupil.

A já jsem neuvěřitelně zklamaná. Má vůbec smysl nějaké takové pokračování plánovat? Ani ne, díky. Ale nezoufejme, Kristen má před sebou i bez SWATH2 hromadu skvělých projektů! Tím si můžeme být jistí.

EDIT: Údajně má jít o spin-off s názvem The Huntsman.

Už se hledá režisér pro SWATH 2

4. června 2014 v 23:14 | Ajjinka

Před pár dny uplynuly od světové premiéry Snow White and the Huntsman dva roky. Od té doby se rovnou několikrát mluvilo o pokračování, někdy dokonce o tom, že šlo jen o první díl z plánované trilogie. Momentálně se snad opravdu zdá, že se studio Universal, které za první film vydělalo skorem 400 milionů dolarů, chystá něco podniknout. Vypadá to totiž, že se už uvažuje o tom, kdo tentokrát obsadí režisérské křeslo. Seznam kandidátů je krátký, ale čítá samá hvězdná jména:

Frank Darabont, který stojí za filmy jako Zelená míle či Vykoupení z věznice Shawshank. Gavin O'Connor, který má pod sebou filmy jako Warrior či Hrdost a sláva. A do třetice Andy Muschietti, který má na svědomí mé špatné spaní po hororu Mama z roku 2013.

Společnosti Universal a Roth Films se snaží film připravit pro rok 2016 (což by znamenalo natáčení během příštího roku). Kvůli pokračování Snowie Chris Hemsworth musel údajně odmítnout roli ve sci-fi filmu Brilliance, takže bychom snad měli mít bližší info brzy. Já osobně bych za pokračování byla ráda, ale jen v případě, že by byl opravdu velmi dobrý scénář. Není totiž nic horšího, než vynucená pokračování trháků, která v závěru stojí za prd :)

Nový projekt pro Kristen?

14. května 2014 v 14:49 | Ajjinka

Tahle zpráva je takový výstřel do tmy, protože nepochází ze zrovna věrohodného zdroje, kterým je francouzský magazín L'Express Styles. V tom se totiž objevil článek o Kristen a v něm úryvek, který hlásí: "Nová výzva a silné scény ji ještě čekají, když si Patti Smith vybrala Kristen, aby ji ztvárnila v adaptaci její knihy Just Kids."

Just Kids je první kniha americké zpěvačky, textařky a umělkyně Patti Smith, která v knize popisuje její vztah s fotografem Robertem Mapplethorpem, se kterým se přátelila až do jeho smrti v roce 1989. Zatím se toho opravdu moc neví, jak jsem psala, není to ověřená informace, ale když vám přidám tuhle Pattinu citaci, možná vám dojde, že na tom klidně něco bude :)

"Tihle dva (Kristen a Rob) by snadno mohli hrát nás dva, když začínali," řekla Patti Smith, když poprvé viděla Kristen s Robem.

Je film Seasons of Dust aktuální?

11. dubna 2014 v 18:24 | Ajjinka

V dubnu minulého roku se objevila informace, že si Kristen zahraje po boku Jamese Franca v nezávislém filmu Seasons of Dust. Celkem se to předtím řešilo, ale pak nastala dlouhá doba ticha - až do teď. Projekt stále není nijak oficiálně potvrzený, ale už se o něm zase mluví. A dokonce se k projektu přidávají další skvělá jména jako Robert Redford a Ewan McGregor. Režie by se měl ujmout Tim Blake Nelson, který režíroval i drama Anesthesia, ve kterém si Kristen na podzim zahrála menší roli.

Příběh filmu se bude odehrávat v době velké ekonomické krize. Všechno začíná tím, že je Jamie nucena nastěhovat se k farmářské rodině poté, co její dědeček spáchá sebevraždu, ale když se ji tam farmářův syn pokusí znásilnit a ona jej těžce zraní, prchá z města. To je zároveň doba, kdy se seznámí s temperamentním kriminálníkem Rickym, se kterým se vydává na cestu zemí. Musí utíkat před zákonem a dvěma nájemnými vrahy, kteří jim jsou na stopě. Bohužel to vypadá, že jejich cesta skončí tragédií. Kristen by si měla zahrát postavu Jamie, Jamesova postava by měl být právě kriminálník Ricky.

Podle nejnovějšího scanu z Movie Scope by se hlavní dívčí postava měla jmenovat Janey, nikoliv Jamie, jak bylo řečeno dříve. Každopádně to vypadá zajímavě, líbí se mi, že se dozvídáme něco nového a že se o tomhle projektu znovu začíná mluvit. Jasně, nic nebylo potvrzeno, ale že by to byla jen náhoda? To se mi taky nezdá. Roberta Redforda Kristen obdivuje, James se mi poslední dobou jeví jako creeper nejhorší kategorie a je všeobecně známo, že má pro Kristen slabost, ale společný film bych uvítala. No, uvidíme, co přinese čas! Co si myslíte vy? :)

Konkurzy na American Ultra & Still Alice

23. února 2014 v 12:31 | Ajjinka
Už to zase začíná - objevují se videa z konkurzů na filmy, ve kterých uvidíme i Kristen. Dneska tu mám kombinaci dvou pohledných mladíků. Prvním je Eric Colton, který má za sebou zatím jen menší seriálové a krátkometrážní role. Uchází se o roli ve filmu Still Alice, přesněji o roli Toma Howlanda, syna Alice a staršího bratra Lydie, kterou si zahraje Kristen. Scénář zní zatím celkem zajímavě, na videu je rovnou několik scén - kdy dorazí na narozeninovou oslavu, kdy mu otec řekne, že má jeho matka Alzheimerovu chorobu. Nejsem si jistá, jestli by byl tou pravou volbou, ale je to sympaťák, o tom žádná! Herců se hledá ještě opravdu hodně, seznam volných postav si můžete prohlédnout zde.

Další je Kelly Blatz, který vám podle vidění už možná řekně něco víc, protože jeho dosavadní role byly o něco větší. Ten se uchází o roli v American Ultra, přesněji o roli agenta Petera Douglase alias PDho. Víme, že v American Ultra se Mike (Jesse Eisenberg) stane terčem vládní operace, tady můžete nahlédnout více do "zákulisí", protože i v tomhle případě se ve videu spolupracuje se scénářem, který zní prostě skvěle! :)


Novinky ze všech koutů

21. února 2014 v 15:49 | Ajjinka
Rebecca Red, make-upová umělkyně, která spolupracovala na videoklipu pro Sage + The Saints, napsala na Twitter: "Tohle je konec natáčení pro Sage + The Saints. Nemohla jsem strávit lepší týden s lepší skupinou! Více infa později..."Starlight Studios na facebooku zatím mlčí, ale vzhledem k tomu, že jsme se o celém projektu, který už běžel několik týdnů, dozvěděli teprve před pár dny, není to zrovna velké překvapení. Já se už nemůžu dočkat, až uvidíme výsledek :)

O posunu natáčení American Ultra jsem tu psala nedávno, nyní tu máme předpokládané datum poslední klapky. Natáčení v New Orleans začne 14. dubna a skončit by mělo 10. června. Já jen doufám, že pokud se Kristenin film Clouds of Sils Maria dostane na filmový festival v Cannes (14. - 25. května), udělá si Kristen krátkou pauzu, aby ve Francii mohla svůj film podpořit.

A ještě taková zpráva mimo... 27. února začíná natáčení komedie Focus, ve které si původně měla zahrát Kristen společně s Benem Affleckem. Nyní jsou v hlavních rolí Will Smith a Margot Robbie :)

Pořád se něco děje. I když to třeba není vidět!

30. ledna 2014 v 22:56 | Ajjinka
Je úžasný, kolik se toho teď kolem Kristen děje. Po celkem dlouhé pauze, kdy na obzoru nebyly žádné projekty, jich má najednou rovnou několik před sebou, a když navíc vezmeme v potaz její ninja schopnosti, kdy se bez nějakého upozornění objeví přímo na natáčecím place, jako tomu bylo s filmem Anesthesia, je dost možné, že jich je/bude ještě víc.

Nyní se dávají do pohybu věci kolem Still Alice, jehož natáčení začne už na začátku března. Na Twitteru jeden mladík z Long Islandu napsal, že jeho tátovi bylo nabídnuto 10 000 dolarů, když propůjčí svůj dům pro natáčení nového filmu s Kristen Stewart a Alecem Baldwinem. Vlastně mě ani nikdy moc nezajímalo, jak to u filmu s tímhle chodí, ale docela mě překvapilo, že zkrátka osloví toho, jehož dům se jim líbí :D U mě doma by mohli natáčet klidně zadarmo! :D

Také držte palce, protože Equals se pomalu začíná rýsovat, příští měsíc zamíří na European Film Market, kde bude jedním z hlavních prodejních cílů. Nějaký pěkný evropský distributor by se nám hodil, nemyslíte? :))

Novinkové drobečky o Sils Maria a Camp X-Ray

28. prosince 2013 v 16:00 | Ajjinka
Opět se nic převratného v Kristenlandu neděje, ale protože nechci, aby to tu tak úplně stálo, přidám sem pár takových těch věcí, bez kterých bychom normálně v klidu přežili :D

  • Camp X-Ray je jedním z nejočekávanějších snímků, které se letos budou promítat na filmovém festivalu Sundance. Už nějakou dobu se ví, že se k obsazení přidal (no, přidal, byl s nimi od začátku, ale my o něm víme teprve od začátku prosince) i herec John Carroll Lynch, který si s Kristen pár let zpátky zahrál ve filmu Catch That Kid. Nyní víme, jakou úlohu ve filmu ztvární. John se nám ukáže jako velící důstojník, plukovník Drummond, který nepodnikne žádné kroky, aby zabránil seržantovi Randymu (Lane Garrison) v obtěžování Cole (Kristen). Jinými slovy, bude to asi pěknej ocas.


  • A dále tu máme scan nové stillsky ze Sils Maria z magazínu Studio Cine Live, na které je Juliette Binoche. Mrzí mě, že zatím nebyla zveřejněna žádná stillska, na které bychom mohli vidět Kristen jako Valentine, ale snad se brzy dočkáme :)


Expendabelles, prosím?

26. října 2013 v 22:39 | Ajjinka
Tohle je jen drb, takže zatím nejásejme. Už nějakou dobu se ví, že by producent Avi Lerner, který má na svědomí úspěšnou sérii The Expendables (Postradatelní), rád právě k tomuto filmu natočil spin-off, který by byl v podstatě stejný, jako TE, jen v podání samých žen. Nyní byla odhalena jména tří žen, které se objeví v hlavních rolích. A že jsou to jména s velkým J! Oscarová Meryl Streep s Cameron Diaz a Millou Jovovich. Film se bude jmenovat Expendabelles a jeho natáčení by mělo začít zezačátku roku 2014 v bulharské Boyaně. Lerner nadšeně prohlašuje, že film bude ještě akčnější, než jakýkoliv z trojice TE.


Příběh se bude odehrávat v Bruneji, nejbohatší zemi na světě, kde tyto hrdinky půjdou proti záporákovi. Cameron Diaz je známá svými akčními scénami z filmů Charlieho andílci. Mila Jovovich je zase hlavní hrdinkou úspěšné série Resident Evil. Jen to bude velká změna pro Meryl Streep, která je známá především z dramat a veselých komedií.

No a proč o tom píšu? Samozřejmě chci, abyste měli přehled, co se ve filmovém světě děje (muhehe), ale hlavně proto, že i o Kristen se v souvislosti s tímto projektem mluvilo, stejně tak o herečkách jako je Gina Carano, Michelle Yeoh a Sigourney Weaver. Pokud jste viděli film Postradatelní, určitě víte, že i pro tenhle film bude potřeba více hereckých tváří. Nyní se shání režisérka, která by se ujala velení celého projektu.

Já samozřejmě říkám big fat YES, ale nejsem si úplně jistá, zda by zrovna tohle byl projekt, na který by Kristen kývla. Každopádně to zní skvěle a já se na film podívám i v případě, že se v něm Kristen neobjeví. Herdek, kdo by si nechal ujít Meryl v maskáčích?!

Můžeme znovu počítat s filmem Cali?

3. srpna 2013 v 23:49 | Ajjinka
Nesmím doufat, fakticky ne! Nemůžu si to dovolit, protože nechci být znovu zklamaná. Ti, co dříve sledovali Stmívání.blog.cz nebo Stmívání-FF budou možná v obraze. V květnu minulého roku se objevila zpráva, že si Kristen zahraje v připravovaném thrilleru Cali. Jenže v srpnu byl celý projekt pohřben, nejdřív to sice vypadalo, že do filmaři do natáčení půjdou i bez Kristen, ale poté o filmu nebyla nikde ani stopa. Až do dneška, kdy se na webu Voltage Pictures v novinkách znovu objevil titul Cali s Kristen v hlavní roli a se statusem: Pre-Production.

Teď pořádně nevím, co si o tom mám myslet, ale kdyby to se opravdu stal zázrak a projekt znovu obživl, byl by mou nejoblíbenější filmovou zombie ever! U režie je stále napsán Nick Cassavetes, který byl u projektu od samého začátku. Jeho nejznámějším režisérským počinem je Zápisník jedné lásky. Kristen by si měla zahrát hlavní postavu Myu a také se mluvilo o tom, že by se měla stát zároveň i producentkou tohoto filmu. Scénář napsal Michael Diliberti.


Tady je krátká synopse:

"Mya a její přítel Chris musí zmizet z města po tom, co prodávali fakeový snuff film (porno film, ve kterém na konci nebo během dojde k úmrtí jednoho z účastníků, díky, Anito Blake :D). Po několika letech se Mya musí vrátit zpátky do města zachránit svoji mladší sestru, kde na ni a jejího přítele čekají jen samé problémy s bývalými obchodními partnery a vražednými porno hvězdami, které snuff filmy rozhodně nefakeují."

Jsem zarytá ateistka, ale herdek, kvůli tomuhle se snad začnu modlit :) Držte palce, aby to vyšlo! Tohle zatím nasvědčuje tomu, že se s filmem do budoucna doopravdy počítá.

PS2: OMG! Fajn, prostě mě štvou lidi, kteří opravdu jen "obíhají", přečtou si název článku a tím to hasne. Omlouvám se, jestli jsem se někoho dotkla, ale můj názor na tohle nezměním. Je lepší komentář nepsat, než aby byl nakonec nesmyslný ;) Omlouvám se DeNisce a gleekovi, kterých se to týkalo ;) Konec s rádoby vtipnými nadpisy článků :D

 
 

Reklama