Osobní fotky

Fotky z oslavy Emily Armstrong

5. května 2016 v 17:12 | Ajjinka

A také tu máme nové fotky z oslavy zpěvačky Emily Armstrong, na které byla Kristen společně se svými přáteli. Nejsem si úplně jistá, kdy byly fotky pořízeny. Možná včera večer, těžko říct. Každopádně jsou vážně super! :D

imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Nová fotka z Coachelly (17. 4. 2016)

18. dubna 2016 v 16:19 | Ajjinka

Tuhle krásnou fotku z Coachelly jsem si zamilovala na první pohled. Kristen je na ní společně se svými nejlepšími přáteli CJem a Suzie. A jak se zdá, partička už Coachellu opustila a zamířila zpět domů :) Fotka se vám kliknutím zobrazí v původní velikosti.

Další fotka s Kristen, Suzie a Lindsey Byrnes, která snímek zveřejnila na svém Instagramu :) Zdá se, že vážně všichni jsou najednou blond, hehe :D


Kristen na festivalu Coachella (15. 4. 2016)

16. dubna 2016 v 11:31 | Ajjinka

Jak na Twitteru potvrdil režisér filmu Equals, Drake Doremus, na filmovém festivalu Tribeca podpoří on a Nicholas Hoult. Kristen už v NYC není, zamířila společně s přáteli na hudební festival Coachella, ze kterého máme tuhle novou fotku, která se vám kliknutím zobrazí v původní velikosti :)

Fotka z Kristeniných narozenin (9. 4. 2016)

10. dubna 2016 v 14:07 | Ajjinka

A v neposlední řadě tu máme fotku ze vřerejčí oslavy Kristeniných narozenin, ze které jsem nadšená rovnou z několika důvodů. Kristen na ní hraje na bicí, má výborný tričko a hlavně... má BLOND VLASY!

Každý, kdo sem už nějakou dobu chodí, musí vědět, že pro blond Kristen mám obrovskou slabost. Nejsem si jistá, jestli jsou v blond barvě osobní nebo pracovní důvody, ale upřímně? Je to šumák, protože je to tak jako tak úplná dokonalost! :D

Těší mě, že se Kristen na oslavě bavila. To je to hlavní :) Fotka se vám kliknutím zobrazí v původní velikosti.

Kristen na Dita's Crazy Show (15. 3. 2016)

28. března 2016 v 14:38 | Ajjinka

Um, snažila jsem se články přidat chronologicky, ale jak se zdá, nepřidávala jsem delší dobu, než jsem si původně myslela :D Takže ještě jedna fotka z doby, kdy byla Kristen v Paříži. Na fotce můžete vidět Kristen, SoKo, jejího bratra a kamarády. I tahle fotka se vám kliknutím zvětší.

Kristen na kuchařském kurzu (listopad 2015)

28. března 2016 v 14:20 | Ajjinka

Dále tu máme fotku z kuchařského kurzu, který Kristen absolvovala v době, kdy byla minulý listopad v Římě. Na fotce je šéfkuchařka Violante Guerrieri Gonzaga, Kristen, Suzie a Ruth. Celá fotka se vám zobrazí kliknutím na obrázek.

Kristen a Adir (22. 3. 2016)

28. března 2016 v 14:15 | Ajjinka
Adir Abergel je prostě zlatíčko, které nás zásobuje krásnými fotkami s Kristen. Poslední fotku přidal poměrně nedávno a jak se dá předpokládat, pochází z placu nějakého photoshootu. Jsem zvědavá, pro který magazín to bude tentokrát! Určitě se dočkáme několika krásných snímků a nového rozhovoru. Těším se!


Kristen s SoKo v Paříži (20. 3. 2016)

28. března 2016 v 14:10 | Ajjinka

Moje lenost nezná meze. Hehe. No dobrá, není to úplně lenost, jen toho mám poslední dobou opravdu hodně, a když už mám chvilku k využití, nějak se nemůžu do přidání článků dokopat, protože hodit info na Facebook je mnohem rychlejší. Zkusím sem dodat všechno podstatné, co se za poslední dobu stalo. Začnu fotkou Kristen s SoKo, která byla pořízena ještě v době, kdy byla Kristen v Paříži :) Fotka se vám kliknutím zobrazí v původní velikosti.

Kristen tetuje svého bratra Camerona!

22. února 2016 v 20:58 | Ajjinka

Kristenina maminka Jules zveřejnila na svém Instagramu fotku, na které Kristen tetuje svého o čtyři roky staršího bratra Camerona. K fotce bylo připsáno: "Sestřička tetuje velkého bráchu... doopravdy! Sourozenecká láska!!!". Poté Jules zveřejnila i Kristenin výtvor, ze kterého se vyklubalo roztomilé srdíčko :)

imagebam.com imagebam.com

Nová fotka Kristen (10. 2. 2016)

11. února 2016 v 17:01 | Ajjinka
A ještě tu máme jednu fotku ze včerejšího dne, kdy si Kristen vyrazila ven s kamarádkami! :) Jsem ráda, když se jednou za čas dočkáme také nějaké podobné fotky :)


EDIT: Přidána ještě jedna fotka ze včerejšího dne, kdy Kristen byla na výstavě fotografa Geoffa Moorea. Na fotce je společně s další umělkyní Lolitou Matsui.


Kristen hraje golf

11. února 2016 v 16:57 | Ajjinka
To, že je Kristen sportovně nadaná, soutěživá a dobrá golfistka je celkem všeobecně známý fakt. Ale tohle video mě i tak dostalo. Video před pár dny zveřejnil na Instagramu Kristenin kamarád. Je výborný!!!


Kristen a CJova rodina (25. 12. 2015)

27. prosince 2015 v 18:39 | Ajjinka

A dnes se objevila milá fotka Kristen ze Štědrého dne, kdy navštívila rodinu svého kamaráda CJe. Kristen tu vypadá hrozně roztomile! Jinak se můžete těšit na článek, ve kterém budou aktualizovány všechny Kristeniny úspěchy za poslední dobu. Vážně se jí daří! :) Pokud chcete vidět fotku v původní velikosti, stačí na ni kliknout.

Nová fotka Kristen z Londýna

10. listopadu 2015 v 20:05 | Ajjinka
Jak všichni víme, Kristen je momentálně v Londýně, kde pokračuje natáčení filmu Personal Shopper. Myslím, že při té příležitosti se dočkáme i něčeho dalšího, protože kadeřník Adir Abergel zveřejnil fotku, na které je společně s krásně nalíčenou Kristen :) Z téhle fotky úplně taju, je nádherná! ♥ Fotka byla pořízena dnes :)


Dvě nové fotky z NYC

12. října 2015 v 18:50 | Ajjinka
A konečně dvě nové/staré soukromé fotky Kristen, které byly pořízeny za jejího pobytu v NYC. Pravděpodobně ve středu 30. září v hotelu Roxy, protože k té první byl připnutý popisek "šampióní středečního kulečníku"! :)) Obě fotky si můžete kliknutím zvětšit.


Nová fotka z Benátek (5. 9. 2015)

5. září 2015 v 19:16 | Ajjinka
Dustin O'Halloran, který spolupracoval na hudbě k Equals, zveřejnil na Instagramu novou fotku s Kristen: "Ve vodním taxíku cvičíme italskou znakovou řeč na naši dnešní premiéru Equals." :) Premiéra začíná za dvě hodinky, tedy ve 22:15 :)A ještě jedna roztomilá fan fotka :)


 
 

Reklama