Ostatní o Kristen

Kellan Lutz chtěl hrát ve Still Alice

27. května 2015 v 21:09 | Ajjinka

V Elle byl zveřejněn rozhovor s Kellanem Lutzem. A protože mi to přišlo celkem milé, rozhodně jsem se úryvek zveřejnit. Samozřejmě přišel na řeč i Twilight, kdy Kellan řekl, že zjistil, že když se k fanouškům chová jako ke kamarádům, nejsou tak šílení. Někteří herci se prý kvůli takové pozornosti stali nesmělí a uzavření, na což pak reportérka reagovala.

Nedávno jsem napsala článek pro ELLE o tom, jak se lidé bojí mít rádi Kristen Stewart kvůli její veřejné image, ale když se pak podíváš na její práci ve Still Alice...
Kellan: Hrozně moc jsem chtěl roli jejího bráchy...

Opravdu?
Kellan: Úžasnej scénář. Všichni byli skvělí. Je to úžasnej film. Četl jsem scénář a byl jsem jako: "To chci.". Dokonce jsem se ozval Kristen s: "Přimluv se za mě!". Když jsme u Kristen, jsem pyšnej na to, že je sama sebou. Časy se změnily - hodně se narušuje soukromí a kazí se jinak pěkné chvilky. To, co paparazzi vyfotí, zachytí a zveřejní se často bere jako odraz toho, jaký ten člověk je.

Nick Hoult o Kristen a Equals

17. března 2015 v 19:23 | Ajjinka

Miláček Nicholas Hoult ve svém nedávném rozhovoru zmínil Kristen a film Equals, na který mimochodem neskutečně těším, snad se brzy dočkáme nějakého pevného data, kdy bychom mohli snímek očekávat.

"Je tak talentovaná. Vážně ji nemůžu dostatečně vychválit. Je talentovaná, milá a úžasná holka... Má hrozně chytrý přístup k práci a je skutečná umělkyně."

Ve filmu žijí Hoult a Stewart ve světě, ve kterém neexistují žádné emoce. "U mojí postavy se začne projevovat nemoc, jak tomu oni říkají, kdy začne mít noční můry a začne mít pocity, je jako: 'Počkat! Co se to tu děje?'," říká. "A pak si všimne postavy Kristen, se kterou si začnou vytvářet vztah ve světě, kde lidé vztahy mít nemohou, kde ani neexistujou. V podstatě je to milostný příběh."

Teresa Palmer zmínila Kristen

28. října 2014 v 21:21 | Ajjinka

Herečka Teresa Palmer, kterou můžete znát třeba z filmů Warm Bodies nebo I Am Number Four, na Twitteru zmínila Kristen, když jí fanoušek napsal, že by s Kristen mohly hrát sestry, protože si jsou neskutečně podobné.
"Haha, jo, už jsme o tom spolu mluvily!"

Juliette Binoche o Kristen

3. srpna 2014 v 22:41 | Ajjinka

To, že má Kristen svůj neveřejný Instagram i Twitter je celkem známý fakt. Na Instagramu je dokonce dost aktivní. A podle nového rozhovoru s Juliette Binoche, se kterou si Kristen zahrála v Clouds of Sils Maria, se do toho pokusila zatáhnout právě i svou starší co-star :))

Viděla jsi Maloja snake, počasový fenomén, který hraje ve filmu svou roli?
Juliette: První den, co jsme dorazili do hotelu, tam ta mlha byla. Působivá.

V Sils Maria hraje tvou asistentku Kristen Stewart, která je sama velkou hvězdou díky Twilight filmům.
Juliette: Ano. Pracuje dost jinak než já. Například si může ráno třikrát přečíst své repliky a odpoledne je dokonale umí. Takhle to u mě nejde. Dívám se na své texty s předstihem a vždycky se k nim vracím. Aby nezůstaly jen na povrchu.

Pracuje Kristen Stewart povrchně?
Juliette: Vůbec ne. Jen jinak. Možná jí je jen čtyřiadvacet, ale už má za sebou hodně zkušeností. Ten největší rozdíl: neustále komunikovala online se svými přáteli.

I v Engadinu?
Juliette: Ano, je tak utlačovaná okolním světem, že se musela izolovat a vytvořit si vlastní soukromí. Tomu rozumím. Ale není to pro mě. Nejsem na Facebooku, ani na Twitteru.

A tak by to mělo zůstat?
Juliatte: Kristen říkala: 'No tak, ukážu ti to.'. Ale ne. Příští rok budu hrát na velkém divadelním tour Antigone. Radši jsem na cestách se svým kufříkem než s Facebookem. Používám internet. Koukám se, s jakými lidmi budu pracovat.

Jesse Eisenberg zmínil Kristen

2. srpna 2014 v 22:00 | Ajjinka

Jesse Eisenberg zmínil Kristen, se kterou hrál ve filmech Adventureland a American Ultra, ve svém novém rozhovoru pro ELLE UK. Což mi připomíná, že už příští týden se dozvíme, kdo bude na titulní straně zářijového čísla ELLE US - pravděpodobně půjde buď o Kristen nebo Katy Perry, o čemž jsem vás informovala v článku, který jsem pro připomenutí líná hledat :D

Bylo hezké znovu pracovat s Kristen Stewart na připravovaném komediálním filmu American Ultra?
Jesse: Je fenomenální. Máme úžasný pracovní vztah - přistupujeme k věcem stejným způsobem a máme stejný vkus.

Jesse Eisenberg krátce o Kristen & American Ultra

29. července 2014 v 13:27 | Ajjinka

Jesse Eisenberg odpovídal na otázky fanoušků a v jedné ze svých odpovědí zmínil Kristen. Většina asi víte, že si Kristen zahrála s Jessem ve dvou filmech - ve filmu Adventureland a American Ultra, který se nedávno v New Orleans dotočil. V druhé otázce mluví přímo o American Ultra.

Jen jsem chtěla vědět, jaké bylo pracovat podruhé s Kristen Stewart na American Ultra?
Jesse: Myslím, že Kristen a já máme podobný styl práce a podobné vnímání. Očividně je úžasná herečka a také je v obou filmech, na kterých jsme dělali, velmi vtipná. Oba filmy v sobě mají komediální tón, ale dost neobvyklý.

Můžeš nám říct trošičku víc o American Ultra? :)
Jesse: Právě jsme s natáčení tohohle filmu skončili, takže je trochu brzy na jeho souhr, ale bylo úžasnou zkušeností hrát tuhle roli. Roli chlápka, jehož život nemá žádný směr a který zjistí, že mu vymývali mozek, aby byl bojovníkem vládního programu založeném na MK-Ultra programu ve Státech. Z velmi osobního a intimního příběhu mé postavy a jeho přítelkyně, kterou hraje Kristen Stewart, se stane stylizovaný film v pohybu o tomhle chlápkovi, po kterém začnou jít.

Dakota Fanning zmínila Kristen

24. července 2014 v 16:34 | Ajjinka

Určitě víte, že Kristen a Dakota Fanning jsou skvělé kamarádky. Dakota v rozhovoru pro Teen krátce Kristen zmínila, stejně tak videoklip Jenny Lewis Just One of the Guys.

Hudba je velkou součástí filmu Very Good Girls a score k němu je od úžasné Jenny Lewis. Měla jsi šanci vidět její nový videoklip s Kristen Stewart a Anne Hathaways?
Dakota: Viděla jsem ho! Kristen je jednou z mých nejbližších kamarádek, takže jsem o klipu věděla, když ho natáčela. Byla vážně zábava pracovat s Jenny. Je si blízká s Naomi (Foner, režisérka filmu) a já byla nadšená, že jsem ji mohla poznat! Hudba ve filmu je podle mě opravdu úžasná."

Tara Swennen o teniskách na červeném koberci

23. června 2014 v 17:23 | Ajjinka

Stylistka Tara Swennen, která nám tu společně s Kristen už nějakou dobu zdobí místní layout, dělala rozhovor, ve kterém krátce zmínila Kristen. Zrovna touto otázkou naráží na tenisky Chanel, které měla Kristen na premiéře Clouds of Sils Maria v Cannes.

Pustila jsi Kristen Stewart v teniskách na červený koberec. Byl to její nápad nebo tvůj? Co si o tom looku myslíš jako celku?
Tara: Původně se Kristeniny tenisky na červených kobercích objevovaly z nutnosti. Neustále se zraňovala na natáčeních, protože miluje, když dělá kaskadérské kousky sama. Ve skutečnosti je to holka, co denně nosí tričko a džíny, stejně jako já. Takže jsme to přijaly a udělaly z toho součást jejího looku.

Jennifer Lawrence zmínila Kristen

8. května 2014 v 17:23 | Ajjinka

Jennifer Lawrence se stala tváří červnové obálky magazínu Marie Claire, ve kterém je s ní i rozhovor, ve kterém krátce zmínila i Kristen. Celý rozhovor si můžete přečíst tady, opět stojí za to.

Na drby o tom, že žárlí na Kristen Stewart, která si má zahrát s jejím přítelem Nicholasem Houltem v připravované sci-fi romanci Equals. "Něco jsem o tom četla v jednom magazínu a říkala jsem si: 'Oh, můj bože, tohle je legrační', protože jsme s Kristen kamarádky. Vlastně jsem jí to vyfotila a poslala MMSkou s něčím jako 'Jen abys věděla, tohle je jednoznačně pravda.'."

Já ještě připomenu malý úryveček, ve kterém režisér Equals zmínil to, že Jen byla jednou z prvních, kdo si scénář k filmu přečetl: "Jennifer Lawrence, která se objevila v roce 2011 v 'Like Crazy', byla jedna z prvních hereček, která si scénář přečetla. Ale i když jí příběh přivedl k slzám, neuměla si sebe samu v té roli představit," řekl Doremus. "V hlavě se mi zasekl fakt, že by Nick a Kristen měli skvělou chemii," říká režisér.

Chloe Moretz o Kristen

20. února 2014 v 18:02 | Ajjinka

Včera bylo na A drink with zveřejněno video s krátkých rozhovorem s Chloe Grace Moretz, ve kterém zmiňuje i Kristen. Byl pořízený ještě na Sundance, takže se k němu i vztahuje.

Nějací přátelé, u kterých jsi doufala, že je tu potkáš?
Chloe: Mluvila jsem s Kristen, protože chci vidět její film Camp X-Ray. Chtěla jsem se s ní vidět, ale už dneska odjíždí! Akorát jsme spolu dotočily Clouds of Sils Maria, který vyjde později tohoto roku. Doslova sem přijela, celý den dávala rozhovory a už je pryč. Je to šílený.

Max Thieriot o Kristen a své kočce

20. listopadu 2013 v 18:53 | Ajjinka
Někteří možná víte, že Kristen má/měla bengálského kocoura Jellu, kterému říkala Max. Nyní se v magazínu People objevil roztomilý článeček o Maxu Thieriotovi, který si s Kristen zahrál ve filmu Catch That Kid. V létě se Kristen objevila i na jeho svatbě. A tady je ten krátký úryvek:

"Když mi bylo třináct, natočil jsem první film Catch That Kid (Chyťte tu holku) s Kristen Stewart. Hodně času jsme trávili u ní doma. Měla bengálskou kočku a já se rozhodl, že si ji taky pořídím. Takže jsme jeli k chovateli, já dostal svou kočku a Kristen řekla: 'Musíš ji pojmenovat Kristen', tak jsem to udělal. Taky vybrala její přezdívku Jane."

A asi teď už víme, odkud pochází přezdívka Max, kterou získal Kristenin kocour Jella :)


Demi Lovato o Kristen

3. listopadu 2013 v 0:37 | Ajjinka
To, že má Demi Lovato ráda Kristen, víme dlouho. Už v roce 2009 psala o tom, že je Kristen nejlepší a celkově o ní mluvila vždy jen v dobrém, když se o ní v nějakém svém rozhovoru zmínila. 2vLive teď zveřejnil videorozhovor s Demi, ve kterém na otázku: 'Kdybys mohla vyloupit něčí šatník, čí by to byl?' odpověděla:


Catherine Hardwicke o Kristen a Robovi

15. října 2013 v 23:54 | Ajjinka
Catherine Hardwicke, režisérka prvního dílu Twilight ságy, zmínila Kristen a Roba v jejím posledním rozhovoru pro časopis ELLE.


Catherine: Myslela jsem si, že Kristen byla v Into the Wild prostě úžasná. Když jsem četla novelu Twilight, pořád jsem si ji představovala při té scéně, kdy sedí v přívěsu a doufá, že svede Emile Hirsche. Její touha byla hmatatelná, opravdová a intenzivní. Pomyslela jsem si: "Tahle holka by byla úžasná." Takže mě Summit poslal letadlem do Pittsburghu, kde natáčela Adventureland. Vzali jsme s sebou herce a zkoušeli několik scén. Najít Edwarda bylo obtížné, protože způsob, jakým byl napsán... on byl dokonalý, s těmi jeho lícními kostmi, a za ty roky byl také moudrý. Ze stovek herců jsme vybrali čtyři. S Robem jsem mluvila jen přes telefon, byl v té době o hodně mladší. Přiletěl na vlastní náklady a zůstal u své agentky na gauči. Ti čtyři herci přišli ke mně domů, kde jsme zkoušeli všechny scény, ve kterých byla důležitá chemie. S Robem a Kristen bylo očividné, že mají spojení a ta přitažlivost mezi nima byla přímo elektrická, bylo to jednoznačné.

Chloe Moretz krátce o Kristen

8. října 2013 v 21:55 | Ajjinka
Proběhla premiéra filmu Carrie Chloe Moretz, na jejímž červeném koberci nechybělo E!Online, které se Chloe zeptalo na Kristen. Holky spolu v Evropě natáčely Sils Maria, ve kterém sice moc společných scén mít nebudou, ale evidentně se na place skamarádily:

"Miluju Kristen," podělila se. "Je vlastně moje kamarádka. Je to ta absolutně nejúžasnější holka."

Promo filmu Carrie rozhodně nekončí, zítra s Chloe bude dělat rozhovor Josh Horowitz z MTV (♥, pořád jsem mu neodpustila, že už je ženatý), od kterého tak nějak očekávám, že se zeptá přímo na natáčení Sils Maria, ovšem jestli to tak doopravdy bude, se dozvíme až zítra. Už se tak strašně těším na promo SM, představte si Kristen, Juliette a Chloe, to bude něco extrémně dokonalého! :)

Joan Jett o Kristen

8. října 2013 v 13:00 | Ajjinka
Zrovna, když jsme dostali fotku, na které Kristen hraje na kytaru, objevil se rozhovor, ve kterém Joan Jett zmiňuje Kristen, která ji představovala ve filmu The Runaways.


Joan: Myslím si, že si vedla skvěle. Byla tomu extrémně oddaná, ostřihala si všechny vlasy a opravdu se potopila do všeho, co mohla o The Runaways zjistit, a já jí něco pomáhala najít, řekla jsem jí pár věcí, které jsem dřív nikomu neřekla, ani když se o skupině psala kniha. Jak to v životě fungovalo nebo co jsem si v danou chvíli myslela, abych ji do sebe a své rodiny víc zasvětila. Všichni herci odvedli tu nejlepší práci, co jen mohli, je to skvělý příběh, který měl být ukázán veřejnosti. Pro mě jako úmělkyni... vždycky si přejete, aby ukázali něco podstatnějšího než rozepři. Ale kromě tohohle si myslím, že odvedli opravdu dobrou práci.

A taky skutečně hrála na kytaru! Což pomohlo. Mohla jsem s ní rozebírat, jak hraju na kytaru já, jak ji držím, jak při tom stojím. Ani jsem nevěděla, že některé věci dělám, to až po tom, co jsem ji viděla na plátně, jsem si uvědomila: "Oh můj bože, tohle já fakt dělám.". Ona si toho všimla a vypíchla to dřív, než bych to kdy udělala já. Jsou to maličkosti, kterých si lidé nevšimnou, ale řekla bych, že když jste dobrý herec, všimnete si jich.

 
 

Reklama