Personal Shopper

Nový obrázek Maureen z Personal Shopper

17. května 2016 v 17:02 | Ajjinka

Z Personal Shopper tu máme také novou fotku Maureen. Nezapomeňte, že si o článek níže můžete pustit první oficiální trailer. Dnes také proběhne slavnostní premiéra s červeným kobercem, která začne ve 22 hodin našeho času. Přenos budete moct ledovat žive na streamu zde.

Trailer Personal Shopper

17. května 2016 v 14:56 | Ajjinka

Máme tu první oficiální trailer Personal Shopper, ve kterém se Kristen představila jako Maureen. Tento duchařský příběh si v Cannes získal celkem rozporuplné reakce. Většina lidí se však schoduje - Kristenin výkon je skvělý. Vy se nyní můžete podívat na ukázku z filmu, který se částečně natáčel také v Praze :)

Trailer Personal Shopper již zítra!

16. května 2016 v 16:57 | Ajjinka

Zdá se, že producent Charles Gillibert dodrží své slovo. Nyní totiž napsal na Twitter, že se zítra dočkáme trailer Personal Shopper! Tento film zítra bude mít také svou světovou premiéru, těšit se tak můžeme na další Kristeninu účast na červeném koberci :)

Oficiální plakát Personal Shopper

11. května 2016 v 18:10 | Ajjinka
Dnes jsme se dočkali oficiálního plakátu Personal Shopper! Nedivím se, že je na něm Kristen takhle výrazně, jak prozradil Olivier, Kristen je v každé scéně! A teď ještě ten trailer, toho se dočkáme také každou chvílí.


Nové stillsky z Personal Shopper

3. května 2016 v 16:42 | Ajjinka
A v neposlední řadě tu máme dvě nové fotky z Personal Shopper. Myslím, že se brzy dočkáme také oficiálního plakátu, protože festival v Cannes se blíží neuvěřitelnou rychlostí! :) Po kliknutí se vám fotky zobrazí v giga kvalitě.Datum premiéry Personal Shopper?

29. dubna 2016 v 21:48 | Ajjinka

Tato informace zatím není oficiálně potvrzená, protože přesný rozvrh filmového festivalu v Cannes bude zveřejněn až příští týden, ale proslýchá se, že by premiéra Personal Shopper, který se zúčastní místní soutěže, měla být 17. května. Pokud je to pravda, určitě se máme na co těšit. Kristen se totiž snad zúčastní premiér obou filmů - Café Society slavnostně otevře festival 11. května.

Behind the scenes fotky Personal Shopper

28. dubna 2016 v 16:54 | Ajjinka

Premiéra snímku Personal Shopper se pomalu blíží a my tu máme další náhledy z natáčení. Na první fotce je Kristen jako Maureen, na další je také režisér Olivier Assayas a herec Lars Eidinger, který si s Kristen zahrál již v Sils Maria.

imagebam.com imagebam.com

Personal Shopper míří soutěžit do Cannes!

14. dubna 2016 v 15:41 | Ajjinka

No a teď k největší a nejlepší zprávě dne. Dnes bylo na oficiální tiskové konferenci filmového festivalu v Cannes prohlášeno, že se drama Personal Shopper, které se částečně natáčelo i v Praze, zúčastní festivalové soutěže! Premiéru tak v Cannes budou mít rovnou dva Kristeniny filmy - druhým je Café Society od režiséra Woodyho Allena, který celý festival slavnostně zahájí.

Další super zprávou je to, že máme novou fotku Kristen jako Maureen. A o další novinku se s námi podělil producent Charles Gillibert, který na svém Twitteru potvrdil, že trailer Personal Shopper bude připravený při zahajování festivalu, pokud tomu tak doopravdy bude, dočkáme se jej již 11. května nebo možná dřív! Fotka se vám kliknutím zobrazí v původní velikosti.

Nová fotka z Personal Shopper

28. března 2016 v 14:12 | Ajjinka

Také tu máme novou stillsku z Personal Shopper. Je hodně podobné té první, kterou jsme viděli, ale není se čemu divit, že tvůrci nechtějí zveřejnit hned všechno. Na filmu se stále pracuje. Doufejme, že bude připravený v době francouzského filmového festivalu v Cannes!

Plakát Personal Shopper

21. února 2016 v 20:48 | Ajjinka

Francouzská distribuční společnost MK2, která má práva k filmu Personal Shopper, snímek nabídla pro zahraniční distribuci na 66. ročníku německého filmového festivalu Berlinale. Na festivalu bylo možné vidět první plakát filmu, ve kterém se Kristen představí jako Maureen. Snímek si vedl velmi dobře, zatím jej odkoupila například Jižní Korea, Švýcarsko nebo Singapur. Americká práva má bohužel opět IFC Films. Snímek plakátu bohužel není moc kvalitní, ale když kliknete na úvodní fotku, zobrazí se vám v původní velikosti.

První fotka z Personal Shopper

18. prosince 2015 v 17:50 | Ajjinka
Páni, natáčení Personal Shopper skončilo v Ománu jen před pár dny a my už tu máme první stillsku z fotku! Na snímku můžete vidět Kristen jako Maureen. Jsem nadšená z toho, že máme první obrázek takhle brzy. Snad v tomhle rozmazlování budou pokračovat, protože bych si na něj rozhodně dokázala zvyknout :)) Po kliknutí se vám fotka zobrazí v původní velikosti.


Fotky z natáčení Personal Shopper v PRAZE (23. 11. 2015)

24. listopadu 2015 v 19:08 | Ajjinka

No vida, tak tady máme odpověď :D Máme tu fotky ze včerejčího natáčení Personal Shopper v Praze! Fotky jsou spíše z příjezdu na plac a nejsou příliš kvalitní, ale herdek, ona tu fakt je!!! :D

Byla jsem požádána o smazání fotek, najdete je ale na zdrojovém odkazu zde :)

Novinky o Personal Shopper

24. listopadu 2015 v 17:04 | Ajjinka

Herec Ty Olwin, který je původem z amerického Chicaga, získal jednu z hlavních rolí v dramatu Personal Shopper, ve kterém ztvární Maureenina přítele. Podle ReelChicago odcestoval v pondělí 22. listopadu a jeho natáčení skončí o sedm dní později 29. listopadu. Údajně by měl urazit přes 128 000 kilometrů, kdy jeho cesta vede směr Paříž, pak Praha a nakonec Maskat, hlavní město Ománu. Jak si můžete sami vypočítat, vypadá to, že pro Prahu příliš prostoru nezůstává.

Zdá se tedy, že se Kristen bude zdržovat v Praze tento týden. Těžko říct kdy přesně a kde přesně. Možná už tu je. Pokud sledujete Instagram Kristeniny kamarádky Suzie, která jí dělá na natáčení Personal Shopper společnost, mohli jste si všimnout, že Suzie přidává fotky z námi poměrně známého prostředí, ale nic víc z nich určit nelze.

Vážně mě mrzí, že Vám nemůžu poskytnout bližší informace, ale bohužel to tak snadno nefunguje. Pokud se dozvím něco nového, co by vám mohlo pomoct uskutečnit setkání s Kristen, bude to nejdříve na blogovém facebooku a pka i tady :)

Fotky z natáčení Personal Shopper (6. 11. 2015)

8. listopadu 2015 v 17:22 | Ajjinka

Tyhle fotky z placu Personal Shopper byly pořízeny tento pátek. Jak si můžete všimnout, natáčelo se rovnou několik scén - ve dne i v noci. Podle dostupných informací měl být páteční den posledním natáčecím dnem v Paříži, odkud by se štáb měl přesunou do Prahy, posléze do Londýna a Ománu. Doufám, že se brzy dozvíme nějaké nové informace. Nejdříve budou na facebookové stránce blogu, takže pokud ji ještě nesledujete, hurá do toho! :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fotky z natáčení Personal Shopper (4. 11. 2015)

4. listopadu 2015 v 21:19 | Ajjinka

I dnes se v pařížských ulicích natáčel film Personal Shopper. Kristen opět naskočila na skútr a zase jí to neskutečně slušelo :) Natáčení v takovémhle počasí musí být vážně zábava, ještěže má ty své svetry, hehe :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

 
 

Reklama