Quotes

Quote #10

11. března 2013 v 20:56 | Ajjinka

"Líbí se mi být bokem se skupinou lidí, která má stejné hodnoty jako já. S lidmi, které nebere sláva, s těmi, kteří mají rádi vytváření filmů a daří se jim to."

- Kristen Stewart (říjnové číslo Vogue, 2012)

Quote #9

9. února 2013 v 22:03 | Ajjinka

"Jo, byla jsem několikrát špatně citována. Štve mě to! Nepravá vyjádření jsou to nejhorší! Určitě mě to donutilo dávat si pozor na slova. Dokonce i teď si říkám: 'OK, jak o tomhle mám mluvit?' Musím mít filtr."

- Kristen Stewart (červnové číslo německého Brava, 2012)

Quote #8

29. ledna 2013 v 17:59 | Ajjinka

Film The Runaways je svým způsobem o sexu, drogách a rock 'n' rollu. Seřaď tyhle tři věci podle vlastní preference.
(směje se) Eh, tohle nemůžu udělat. Tohle jsou noviny, které čte moje rodina a tohle by mě navěky pronásledovalo.

To je v pohodě, necháme to plavat.
Eh, ok. No, myslím, že drogy by byly na tom seznamu jako poslední. A tuším, že na druhém místě by bylo... hm (směje se). Ach, bože, tohle bych teď vážně neměla dělat (směje se). Jo, ne, nerozseknu to (směje se). Drogy jsou jednoznačně na posledním místě toho listu, no a ty dvě druhé věci jsou, víte jak, na stejném místě.

- Kristen Stewart, březen 2010 RedEye.com

Quote #7

22. ledna 2013 v 20:18 | Ajjinka

"Celá vaše veřejná persona je založená na kompilaci velmi prchlivých momentů, které jsou vždycky vytrženy z kontextu. Tyhle momenty můžou dát do jiného kontextu, který bude všem dávat smysl. Pochopila jsem, že to vede k uspokojení jisté části publika. A myslím si, že si toho jsou lidé vědomi a nevěří nutně všemu, co si přečtou. Je zřejmé, že tyhle příběhy jsou psány, aby zaujaly lidi. Můžou si o mně myslet, co chtějí, tohle mě opravdu nebere."

- Kristen Stewart (videorozhovor při promu Adventureland s TV EXTRA, 2009)

Quote #6

17. ledna 2013 v 16:53 | Ajjinka

"Paparazzi jsou opravdu vtipní, když padají jeden přes druhého, protože běží pozpátku, aby vás mohli vyfotit. Vždycky, když mě uvidíte se na nějaké paparazzi fotce smát, je to proto, že se směju jim."

- Kristen Stewart (Sky Movies, 2010)

Quote #5

13. ledna 2013 v 13:31 | Ajjinka

"Zadáte do Googlu moje jméno a první věc, která vyjede, je fotka, kde s ex-přítelem a psem sedím na schodech před svým domem a kouřím trávu. Bylo to vyfoceno den předtím, než šel film do kin. Byla jsem nikdo. Dítě. Zrovna jsem oslavila osmnáctiny. Další den se o mně v bulváru psalo, že jsem delikvent a idiot, zatímco jsem byla jen tak trochu podivínská, kreativní holka z Californie, co kouří trávu. To je toho. Ale to mi ihned změnilo život. Už nikdy jsem nešla ven jen v pyžamu."

- Kristen Stewart (červencové číslo Vanity Fair, 2012)

Quote #4

9. ledna 2013 v 21:21 | Ajjinka

"Když vyjdu ven a mám na sobě funky tričko a moje vlasy jsou rozcuchané, lidi si povídají: 'Co to s ní je? Potřebovala by zainvestovat do hřebenu.' Jen si říkám: 'Nechápete to? Já nejsem takový typ holky! Nikdy jsem taková nebyla. Není to tak, že bych s tím teď začala.'"

- Kristen Stewart (listopadové číslo Allure, 2009)

Quote #3

6. ledna 2013 v 12:49 | Ajjinka

"Normální devatenáctiletí lidé na tomhle světě věci posírají a dělají chyby - chodí pozdě a neustále nabourávají auta. Děje se to a je to normální, a když se to stane, zastaví na parkovišti a postarají se o to… Ale když zajedu na parkoviště já, nemůžu z něj vycouvat, protože je přeplněné lidmi, kteří křičí věci jako: 'Hej, Kristen - ztratila ses? Kouříš trávu? Šukáš Pattinsona?Víš, máme uzávěrku a něco o tobě musíme dostat hned do kanceláře.' A to je přesně ta chvíle, kdy si říkám: "Proboha. Jak zatraceně můžete mít uzávěrku?!" Uzávěrku?! Přísahám, že kdyby byl jeden z těch maníků v kanceláři a prodával pak tyhle sračky, zabila bych ho."

- Kristen Stewart (srpen 2009, ShowBizSpy)

Quote #2

1. ledna 2013 v 22:42 | Ajjinka

"S většinou svých projektů jsem měla štěstí, protože jsem se s postavami opravdu ztotožnila. Někdy něco čtete, něco, co ve vás vyvolá nutkání v tom žít, a když v tom nežijete, je to jako nedovršený vztah. Když čtete nějaký scénář, milujete tu postavu, ale nejste ji schopni zahrát… To je jako být do někoho poblázněný, ale nemoct ho vojet (směje se)."

- Kristen Stewart (zářijové číslo Dazed & Confused Magazine, 2009)

Quote #1

30. prosince 2012 v 14:00 | Ajjinka

"Miluju svou práci a chci si ji plně užít. Miluju to, nikdy to nepřestanu říkat. Zvenku to možná může vypadat jako pohádka, a možná to pohádka je, ale skrývá se za tím i velká oddanost a dokonce i několik obětí. Já například miluju spaní, ale každý den musím vstávat velmi brzy a jít na plac. Překonám svou lenost, vstanu a jdu s radostí do práce. Důležité je nezapomenout, že je to práce jako každá jiná. Práce, která vám dává šanci vyvíjet se, zažít nové emoce a vyjádřit sebe samého. Každopádně mám štěstí, protože co se děje při hraní je mimořádné. Někdy jste tak lapeni vaší rolí, že skoro riskujete ztrátu vaší osoby. Stalo se mi to, když jsem točila 'Mluv'. Hrála jsem uzavřenou dívku, která se rozhodne s nikým nemluvit, už nikdy. Její ticho je způsob, jak se brání před ostatními lidmi: spolužáky, učiteli, rodinou, dokonce i před ní samou. Na konci bylo těžké opustit to příjemné ticho, které jsem si vytvořila. S tichem získáte mír a dokonce i vaše myšlenky jsou více uspořádané, je to mimořádné a taky těžké na vysvětlení. Zažila jsem zajímavou zkušenost i s filmem 'Na cestě', kde hraju Marylou, objevila jsem svobodu opravdového žití 'na cestě', duševně i fyzicky. O tom mluvím, to je to kouzlo hraní."

- Kristen Stewart (listopadové číslo italského Vogue, 2011)

 
 

Reklama