Still Alice

Datum vydání českého DVD Still Alice

6. července 2015 v 12:18 | Ajjinka

Still Alice nebo Pořád jsem to já, jak byl film uveden v českých kinech, se příliš rozsáhlé distribuce v našich kinech nedočkal. Není tak velkým překvapením, že film brzy vyjde na DVD. Očekávat jej můžeme již 19. srpna a těšit se můžete jak na původní znění s titulky, tak i na český dabing :)

Still Alice a omezená distribuce v ČR

21. dubna 2015 v 20:58 | Ajjinka

Jestli jste patřili k těm, kteří se těšili na tento fenomenální snímek do kina, bude to opět o něco složitější. Still Alice má bohužel u nás jen omezenou distribuci, což znamená, že i když bylo v původním plánu uvést jej v obou velkých multikinech, nakonec se jej tam nedočkáme. Film můžete vidět například v CineStar Anděl a případně v dalších menších kinech, jako je například pražské kino Lucerna, kde jej hrají celkem pravidelně. Samozřejmě nejjednoduší způsob, jak zjistit, jestli se ve vašem okolí snímek promítá, je navštívit stránky a program vašeho kina, případně můžete využít tohoto odkazu :)

Za info díky distribuční společnosti Falcon, která má česká práva k filmu.

Still Alice dnes míří do českých kin!

16. dubna 2015 v 8:00 | Ajjinka

Dnes do českých kin vtrhne americké drama Still Alice, které je plné nádherných hereckých výkonů. Snímek uvádí obě velká multikina - CineStar i CinemaCity -, stejně tak i kina menší. Já pevně doufám, že u nás bude mít film úspěch, který si jednoznačně zaslouží. A pokud i vy chcete snímek a Kristen podpořit, vezměte kamaráda nebo někoho z rodiny a užijte si společné dvě hodinky v kině :)

Ozvěny Febiofestu aneb Still Alice ještě dřív

23. března 2015 v 20:40 | Ajjinka

Informaci o tom, že bude snímek Still Alice promítán na pražském filmovém festivalu Febiofest, jsem tu psala už před hodně dlouhou dobou. Nyní tu mám bližší informace o Ozvěnách tohoto festivalu - tedy o promítání filmů, které jsou tohoto festivalu součástí v jiných městech republiky. Co jsem se dívala, mělo by jít o všechna města, ve kterých je multikino CineStar, kde si již nyní můžete zarezervovat vstupenky. A protože jde o festivalové promítání, stojí kouzelných 89 Kč.

Stačí, když si na webu Cinestar kliknete na Filmy, sjedete níže do kategorie Připravujeme, vyhledáte plakát s Julianne Moore, kliknete na film a v pravém dolním rohu si vyberete promítání, kterého byste se chtěli zúčastnit. Je to jedinečná příležitost, jak vidět film před jeho českou premiérou, která proběhne 16. dubna.

Oficiální český plakát a synopse Still Alice

13. března 2015 v 15:33 | Ajjinka
Máme tady oficiální český plakát a synopsi snímku Still Alice, který do českých kin vtrhne již 16. dubna. Po kliknutí se Vám fotka zobrazí v ultrakrutopřísné kvalitě :)

Alice Howlandová, šťastně vdaná matka tří dospělých dětí, je uznávanou profesorkou lingvistiky, která začíná zapomínat slova. Když je jí diagnostikována raná forma Alzheimerovy choroby, zjišťuje Alice společně se svou rodinou, že jejich vzájemné vztahy projdou tou nejnáročnější myslitelnou zkouškou. Její úsilí zůstat stále tím, kým kdysi byla, je děsivé, dojemné i inspirující.

Still Alice v původním znění s titulky

1. března 2015 v 10:54 | Ajjinka

Chtěla jsem tuto informaci dodat do článku níže, ale vím, že by nebyla dostatečně na očích, takže nový článek ničemu neublíží. Už víme, že Still Alice půjde do českých kin 16. dubna, včera mi však bylo společností Falcon potvrzeno, že měli na stránkách špatnou informaci - film bude v kinech promítán ve 2D v původním znění s českými titulky, dabingu se tak snímek dočká pravděpodobně až na DVD. Ani věková přístupnost není u filmu omezena... Pokud byste snad do půlky dubna nemohli vydržet, pořád je možné film zhlédnout na Febiofestu a jeho ozvěnách.

Still Alice v českých kinech od 16. dubna!

27. února 2015 v 13:55 | Ajjinka

ANO, ANO, ANOOOOO!!! ANO! Konečně! Česká premiéra filmu Still Alice, který se vřítí do českých kin pod názvem Pořád jsem to já, bude mít premiéru 16. dubna! HURÁ! O distribuci se postará společnost Falcon, která je momentálně mojí nejvíc nejoblíbenější! Pevně doufám, že všichni do kina zajdete, když už k tomu budeme mít příležitost! :) Film by měl být do kin uveden s českým dabingem, ale pevně doufám, že bude klasicky na výběr, jestli zvolíte původní znění s titulky nebo dabing.

Nová fotka z placu Still Alice

23. února 2015 v 17:01 | Ajjinka

Kristenina kamarádka a fotografka Lindsey Byrnes zveřejnila novou fotku z placu Still Alice, ke které přiložila text: "Výherkyně Césara Kristen Stewart a výherkyně Oscara Julianne Moore na place Still Alice focené mnou.". Někdy bych chtěla vidět, jaké oklady má Lindsey u sebe v počítači :D Fotka se vám kliknutím zobrazí v původní velikosti.

Still Alice míří na Febiofest!

4. února 2015 v 21:51 | Ajjinka

V březnu proběhne 22. ročník Mezinárodního filmového festivalu Praha - Febiofest, na kterém bude promítán film Still Alice! Celý festival proběhne v pražském multiplexu CineStar Anděl a to od 19. do 27. března. Zatím moc informací známo není, potěšit by vás však mohl fakt, že se pořádají tzv. regionální ozvěny Febiofestu, kdy se pokaždé v šesti městech republiky festivalové filmy promítají dodatečně.

Nejsem si jistá, jestli tohle může znamenat, že se film konečně dočká české distribuce, rozhodně nechci nic zakřiknout, ale bylo by to vážně skvělé. Čím víc lidí dostane šanci vidět tenhle úžasný film na velkých plátnech, tím líp! Jakmile budu vědět něco víc, bude to tady :)

Nová stillska Lydie

3. února 2015 v 16:21 | Ajjinka

Máme tu novou stillsku ze Still Alice. Fotka vám může být povědomá, protože je dost podobná té, kterou už jsme viděli dříve. Kliknutím se vám fotka ve vedlejším okně zvětší :)

DVD Still Alice vyjde v červenci v UK

26. ledna 2015 v 20:33 | Ajjinka

I když my nemáme ještě ani datum premiéry Still Alice (dotčeně ukazuje prstem na české distributory), UK distributor už uvádí datum vydání filmu na DVD. DVD by v Británii mělo vyjít 6. července, takže pokud se nedočkáme české distribuce (věnuje českým distributorům tvrdý pohled), můžete si DVD předobjednat na Amazonu.

Nový klip a stillsky ze Still Alice

11. ledna 2015 v 16:26 | Ajjinka

Kromě dvou nových stillsek ze Still Alice tu máme i nový klip z rodinné večeře, ve které vystupují všechny tři Howlandovy děti - Lydia, Anna a Tom. Samozřejmě nechybí ani Alice v podání Julianne Moore, se kterou nyní najdete rozhovor v časopisu Instinkt :) Bohužel zatím nejsou žádné bližší informace o tom, kdy a jestli vůbec bude mít film premiéru v českých a slovenských kinech. Ale jak se říká, trpělivost růže přináší :)

imagebam.com imagebam.com

Tři nové stillsky ze Still Alice

18. prosince 2014 v 18:48 | Ajjinka

Zbožňuju fakt, že je ze Still Alice tolika krásných fotek! Tady máme pár nových stillsek s Kristen aka Lydiou :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Dvě nové stillsky ze Still Alice

11. prosince 2014 v 20:54 | Ajjinka

Máme tady dvě nové stillsky ze Still Alice s Kristen a Julianne. Julianne moc gratuluju k dvojité nominaci na Zlatý glóbus, kterou získala za role ve Still Alice a Maps to the Stars :)

imagebam.com imagebam.com

Trailer Still Alice!

8. prosince 2014 v 20:28 | Ajjinka

Konečně se objevil oficiální trailer Still Alice! Zhlédnout si jej můžete po kliknutí na obrázek, v celém článku najdete český překlad :)

 
 

Reklama