TV shows

Kristen v The Tonight show Jimmyho Fallona

7. ledna 2016 v 17:07 | Ajjinka

Zase jsem si pro vás připravila krátký výcuc z Kristenina vystoupení v The Tonight show s Jimmy Fallonem. První část rozhovoru objevíte po kliknutí na odkaz níže, druhá část, The Whisper Challernge je dostupná na YouTube.

Jimmy na začátku videa Kristen přeje šťastný nový rok a pak se ptá, jak si užila svátky, jestli si přes ně odpočinula. Kristen říká, že 15. prosince byla ještě na natáčení v Evropě a těsně předtím natáčela v NYC, takže si užívala klid před svým krbem. Pak Jimmy ukazuje fotku Kristen, jak při natáčení Personal Shopper jede na skútru, Kristen se směje a říká, že ji učili jezdit asi tak hodinu a pak ji pustili do rušných a frekventovaných ulic Paříže. Kristen říká, že by takhle normálně nikdy nejela, ale když je před ní zapnutá kamera, dělá šílené věci, které by normálně nedělala. Krátce mluví o snímku Anesthesia, říká, že Tim je úžasný režisér a že film natáčela pár dní v NYC. Má prý štěstí, že ve filmu pár scén má. Pak přijde řeč na Sils Maria, také mluví o Juliette a o tom, že Kristen vyhrála Césara. U kterého se smějí, protože si nejsou jistí, jestli to vyslovují správně.

Kristen vzpomíná a říká, že César awards je hodně odlišné od těch amerických. Ve Francii nejsou reklamy a ocenění umělci mohou v děkovné řeči mluvit, jak jen dlouho chtějí. Prý to bylo nějakých šest hodin ve francouzštině, kterou ona neovládá. Říká, že mohla pak na pódiu sotva mluvit. Na akci byla společně s Juliette a ta jí předtím řekla, že není žádná šance, aby Kristen svou kategorii mohla vyhrát a tak jí Kristen věřila. Poté přijde na řadu krátký klip z filmu.


K Whisper Challenge napíšu jen to, že rozhodně stojí za zhlédnutí! Kristen říká, že nesnáší, když prohrává a nadává jak dlaždič, hehe :D


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen Live! with Kelly and Michael

17. srpna 2015 v 21:09 | Ajjinka

Máme tu Kristenino vystoupení v Live! with Kelly and Michael, kde Kelly, která byla v době natáčení na dovolené, zastoupila Jane Lynch. Kristen na scénu přichází s malým tanečkem, od kterého je odvozena první otázka, jestli hraje na kytaru. Kristen říká, že na ni hraje od svých deseti let. Dále se jí ptají, co ráda dělá, když je v New Yorku. Kristen říká, že se jde ráda najíst. Pak si s Jane padnou do noty, když přijde řeč na psy. Kristen říká, že má tři a že jsou jako její děti. Smějí se, když se shodnou na tom, že oba mají svého oblíbence. Kristen říká, že se teď cítí blbě, když to takhle řekla, protože je všechny tři miluje, ale že je Cole takové miminko. Je už velká, ale prý je takové permanentní štěně. Pořád se prý usmívá a dívá se na Kristen. Na otázku, co s nimi dělá, když cestuje mimo LA, Kristen odpovídá, že má skvělé přátele, kteří jsou u ní doma, když tam není ona a starají se o ně. Pak mluví o projektu Woodyho Allena. Mluví o tom, že po dlouhé době dělala na roli konkurz. Prý je skvělý, že může prokázat, co v ní je. Nakonec samozřejmě přijde řeč na American Ultra :) Říkají příběh o tom, jak byla Kristen po natáčení unavená, že si ani nesmyla svůj krvavý make-up, se kterým pak nastoupila do letadla :D

Kristen v The Tonight Show with Jimmy Fallon

12. srpna 2015 v 11:04 | Ajjinka

Kristen včera navštívila The Tonight Show with Jimmy Fallon, odkud máme poměrně krátký rozhovor a pak zábavnou hru se slovy, kterou si společně zahráli. Dole v článku navíc najdete hromadu fotek z vlastní show a jednu behind the scenes fotku, kterou zveřejnil Kristenin kadeřník Adir Abergel. Kristen vypadala úžasně - ty vlasy, make-up - všechno je dokonalý :)

Na začátku Jimmy děkuje Kristen, že přišla a říká, že vypadá nádherně. Kristen mu to oplácí a říká, že taky vypadá skvěle jako vždycky. Jimmy vtipkuje, že za to můžou všechny ty jeho plastické operace. Říká, že se v zákulisí bavili o zraněních, kdy mu řekla, že si neustále zraňuje ten samý palec. Kristen prozrazuje, že už ho měla zraněný třikrát. Vždycky, když je prý zima, si palec schovává před světem, jako by se mu něco v takovém počasí mělo stát. Je to prý, jako by její palec měl vzpomínky a bojí se, že se mu něco přihodí. Jimmy říká, že se Kristen podle lidí neumí usmívat. Kristen se tomu směje. Jimmy ukazuje obálku Marie Claire a říká, že tam se Kristen neusmívá, i když on sám ví, že se usmívá pořád. Kristen tvrdí, že jí fotograf řekl, aby se takhle tvářila, že je to nějaká divná věc z modelingu. Vtipkuje, že jí Marie Claire kazí reputaci. Kristen říká, že včera chtěla ukázat, že se usmívá, když šla po New Yorku a sledovali ji paparazzi. Říká, že jí při tiskovce byly pokládány otázky jako: "Takže ty tvrdíš, že se usmíváš.", takže chtěla ukázat, že: "Přisahám vám, že se vážně usmívám!" Pak Kristen pronese nádhernou větu: "Umím se usmívat, i když se neusmívám zrovna na vás.". Pak Kristen mluví o American Ultra. Poté ukazují klip z filmu, přesněji scénu, kdy Phoebe dorazí za Mikem na parkoviště :) K videu se dostanete kliknutím na obrázek níže.Kristen si s Jimmym zahrála hru, při které měli na kartičkách napsaná slova, která ani jeden z nich neviděl. Jakmile je otočili, každý musel říct první slovo, které je napadlo. První slovo bylo Tequila, přičemž Jimmy řekl "opilý" a Kristen "panák". Dalším slovem bylo Selfie, kdy Jimmy řekl "Kardashian" a Kristen "tyč" :D Další na řadu přišlo slovo Marshmallow, kdy Jimmy vyhrkl "toust" a Kristen "bříško" :D Další bylo Lenny Kravitz, kdy Jimmy okamžitě řekl "penis", čímž narážel na nedávnou událost na jednom z Lennyho koncertů, kdy mu při songu ruply kalhoty a... ukázal víc, než chtěl. Kristen řekla, že teď je ovlivněná jeho slovem a řekla "piercing", protože ten Lenny v penisu má, jak bylo díky ruplým kalhotám možno vidět :D V další části hry dostali Kristen s Jimmym tabulky. Telepaticky po otočení slova měli přijít na to, které slovo si ten druhý myslí. První byla aplikace na randění Tinder, kdy Kristen napsala "ne" a Jimmy "rande". Kristen se bránila tím, že je Jimmy ženatý a proto by měl myslet na Ne. Dalším slovem bylo Mistake (chyba), kdy se oba schodli, když Jimmy napsal: "Dnešní večer" a Kristen "přijít sem".


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Kristen a Jesse v TODAY Show

10. srpna 2015 v 14:49 | Ajjinka

Výstup Kristen a Jesseho v TODAY Show byl jako obvykle velmi krátký, jakmile bude dostupné video, přiložím ho k článku. Zatím si můžete užít fotku, kterou show zveřejnila a která se vám po kliknutí zvětší. Kristen mluvila o tom, že chtěla víc fyzické akce, její postava má snad jednu třicetivteřinovou bojovou sekvenci, ve které mohla dokázat, co v ní je. Jinak Phoebe Mike prakticky pořád uklidňuje a říká mu, že jsou věci v pohodě, i když v pohodě vůbec nic není. Na otázku, jak je možné, že spolu budou znovu pracovat na filmu Woodyho Allena Jesse zavtipkoval a řekl, že on má štěstí, ale že Kristen asi prohrála nějakou sázku, proto s ním musí pořád pracovat. Kristen se smála a řekla, že si myslí, že jsou oba podivíni, ale když točí spolu a tvoří tým, jsou tak nějak míň divní. Přidávám také dvě paparazzi fotky, na kterých si můžete prohlédnout Kristenin outfit. Jak můžete vidět, její oblíbená kožená bunda od Balenciagy je zpět! Šaty jsou značky Thakoon NY z kolekce pro jaro 2016 :)

K HD VIDEU se dostanete kliknutím na obrázek níže:


imagebam.com imagebam.com

Kristen v The Late Late Show with James Corden

22. dubna 2015 v 17:13 | Ajjinka

Kristen navštívila show , kde prozradila, že na svoje narozeniny nějakých 18 hodin pracovala, zatímco její kamarádi její narozky oslavovali. Prý tam dorazila kolem jedné ráno a všichni byli akorát na odchodu. Pak přijde řeč na Sils Maria, James nadhodí to, že hodně lidí asi neví, že je Kristen první americkou herečkou, která vyhrála cenu César, což je vlastně francouzská verze Oscarů. James říká, že Kristen do té doby žádné tetování neměla a pořídila si ho až po natáčení. Kristen odpovídá, že měla dva měsíce falešné, na kterém si to natrénovala. Pak jí došlo, že jí hodně chybí. Roky prý byla jediná v jejich rodině, kdo žádné tetování neměl, říkala si, že zůstane bez nich, ale pak si uvědomila, že se jí líbí, takže řekla své mamce: "Mami, můžeš zavolast svýmu taterovi?" :D Kristen byla v show vypípnutá, evidentně fucking není jejich oblíbené slovo. Zmiňuje se film Woodyho Allena, na který Kristen dělala konkurz - byl to její první konkurz od toho k Twilight, takže byla nervózní a bála se, že to zkazila, naštěstí tomu tak nebylo.imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen v show Conana O'Briena

9. dubna 2015 v 18:58 | Ajjinka

Kristen včera, u nás dnes ráno, navštívila show Conana O'Briena. Celá show je hrozně milá a vtipná. Jako první se Conan zaměřil na to, že Kristen vyhrála francouzskou verzi Oscarů za svoji roli v Sils Maria. Kristen říká, že se během předávání dostala do meditačního stádia, protože bylo opravdu dlouhé, mělo nějaké čtyři a půl hodiny (fakt to bylo zdlouhavé, hehe) a mezitím nebyly žádné komerční nebo reklamní přestávky, takže přítomní neměli šanci pokecat, jít na záchod nebo se něčeho napít, což většina lidí na podobných show dělá - pije. Conan vtipkuje a říká, že to většina lidí neví, ale že to tak opravdu u amerických show je - jakmile je reklama, všechny celebrity se rozeběhnou, aby se mohli napít, a pak se vrátí zpátky. A jsou vážně šťastní.

Kristen říká, že měla v uchu malé naslouchátko s překladem, ale to po třiceti minutách přestalo fungovat, ani nevěděla, že přišla na řadu její kategorie, v tu dobu už v podstatě spala s očima otevřenýma. Pak na ni Juliette zakřičela: "Vyhrálas!". Conan pak ukazuje krátký záběr z předávání Césara, kdy Kristen po předávajícím chtěla, aby jí sošku postavil na stoleček na pódiu, protože se jí třásly ruce. Kristen říká, že byla hrozně nervózní, říká, že ten den vtipkovala s Ruth, svou publicistkou, která řekla: "To nejhorší, co se může stát, je to, že vyhraješ, až budeš muset jít na pódium přijmout cenu.". Když přišla na pódium, přestala ovládat ruce, takže předávajícího požádala, aby sošku postavil na stoleček, ale nebyla si jistá, jestli jí rozumněl. Kristen říká, že ví, že ho pěkně nasrala, lol. Bohužel než Kristen stačila odpovědět, kde má svoji sošku uloženou, přerušila je reklama.

Dále mluví o videoklipu Jenny Lewis, ve kterém se Kristen ukázala. Conan ukazuje krátký klip a ptá se Kristen, jestli se mu to jen zdá, nebo doopravdy trochu napodobovala Justina Biebera, tedy když nepočítá ten knírek. Kristen vtipně prohodí, že o knírku si může Justin jen nechat zdát. Pak se za svůj laciný žertík omlouvá, hehe. Kristen říká, že si na natáčení užila spoustu legrace. Prý je na sebe hrdá, že to byla schopná udělat, protože Jenny hrozně moc obdivuje... Pak se vrací k tomu, jak Kristen na Sundance potkala Roberta Redforda.

A pak přijde samozřejmě na řadu téma Sils Maria. Kristen říká, že vztah asistenta s hercem je velmi složitý. Nakonec si pak vlastně najímáte kamaráda, někoho, kdo vám organizuje čas, někoho, s kým nakonec prakticky žijete. Je to prý komplikovanější, než jen žádosti jako: "Zajeď mi koupit tampony, protože já se stydím.". Kristen říká, že by byla skvělá asistentka nějaké herečky, protože v sobě má tu ochranářskou část, protože ví, jaké to může být. Nakonec ukazují krátký klip z filmu :)

K videu z celé show se dostanete kliknutím na obrázek, část rozhovoru najdete v YouTube verzi z oficiálního kanálu Conanovy show. Jakmile budou nějaké fotky, přidám je. Zatím si můžete užít tu v úvodu, která byla pořízena v zákulisí.


Kristen v Live! with Kelly and Michael

26. ledna 2015 v 18:21 | Ajjinka

Jaj, překvapivě je tenhle rozhovor vážně skvělý! Kristen mluví o tom, jak v hotelu potkala Antona Browna, který má vlastní kulinářskou show na Food Network, a jak byla úplně vyjevená z toho, že ho vidí. Její publicistka Ruth se jí pak ptala, jestli je v pořádku, vůbec neměla ponětí, kdo ten chlápek byl. Říká, že nemá svoji specialitu, ale že umí uvařit prakticky všechno. Myslí si, že je dobrá kuchařka. Miluje jídlo a je jednoznačně jedlík. Pak ukazují soukromé fotky Kristeniny fenečky Cole, Kristen o ní říká, že je světlem jejího života a že je strašně roztomilá. Říká, že neví, co je zač, je to kříženec a připomíná, že je nalezenec. Poznamenává, že má momentálně tři psy. Pak povídá o tom, že si chce teď oddechnout a že maluje. Samozřejmě přijde řeč na Still Alice, mluví také o Julianne Moore. Na konci videa je promítán krátký klip z filmu.

Pod videem najdete fotky Cole, dvě byly ve videu, třetí byla zveřejněna na Instagramu jedné z Kristeniných kamarádek. Když se zaměříte na roh první fotky, můžete si všimnout srsti Beara, Kristenina dalšího svěřence :)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen u Tavise Smileyho

21. října 2014 v 19:46 | Ajjinka

Bože můj, tohle je jeden z rozhovorů, který mi připomněl, proč mám Kristen ráda. Ta holka opravdu ví, co chce říct. Zezačátku mluví o Camp X-Ray a vztahu Amy Cole a zajatce Aliho. Pak povídá o zkouškách před Camp X-Ray, kdy se snažila pro Amy vymyslet nějaký životní příběh. Tavis se snaží zjistit, co Kristen vedlo ke spolupráci s režisérem, který ještě žádný film nenatočil. Kristen odpovídá, že hodně dá na pocity a u Petera to udělala stejně. Říká, že Pete (miluju, jak mu tak říká :D) natočil nádherný film a ona při jeho vytváření získala krásnou zkušenost. Kristen říká, že vždycky, když natáčení, říká si, že natáčejí ten nejúžasnější film a bez toho pocitu jí ani hrát nejde. Tavis se ptá, jak se Kristen rozhoduje, do jakých projektů přidá své jméno, říká, že chápe jeho show, protože jeho asistentka je Kristenina kamarádka, ale jak to má s ostatními. Kristen říká, že nedělá rozdíly mezi velkými a malými filmy, vždycky musí cítit, že ten film chce natočit, nejde jí o to, kolik vydělá nebo jaký bude mít úspěch. Říká, že se k ní čas od času dostanou vážně fantastické scénáře, ale třeba se v tu dobu na tu danou roli necítí. Vždycky se ve scénáři snaží najít něco pravdivého. Zbožňuje, když v ní scénář odhalí část jí samotné, o které do té doby nevěděla. Nakonec vtipkuje, že jednou to bude mít možná jinak a bude hrát třeba tučňáka. Tavis se směje a říká, že kdyby Kristen hrála tučňáka, všichni bychom nad tím áchali nadšením. Na úplném konci Kristen říká, že nedávno natočila filmy Equals s mladým režisérem Drakem Doremem a American Ultra s Jesse Eisenbergem, který byla zábava natáčet. American Ultra Kristen popisuje jako ultra násilnickou komedii, těším se! :D

Kristen v The Tonight Show Jimmyho Fallona

9. října 2014 v 16:36 | Ajjinka

Konečně videa z The Tonight Show s Jimmy Fallonem. V prvním videu mluví Kristen o Cole, na druhém, ke kterému se dostanete kliknutím na horní obrázek, je celý její rozhovor + zábavná hra na konci. A aby toho nebylo málo, dole najdete klip z Camp X-Ray s českým překladem... Po bujarém příchodu se Kristen a Jimmy začnou bavit o její kamarádce, kterou si během natáčení udělala. Jimmy ukazuje fotku Kristeniny fenečky Cole a jejího "bratra" Mouse. Kristen vypráví, že byla v práci a zavolal jí jeden z jejích asistentů, jehož bratr Scott (byl na place CXR i Equals) jí v té době dělal řidiče, který hrál frisbee golf. Kristen říká, že za ní pak přijel (poznamenává, že nesnáší, když jí někdo zavolá a řekne, že s ní musí mluvit, proč jí to neřekne hned?!), ale když vylezla ze dveří, stál u svého auta, a pak se začal široce usmívat, otevřel dveře svého auta a v něm byla dvě spící štěňata. Někdo je nechal v parku a prostě odešel. Kristen pak říká, že je to její třetí pes, a že pejska, kterého našli s Cole, si nechal její asistent. Říká, že je Cole tím nejlepším psem na světě. Pak mluví o samotném filmu, Kristen říká, že je to film opravdu o dvou lidech v jednom vězeňském bloku. Podle Kristen je Peyman neuvěřitelný herec. Pak se pouští klip a nakonec spolu hrají hru :)
Drummond: Zajatec 471. Přátelíte se.
Amy: Ne, pane.
Drummond: Nejste k němu přátelská?
Amy: Ne, pane.
Drummond: Nemluvíte s ním?
Amy: Mluvili jsme spolu. Nejsem... Jak jsem uvedla ve své zprávě...
Drummond: Četl jsem vaši zprávu, vím, co se v ní píše. Také vím, co o tom říkal desátník Ransdell, ale co nevím, a pravděpodobně ani nikdy vědět nebudu, je to, co se tady děje.

Kristen v The Daily Show Jona Stewarta

14. prosince 2012 v 11:10 | Ajjinka
A máme tu celkem očekávanou návštěvu show Jona Stewarta, kde Kristen propagovala On the Road. Kupodivu rozhovor celou dobu probíhá v příjemné a vtipné rovině. Samozřejmě mluví o On the Road, o Kristeniných hereckých začátcích, také o taneční scéně, z jejíhož natáčení měla Kristen strach. Znovu se zmiňuje o tom, že On the Road byla její první oblíbená kniha, která v ní rozhodně něco změnila, něco nakopla a víc ji hnala k herectví.

A protože si nejsem jistá, jestli se objeví stillsky přímo z show, přikládám tři fotky z cesty do studia, kde si můžete prohlédnout Kristenin outfit. Tedy přirozeně kromě bot, ale jako byste ji neznali, že... :D


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen v show Tavise Smileyho

14. prosince 2012 v 11:07 | Ajjinka
Už jsme tu měli ukázku z rozhovoru, nyní je tu celý, skoro půl hodinový, rozhovor.
Kristen v The Late Late Show

14. prosince 2012 v 11:06 | Ajjinka
Máme tu slibované video Kristen v show Craiga Fergusona. Vtipný rozhovor o On the Road, jak už filmové verzi, tak i o té knižní, mluví o tom, jak si před natáčením vyrazila na čtyřdenní road trip,...

Neuvěřitelně jí to slušelo, takže vážně doufám, že se objeví nějaké stillsky! :)


Ukázka Kristen ze show Tavise Smileyho

14. prosince 2012 v 11:00 | Ajjinka
Máme tu ukázku z rozhovoru ze show Tavise Smileyho, ve které Kristen mluví o pozornosti, která se jí všude věnuje. Říká, že se nedá ignorovat fakt, že na ni všichni zírají. Trochu zmiňuje svoji 'paranoiu' - když je třeba v restauraci a všude kolem jsou lidi, kteří se usmívají, přijde jí, jako by se všichni smáli jí :D Celé video by mělo být zveřejněno 10. prosince :)


Kristen, Tay a Rob v El Hormiguero

14. prosince 2012 v 10:50 | Ajjinka
Videa z celé show najdete třeba ZDE, nebudu je sem dávat, protože jsou se španělským fabingem a nějaká mánička za kamerou se pořád směje jak ta koza :D


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen u Conana O'Briena

14. prosince 2012 v 10:39 | Ajjinka


 
 

Reklama