Události

Premiéra Equals v LA již dnes!

7. července 2016 v 17:24 | Ajjinka

Juch! Dnes se dočkáme premiéry Equals, která proběhne v Los Angeles! Těšit se samozřejmě můžeme na oblíbené trio - Kristen, Nicholase Houlta a režiséra Drakea Dorema. Jak už je zvykem, premiéra proběhne brzy ráno našeho času. Začít by měla v 4:30 ráno. Bohužel to zatím nevypadá, že by běžel nějaký live stream, ale pokud se do nějaké rozumné noční hodiny taková informace objeví, přidám sem odkaz :)

Jsem zvědavá, co si pro nás tentokrát Kristen připraví. Jsem si ale jistá, že bude vypadat famózně!

Kristen bude na MET Gala 2017!

1. května 2016 v 16:43 | Ajjinka

Make-up aristka Jilliana Dempsey na Instagramu potvrdila, že se Kristen zúčastní letočního MET Gala, které proběhne v New Yorku již toto pondělí. Kristen už opustila LA, takže se můžeme těšit na spousty nových fotek. O Kristenino líčení se postará Jillian, o vlasy zase Adir Abergel. Téma letošního ročníku je Manus x Machina: Fashion in an Age of Technology, kdy uvidíme ručně i strojově šité modely. Myslím, že bychom byli hodně překvapení, kdyby na sobě Kristen neměla něco od značky Chanel, ale to uvidíme až v pondělí :)

Gala bude probíhat v 1hodinu ráno našeho úterního času. Určitě budou dostupné live streamy, které sem přidám :)

EDIT: Záběry z červeného koberce by mělo živě vysílat E!. Přenos by měl běžet přímo na jejich YouTube kanálu, který najdete zde. Stream by měl běžet od 2 hodiny ranní.

Kristen slaví 26. narozeniny!

9. dubna 2016 v 16:05 | Ajjinka

Je to tu! Kristen dnes slaví své 26. narozeniny! Ten čas neskutečně letí. Kristen samozřejmě přeju jen to nejlepší! Jsem si jistá, že máme před sebou skvělý rok. Těšit se můžeme na nové filmové projekty, jako jsou například Equlas, Café Society nebo Personal Shopper. Doufám, že si Kristen svůj dnešní speciální den užije společně se svou rodinou a přáteli ♥ :)

A my si můžeme zavzpomínat, jaké narozeninové video jsme společně vytvořili v roce 2013 :)

Datum premiéry Equals v NYC?

28. března 2016 v 20:46 | Ajjinka

Vypadá to, že si můžeme v diáři označit další datum. Tím by měl být 18. duben, kdy by v New Yorku měla proběhnout premiéra filmu Equals. Zatím nebyla nikde tato informace oficiálně potvrzena, ale řekla bych, že si ji fanouškovská stránka o Nicholasovi jen tak nevycucala z prstu. Jakmile budu znát další informace, podělím se s vámi :)

Narozeninový projekt 2016 je tu!

14. března 2016 v 20:39 | Ajjinka

Jak už jsem psala o pár článků níže, i letos se pořádá projekt ke Kristeniným narozeninám, kdy se vybírají peníze na dobročinné organizace. Letos se přispívá na Lange Foundation, což je nezisková organizace, která se stará o nemocné a zatoulané psy bez domova, kteří by jinak byli v přeplněných útulcích v Los Angeles utraceni. Minulý rok se fanouškům podařilo vybrat přes 27 000 dolarů, což je naprosto fenomenální suma.

Přispět nyní můžete i vy a to přímo na stránkách Lange Foundation. Pokud máte PayPal nebo kartu s MasterCard, měl by příspěvek proběhnout bez komplikací. Kdybyste potřebovali s něčím pomoct, stačí napsat, ráda vám pomůžu :)

Já myslím, že je úžasné, že se fanoušci Kristen dokáží takhle semknout a přispět na dobrou věc. Kristen zvířata miluje, takže ji letošní sbírka jistě potěší. Odkaz na Lange Foundation přidám také do menu, takže jej budete mít neustále na očích, kdybyste náhodou chtěli přihodit pár korun :)

Kristen se zúčastní Chanel večeře

24. února 2016 v 18:50 | Ajjinka

Stejně jako minulý rok se i letos Kristen objeví na slavnostní večeři módního domu Chanel, která se koná tuto sobotu, den před předáváním zlatých Oscarů. Kristenina účast byla potvrzena, takže se už můžeme těšit! :)

Kristen vyrazí na slavnostní oběd - 5. 1. 2016

5. ledna 2016 v 17:38 | Ajjinka

A protože toho má Kristen málo, dnes se zúčastní slavnostního oběda, který každoročně pořádá filmová organizace Film Society of Lincoln Center. Takže se snad dočkáme ještě nějakých nových fotek, než Kristen zamíří natáčet show Jimmyho Fallona. Společnost jí na akci budou dělat další herci, režiséři a filmaři.


Kristen se na akci objevila v bílém outfitu značky Chanel a s výrazným líčením, kterým celý look ještě podtrhla!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bližší informace o The Tonight Show

5. ledna 2016 v 17:28 | Ajjinka

Dnes bude Kristen hostem The Tonight Show s Jimmy Fallonem, který o její návštěvě napsat krátký tweet. S Kristen si zahraje The Whisper Challenge, kterou si můžete pro představu v podání Rebel Wilson zkouknout níže. Samotná show je vždycky předtočená, dnes se možná ještě dočkáme fotek, jak Kristen vchází do studia (pokud tou dobou nebudu už spát, hehe, ale mělo by to být kolem desáté, tak snad ne), ale samotný přenos proběhne až zítra ráno. Pokud byste na show Jimmyho Fallona chtěli koukat, můžete to udělat na odkazu zde a to v 5:35 našeho času:


Kristen bude hostem Awards Chatter

19. prosince 2015 v 20:42 | Ajjinka

Další dnešní skvělá zpráva. Kristen bude příští týden hostem podcastu Awards Chatter, kde analytik různých ocenění Scott Feinberg mluví například o Oscarech nebo Emmys a dělá také rozhovory s horkými favority pro tato ocenění. Scottův podcast můžete sledovat na iTunes. Jakmile bude rozhovor veřejný, samozřejmě jej můžete čekat i tady :) Já už se strašně moc těším!

"Jsem nadšený, že příští týden přivítám ve svém podcastu dva velmi speciální hosty: Samuela L Jacksona a Kristen Stewart!"

Kristen se objeví na Image Makers Awards

16. prosince 2015 v 20:25 | Ajjinka

Kristen se 12. ledna objeví na předávání cen Image Makers Awards, kde předá cenu make-up artistce a kamarádce Jillian Dempsey, která s ní již mnohokrát spolupracovala. Jillian získala ocenění Choice Makeup Artist a Kristenin kadeřník Adir Abergel dostane cenu v kategorii Choice Hair Stylist. Je super, že se zase máme na co těšit! :) Adirovi a Jillian patří velká gratulace, je pravda, že vážně odvádí skvělou práci!

TIFF 2015, Press day 1 (12. 9. 2015)

12. září 2015 v 23:51 | Ajjinka

Dnes probíhá promo Equals na filmovém festivalu v Torontu, kde je Kristen společně s Nickem, Drakem a dalšími herci a filmaři, kteří se na projektu podíleli. Zatím tu máme fotku z rozhovoru pro The Wrap, fotku od make-upové artistky Jillian Dempsey a fotku s podpisovou tabulí, jejíž výtěžek půjde na nemocné děti.

EDIT: Přidala jsem ještě jednu roztomilou fan fotku a také fotku z kina, přesněji z premiéry Nicholasova nového filmu Kill Your Friends, na který se zašla Kristen podívat.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen na natáčení Live with Kelly and Michael!

11. srpna 2015 v 17:52 | Ajjinka

Kristen před chvílí předtočila výstup v Live with Kelly and Michael! Show bude promítána 17. srpna :) Zatím víme, že Kristen prozradila, že má oblíbeného psa. Kdo to asi bude? :D Show moderoval Michael s Jane Lynch, určitě se máme na co těšit!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen bude v Live with Kelly & Michael

6. srpna 2015 v 18:13 | Ajjinka

Při promu American Ultra se Kristen ukáže také v pořadu Live with Kelly & Michael a to 17. srpna. Čas neuvěřitelně rychle utíká a já bych si snad zase měla začít psát do menu, co nás který den čeká, protože toho začíná být už vážně moc :D

Kristen navštíví The Tonight Show Jimmyho Fallona

1. srpna 2015 v 18:57 | Ajjinka

Jupí! Při promo American Ultra v New Yorku Kristen navštíví The Tonight Show Jimmyho Fallona a to 11. srpna! Rozhodně se tak máme na co těšit a já pevně doufám, že se dočkáme i dalších talk show. Lionsgate dělá svoji práci opravdu dobře :)

Kristen a Jesse navštíví Today Show

31. července 2015 v 19:52 | Ajjinka

Na Jesseho a Kristen se můžeme těšit již 10. srpna, kdy společně navštíví Today Show! :) Doufám, že když už budou oba v New Yorku, dočkáme se i dalších talk show vystoupení :)
 
 

Reklama