Videa

Kristen a ALS Ice Bucket Challenge

21. srpna 2014 v 20:02 | Ajjinka

Nicholas Hoult, Kristen a její asistent Scott a jejich ALS Ice Bucket Challenge!!! Kristen už před pár dny nominovala Lisa Genova, autorka Still Alice, dnes to udělala Anne Hathaway, jejíž výzvu už Kristen zaznamenala. Jak si můžete všimnout, nominovala Jenny Lewis, v jejímž videoklipu byla společně s Anne a další nominovanou Brie Larson. Jacki Weaver je její nová co-star z Equals a Max Thieriot s ní hrál v rodinném filmu Catch That Kid.

"Boj proti ALS, Richarde, zbožňuju tě. Hathaway, sežer si to. Tohle je teprve kurevsky opravdová výzva... Oh můj, kurva... Nominuju Jenny Lewis... Koho dalšího nominuju?! Jacki Weaver, Brie Larson a Maxe Thieriota! V dobré víře musíte věřit, že tohle všechno bylo prováděno nepitnou vodou. Prosím, buďte ohleduplní ke kalifornským vodním zdrojům."

Richardem je myšlený Richard Glatzer, jeden z režisérů Still Alice, kterého už ve svém ALS videu zmínily Lisa Genova a Julianne Moore a který tímto mozkovým onemocněním trpí.

Původně video zveřejnila Kristenina make-up artistka z placu Equals Stacey Panepinto, ale s tím byly problémy, protože se nejdřív muselo stáhnout, nakonec jej na svém YouTube kanálu zveřejnila Kristenina kamarádka a fotografka Lindsey Byrnes, která jí v Japonsku dělá společnost :)

Jenny Lewis - Just One Of The Guys

15. července 2014 v 13:29 | Ajjinka

OMFG!!!!!
Lidi, Kristen se objevila společně s Anne Hathaway a Brie Larson v oficiálním videoklipu Jenny Lewis, kterou naprosto miluje. A já jsem totálně mrtvá! :D Zbožňuju to! S tou kytarou jí to sluší a bože můj, ten převlek!!! :D

Tak jsem se teď trochu uklidnila a jsem pořád totálně hotová, protože tenhle klip je naprostá dokonalost!!! A Kristen se vážně umí hýbat, fakt nejlepší věc, která se mohla za poslední dny ticha objevit!

"Řvaly jsme smíchy celý den, schované za monitorem," řekla Lewis GQ. "Tolik jsem se nezasmála od doby, co vyšel film What About Bob? (A co Bob?, 1991) na LDéčku."

EDIT: Vypadá to, že videoklip, který režírovala sama Jenny Lewis, byl natáčen před měsícem, 10. června, tedy hned krátce po skončení natáčení American Ultra :)


Pevně doufám, že se objeví hodně behind the scenes materiálů, plno fotek a videí, zatím tu mám jen jednu fotku:


Video z módní přehlídky Chanelu

12. prosince 2013 v 23:23 | Ajjinka
Konečně! Máme tady oficiální video z akce, kterou na svém YouTube kanálu zveřejnil Chanel. Kromě záběrů ze samotné přehlídky, ve kterých je častokrát zabíraná právě Kristen, v něm najdete i krátký rozhovor, ve kterém mluví o módní přehlídce. Tahle část začíná zhruba v 00:45 :)


EDIT: Objevilo se ještě jedno video :)

Prodloužené scény z New Moon

22. listopadu 2013 v 20:54 | Ajjinka
Objevilo se další video z kolekce DVD Twilight Forever, je sice v mizerné kvalitě, ale je skvělé! Jde o pár prodloužených scén z New Moon, které jsme nikdy dřív neměli šanci vidět! :) "Jacob je kamarád, víš? Něco, co ti možná nic moc neříká. Je to člověk, kterého nechceš líbat nebo zabít, ale stejně si jeho společnost užíváš." :D Ovšem... co si budeme povídat, ta scéna z louky je prostě směšná, i když se snažím brát v potaz, že jí při úpravě nevěnovali příliš pozornosti :D

Kristen a Zuhair Murad po jeho přehlídce

8. července 2013 v 20:12 | Ajjinka
FashionTV zveřejnilo video zachycující momenty po módní přehlídce Zuhaira Murada. Na videu můžete vidět i Kristen, která vypadá nadšená! :) Pokud chcete vidět jen Kristen, část s ní začíná v 0:59 :)

Trailer na BAFTA 2013

17. ledna 2013 v 19:53 | Ajjinka
10. února proběhne další ročník předávání cen BAFTA, letos Kristen v žádné kategorii nominována nebyla, ale v traileru, který by nás na slavnostní show měl navnadit, se na pár sekund mihne záběr, kdy Kristen v roce 2010 získala ocenění Vycházející hvězda :)


 
 

Reklama