Videoklip Sage (+ The Saints)

Sage and The Saints - Take Me to the South

27. května 2014 v 14:52 | Ajjinka
Je to tady, videoklip country songu skupiny Sage and The Saints Take Me to the South, který Kristen režírovala spolu s Davidem Ethanem Shapiro je na světě! Užijte si ho, je to vážně skvělá práce a písnička je opravdu moc hezká, což jsem od country nečekala. V klipu si můžete všimnout Suzie a CJe :)

6 dní do premiéry videoklipu

22. května 2014 v 11:33 | Ajjinka
Tak jo, už regulérně odpočítáváme dny s fotkami z placu! :D Zatím toho moc k přidání není, ale dneska se to už možná změní (ano, rýmuje se to!). Kristen je totiž napsaná na seznam herců a režisérů, kteří jsou dnes očekáváni v Cannes, mezi nimi je i Juliette Binoche, Chloe Moretz, Olivier Assayas nebo Daniel Bruhl. Zatím se neví, kde se Kristen nachází, ale vzhledem k tomu, že se řešil fakt, že ji let soukromým tryskáčem vyjde z New Orleans na 100 000 euro, je dost nepravděpodobné, že její pozici zjistíme dřív, než dorazí přímo do Cannes. A ještě jedna dobrá zpráva, kromě toho, že by dnes měl vyjít trailer Clouds of Sils Maria - k filmu se začal hlásit americký filmový distributor IFC Films, což je super :)


7 dní do premiéry videoklipu

21. května 2014 v 10:57 | Ajjinka
Do premiéry videoklipu Take Me to the South zbývají čtyři dny a jak to vypadá, možná budeme mít odpočítávadlo z fotek z placu :) Jinak asi ani nebudete překvapeni, když napíšu, že Kristen do Cannes ještě nedorazila, celé se mi to zdálo podivné, prostě nebyla šance, aby to stihla, tak snad v následujících dvou dnech :) Chloe Moretz už v Cannes je, takže by se k ní Kris měla co nejdřív přidat!


Tři nové fotky z natáčení videoklipu

20. května 2014 v 10:24 | Ajjinka
Máme tu další tři fotky directorStew, první je opět ze seriálu Kristen a jehňátko, které doopravdy jehňátko je, udělala jsem obrovský průzkum, který to dokázal a všichni byste mi měli tleskat, hehe. Další dvě jsou s celou natáčecí crew ze Starlight Studios. Dnes by měl být fajn den, pokud budeme mít štěstí, bude zveřejněný trailer Clouds of Sils Maria! :)
Dvě další nové fotky z Nashvillu

17. května 2014 v 18:52 | Ajjinka
Chňo, asi máme nový nekonečný seriál z Kristeniných fotek s malou kozou, která je prý údajně jehně :D A na druhé fotce je Suzie, CJ, Sage a Kristen při přípitku :)Další fotky z Nashvillu

16. května 2014 v 15:50 | Ajjinka
Myslím, že fotky z natáčení videoklipu pro Sage nám ještě hodně dlouhou dobu budou zpříjemňovat dny. Na první fotce Kristen se spolurežisérem Davidem Ethanem Shapiro, na druhé s celou natáčecí crew.
Tři roztomilé fotky z Nashvillu

15. května 2014 v 16:49 | Ajjinka
Objevily se ještě tři nové fotky Kristen z Nashvillu, kde režírovala videoklip pro Sage. První dvě fotky jsou roztomilost sama, na třetí fotce je Kristen se zpěvačkou Sage :)"Take Me To The South" Teaser Trailer

14. května 2014 v 18:13 | Ajjinka
Tak přece jen jsme se něčeho od Starlight Studios dočkali! Jde o teaser trailer videa 'Take Me To The South' Sage (+ The Saints). Ve videu můžete vidět Kristen ve svém živlu, je vážně zážitek sledovat ji v roli režisérky :) Objevilo se zároveň rovnou několik behind the scenes fotek a rozhovor, takže později přidám překlad :) Celý videoklip bude zveřejněn ve středu 28. května. Do té doby si song můžete pustit tady, a i když ani já nejsem zrovna fanda country hudby, je fakt super :)imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com

EDIT: Další krátké behind the scenes video, na kterém se Kristen kouzelně směje. Můžete si všimnout, že ve videoklipu bude jak Suzie, tak CJ! :DEDIT2: Přidána ještě jedna roztomilá fotka Kristen, Suzie a Sage! :) - slsfilms

Uvidíme klip Sage (+ The Saints) už zítra?

13. května 2014 v 16:39 | Ajjinka
Není to tak dlouho, co jsem psala, že dva velké projekty, na kterých dělali lidé ze Starlight Studios, vyjdou tento květen. Jejich reklama na Snapchat má na YouTube přes milion zhlédnutí (po 25. vteřině si v ní můžete všimnout Suzie, Kristeniny kamarádky). A proč to píšu? Na Facebooku zveřejnili, že se zítra dočkáme velké zprávy a v hashtagu zazněl Nashville, kde Kristen společně s Davidem Ethanem Shapiro režírovala videoklip své kamarádky Sage. Nic nebylo řečeno doslova, ale myslím, že jsme na dobré cestě, abychom si videoklip mohli zhlédnout i my :)

Nové/staré fotky z Nashvillu

30. března 2014 v 17:21 | Ajjinka

Objevila se rovnou celá řada nových fan fotek z Nashvillu, kde Kristen režírovala videoklip Sage (+Saints) - na poslední fotce - společně s Davidem Ethanem Shapiro, kterého si můžete všimnout i na jedné z fotek. Jsou to vážně krásné obrázky a já jsem neskutečně ráda, že se objevily. Snad se brzy dozvíme i něco nového o samotném videoklipu! :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ještě jedna fan fotka z Nashvilleu (18. 2. 2014)

22. února 2014 v 12:08 | Ajjinka
Objevila se ještě jedna fan fotka z 18. února, kdy Kristen v Nashvilleu natáčela videoklip pro Sage + The Saints. Hrozně milá fotka, která byla pořízena na jednom z míst, kde byl videoklip natáčen :)


Nová fan fotka z Nashvilleu (18. 2. 2014)

18. února 2014 v 23:37 | Ajjinka
Kristen je opravdu v Nashvilleu, o čemž svědčí nová fanouškovská fotka, která byla zveřejněna s textem: "Právě jsem potkala Kristen Stewart a budu ve videoklipu, který dělá její kamarádka!!!"! :) Později na Twitter slečna napsala, že Kristen stála za kamerou, ale že nic víc neví. Zmiňovaná kamarádka je Sage (+ The Saints). Není to sice potvrzení, že se Kristen představí jako spolu-režisérka jejího nového klipu, ale řekla bych, že je to už víc než jasné. Více si můžete připomenout v předešlém článku. Dnes večer se bude konat koncert, na kterém bude natáčení videoklipu pokračovat, údajně se natáčely již scény v LA, některé dokonce u Kristen doma.EDIT: Kristen s natáčecí crew a hudebníky! :) Pán v růžové košili (to dvojče Joshe Horowitze :D) je spolu-režisér David Ethan Shapiro a slečna v bílém tričku je zpěvačka Sage :)EDIT2:


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

LizThurman - Dnes večer jsem potkala Kristen Stewart a byla skvělá a velmi milá!

JessicaLynnStagram - Stala jsem se součástí náhodného natáčení videoklipu, který režíruje Kristen Stewart. Nashville je zvláštní místo.

@AllOrNothingKR - Fotka Kristen mezi natáčením klipu Sage + The Saints. Tvrdě pracovala a celý gang byl s ní. Vážně do toho byla zapálená. Mohli jste říct, jakou vášeň k tomu má. Vždycky byla za kamerou.

"Když chtěli získat její pozornost, volali na ni Kristen Jaymes a někdy jenom Jaymes."

Tím gangem fanynka myslí Kristeniny kamarády, Suzie a CJ jsou vidět i na fotce, kterou zveřejnilo studio na svém facebookovém účtu.

imagebam.com


EDIT3: Další dvě fotky režírující Kristen. @BATtheRapper, @blackwolf812

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vypadá to, že natáčení bude dále pokračovat, štáb se přesouvá do jiné lokace.

Kristen, co se zase děje?

16. února 2014 v 20:13 | Ajjinka
Taky tak milujete, když se objeví zpráva, které vlastně nikdo nerozumí? :D To se děje právě teď. A protože si myslím, že se o tom nedá napsat tak, aby to dávalo smysl, jen se o to pokusím. Upozorňuju však, že jde spíš o čistou dedukci fanoušků, než o nějaká ověřená fakta.

Už delší dobu se šušká, že je Kristen zapojená do videoklipu zpěvačky Sage (+ The Saints), ale nic jistého nebylo. A teď už se to začíná zamotávat. Dnes zveřejnila make-upová umělkyně Keaghlan Ashley na Instagramu tuhle fotku, která uvádí Kristen Stewart jako spolu-režisérku nějakého projektu.

 
 

Reklama