Videorozhovory

Kristen pro E! Online

25. ledna 2016 v 19:55 | Ajjinka

Nejsem si jistá, kolik videorozhovorů stihnu vůbec přidat, samozřejmě se pokusím udělat maximum. V rozhovoru pro E! Online Kristen odpovídá na otázku, kdy se dočkáme jejího režisérského debutu. Doufá, že co nejdříve. Miluje to, co filmy vyvolávají, určitě prý najde projekt, na kterém by chtěla dělat. Pak také mluví o tom, že by moc ráda dělala na nějakém velkorozpočtovém filmu, kdyby byl zajímavý a stál by za to. Klidně si umí představit roli superhrdinky.

Kristen, Nick a Drake pro THR

14. září 2015 v 17:08 | Ajjinka

Máme tu dvě skvělá a poměrně krátká videa z rozhovoru s The Hollywood Reporter. V prvním videu Kristen zodpovídá otátky fanoušků. První zní, v jakém remaku by si chtěla zahrát. Kristen po chvilce přemýšlení řekne, že by si zahrála postavu Roberta De Nira ve filmu Taxikář, protože ženská verze Taxikáře by byla skvělá. Vždycky je to prý chlap, kdo ve filmu přichází o rozum a ona si říká, vždyť jsou ženský mnohem komplikovanější. V další odpovědi se rozpovídá o tom, jak má ráda svou práci proto, že se necítí tak, že ji musí udělat. Miluje ji. Má prý velké štěstí, že ví, co ji baví a co chce dělat.

Další video začíná tím, že reportérka říká, že mají hrozně energie, na což se Kristen nadšeně ptá, jestli je tohle jejich poslední rozhovor, protože chtějí jít na jídlo do Hooters (THR později napsal, že Kristen s Nickem měli celý den chuť na kuřecí křidýlka a pivo :D). V druhém videu se celkově mnohem víc zaměřují na Equals. Drake říká, že je hrozně rád, že mohl s Kristen spolupracovat, protože od prvního dne na placu věděl, že její výkon bude upřímný. Kristen pronáší, že nejvíc věřila Drakeovu procesu natáčení, protože doopravdy funguje. Kristen pak mluví o tom, že je to strach, který ji pohání kupředu a který jí pomáhá při vybírání projektů. Na konci oba hrozně roztomile poděkují THR za rozhovor. Nejlepší je na úplném konci Kristen a její "No shit, you cynical motherfuckers!" ♥ :D


Kristen pro The Real Fan Life

25. srpna 2015 v 17:47 | Ajjinka

Ben Lyons je stejně jako Joshua Horowitz jedním z mých oblíbených reportérů. Kromě toho je také velkým fanouškem Kristen. Jejich rozhovory jsou vždycky super, takže mě mile potěšil i tenhle audio rozhovor, který byl pořízen pro portál HelloGiggles a pořad The Real Fan Life. Ben před rozhovorem na Twitteru požádal fanoušky, aby Kristen posílali otázky, takže se dočkáme rovnou několika zodpovězených fanouškovských otázek. Kristen jako první odpovídá na otázku, co si tentokrát nechala z placu American Ultra, protože tvrdila, že si z natáčení vždycky něco nechává. Kristen prozradila, že si nechala boty, které Phoebe ve filmu nosí. Prý jí je vůbec nechtěli dát, ale nakonec se jí je podařilo získat. Hodně fanoušků se ptá na její hudbu. Kristen říká, že by klidně chtěla hudebně spolupracovat na nějakém filmu, ale že nemá třeba žádnou potřebu zakládat kapelu. Miluje hru na kytaru.

Pak mluví o MiniKristens, které vytváří úžasná @kiera_ryn. Kristen říká, že o nich ví, byla k tomu obrázku označená. Má prý nejradši miniPhoebe. Sledovat je můžete také na @minikristens. Pak mluví o nejvtipnějším momentě na place. Kristen říká, že byly vtipné všechny momenty, kdy Jesse měl udělat něco působivého. Sám je prý působivý až až, protože je geniální, ale když měl udělat nějaký kousek, byla to zábava. Kristen prozradila, že nikdy neviděla Smrtonostnou past, hehe.

Není si jistá, jestli může vůbec prozradit, jak velká je její role v novém filmu Woodyho Allena, protože jsou kolem projektu opravdu šílené tajnosti. Na otázku, zda má radši těstoviny nebo sushi, odpověděla, že zbožňuje oboje. Pak přišlo na řadu její vaření - Kristen říká, že neumí vařit malé porce, takže má pořád narvanou ledničku jídlem. A pokud sháníte nějaký dobrý film, Kristen za poslední dobu zaujal snímek Sound of My Voice :)

Další Carversation ve spolupráci s Nylon

18. srpna 2015 v 18:48 | Ajjinka

Suzie ku příležitosti zářijového čísla Nylon s Kristen na titulní stránce natočila nové Carversation video. Na začátku videa si Kristen se Suzie povídají o Chipsech. Kristen říká, že miluje chipsy. Má ráda i ty, které si může pořídit v zahraničí. O kapučínových chipsech říká, že jsou divné, s čímž naprosto souhlasím, hehe. Pak Kristen říká, že při psaní na papír dává pozor na to, jak je text rozložený, protože to podle ní představuje to, jak nakonec ta slova vyzní. Pak hrají takovou hru, kdy obě řeknou jedno slovo a pak z těch dvou slov vytvoří takovou dvojici. Suzie třeba řekla "sexuální hračka" a Kristen "stůl", takže z toho odvodila amatérské porno v kanceláři, lol. Mluví také o American Ultra, Suzie říká, že se jí film hrozně líbil a Kristen je v něm prý strašně vtipná. Pak se ptá, jestli si letos splnila něco, co chtěla. Kristen říká, že začala hrát víc na kytaru. K videu se dostanete jednoduše kliknutím na úvodní fotku.

Kristen a Jesse pro ET Canada

12. srpna 2015 v 12:23 | Ajjinka
Další poměrně krátký rozhovor s ET Canada. Na začátku rozhovoru je zmiňované video Kristen a Jesseho pro Funny Or Die. Dozvídáme se, že díky němu dostávají při tiskovce méně hloupých otázek a také fakt, že s nápadem pro tohle video přišla Jesseho sestra. Jesse říká, že jsou jejich postavy pacifisti, takže když se musí bránit, jsou jako: "Nenuť mě tě zabít" a když už je zabijou, jsou zase jako "Oh, moc se omlouvám!". Prý skoro jako by do filmu dali Kanaďany. Nakonec Jesse zmiňuje, že by takhle bojovat na ulici nechtěl.

Kristen pro Movie Trip

10. srpna 2015 v 21:23 | Ajjinka

V tomhle novém rozhovoru Kristen mluví o tom, proč ráda točí v New Orleans, kde se točilo jak American Ultra, tak její nezávislé drama Welcome to the Rileys. Kristen říká, že New Orleans má hrozně unikátní energii, můžete cítit jeho historii, což pro města ve Státech není typický. Každej je tam pořád ožralej. Doslova jsou tam všichni pořád ožralí. Měla tam prý byt a přes den spala, když natáčeli celou noc a byla jako: "Je poledne! Sklapněte!!!" Prostě tam řvali opilci. Ta energie je prý nakažlivá a skvělá. Ale když točíte film, je rozptylující.

Kristen a Jesse pro BuzzFeed

10. srpna 2015 v 18:49 | Ajjinka

Promo American Ultra je taková zábava!!! :D Máme tu nové video, které bylo natočeno pro BuzzFeed a je naprosto fenomenální!!! :D

Kristen a Jesse pro Funny Or Die

5. srpna 2015 v 18:19 | Ajjinka

Dnes jsme se dočkali jednoznačně nejlepšího rozhovoru všech dob! Kristen a Jesse se navzájem vyzpovídali v rozhovoru pro Funny Or Die. Celý rozhovor je naprosto luxusní! A ten nápad je vážně za všechny prachy :) V celém článku najdete český překlad, rozhodně se na tohle video podívejte, nebudete litovat! K videu se dostanete kliknutím na úvodní obrázek.

Kristen a Jesse pro MTV

28. července 2015 v 21:21 | Ajjinka

Konečně jsme se dočkali rozhovoru Kristen a Jesseho s Joshem Horowitzem! Dozvíte se například to, že si obě hvězdy American Ultra myslí, že Batman hulí, nebo fakt, že kdyby se museli navzájem sníst, Kristen by začala s Jesseho žebry a Jesse asi Kristeninou botou. Já pevně doufám, že se dočkáme ještě nějakých delších rozhovorů, tenhle je skvělý a vtipný, ale straaašně krátký :)

Kristen a Juliette pro Rolling Stone

7. dubna 2015 v 19:44 | Ajjinka

Chňo, Kristen s Juliette si popovídaly s Rolling Stone o Sils Maria. Jde o velmi vtipný rozhovor, ve kterém Juliette prozrazuje, že ji fascinovalo to, jak Kristen jednoduše přišla na plac, trošku si jím prošla a všechno si pamatovala. Kristen říká, že je závislá na tom prvním záběru, kdy jí přijde, že na place něco objevuje. Říká, že si před natáčením scénář nechce moc číst, chce slova znát jen minimálně, aby z ní pak vycházela sama. Juliette se pak začne smát a vzpomíná na to, jak Kristen měla na konci jedné scény něco říct a nakonec řekla pravý opak. Jde o scénu, kdy Valentine s Mariou zkouší jednu z divadelních scén, na jejímž konci má Maria říct: "Ano, přijímám!" a Kristen pronesla: "Ne, nepříjímám!". Všichni se pak na place hrozně nasmáli. Rozhovor končí Kristeninou větou o Juliette: "Kurevsky mě dohání k šílenství.", čímž reportér Peter Travers rozhovor raději ukončil :D

Oficiální rozhovor po přijetí ceny

21. února 2015 v 14:41 | Ajjinka

Po tom, co Kristen na pódiu převzala cenu a poděkovala, dostavila se do zákulísí, kde vzniklo pár fotografií a tento milý kraťoučký rozhovor, během kterého jí na cenu César bylo vyrýváno jméno. Kristen ve videu říká, že je z výsledku úplně hotová, a že je momentálně ve světě francouzského filmu, do kterého obvykle lidi jako ona nemají přístup. Je nesmírně šťastná. Mluví o producentu Charlesi Gillibertovi, který ji do tohoto světa uvedl. Dále zmiňuje Juliette, říká, že si nikdy nemyslela, že by mohla udělat něco, jako je ona, ale když s ní byla na place, chovala se jako zrcadlo. Prý to z nich šlo samo a přirozeně. Kristen tvrdí, že by určitě chtěla natočit další film s francouzským režisérem. Vůbec by se nebránila ani francouzsky mluvenému filmu, i když jí zatím tenhle jazyk moc nejde, ale snaží se (částečně své poděkování odříkala ve francouzštině). K videu se dostanete kliknutím na animaci, Kristen je neskutečně roztomilá! :)

Kristen a Julianne pro The Huffington Post - live

13. ledna 2015 v 17:10 | Ajjinka

Rozhovor Kristen a Julianne s The Huffington Post můžete sledovat dnes již od 17:30. Rozhovor bude mít půl hodiny a sledovat jej můžete přes tento odkaz. Po rozhovoru tu najdete nějaký ten krátký výtažek toho, co jsme se dozvěděli :) Zatím pár screenů :) Kristen na sobě měla šaty Torn by Ronny Kobo, miluju její spolupráci s Chanel, ale je prima mít nějakou tu změnu!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Po tomto rozhovoru následoval další živý vstup, tentokrát rozhovor při AOL BUILD :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen a Julianne v The Today Show

5. ledna 2015 v 18:11 | Ajjinka
Rozhovor, nebo spíš jeho část, Kristen a Julianne Moore pro The Today Show s Mariou Shiver. Julianne říká, že byla nadšená, když se dozvěděla, že si Kristen ve Still Alice zahraje, protože zbožňuje její práci. Kristen na to, co si z filmu odnesla, řekla: "Žijte, buďte pozitivní a žijte přítomností." Kristen a Julianne budou dnes ještě v Nigtly News with Brian Williams. Během dneška by zároveň měl být odhalen seznam hostů, kteří se objeví na Golden Globes, tak držme palce! :) Ve videu krátce vystupuje i autorka knižní předlohy Lisa Genova.

Celý rozhovor s DP/30

11. prosince 2014 v 21:21 | Ajjinka
DP/30 zveřejnili celý rozhovor o Still Alice, který vedli s Kristen, Julianne, Washem a Richardem. Video mám přes půl hodiny, já se k němu dostanu pravděpodobně až o víkendu, kdy z něj případně něco vypíšu :)

Kristen, Julianne, Wash a Richard pro DP/30 - ukázka

8. prosince 2014 v 19:47 | Ajjinka

Tak jo, máme tady první ukázky z rozhovoru Kristen, Julianne, Washe a Richarda s DP/30. Už jen ten začátek, kdy Richard mluví o Kristen přes svůj tablet... běhá mi z toho mráz po zádech. Kdo by ještě nevěděl, Richard trpí chorobou ALS, kvůli které nemůže mluvit. I při natáčení komunikoval přes svůj tablet, jak můžete vidět i v prvním videu. Kristen říká, že na place Still Alice zažívala hodně momentů, kdy se po jejich dotočení mohla poplácat po zádech a říct si, že opravdu prožila něco hrozného a že vůbec nečekala, že se něco takového stane (miluju, jakým způsobem říká 'Puf, that was crazy what just happened'


 
 

Reklama