Zajímavosti

Jodie Foster dostane svou hvězdu

28. dubna 2016 v 17:39 | Ajjinka

4. května se oscarová herečka Jodie Foster dočká hvězdy na Hollywoodském chodníku slávy! A proč sem o tom píšu? Jako řečník přijde právě Kristen, která má s Jodie velmi blízký vztah již od roku 2001, kdy si Kristen zahrála její dceru v thrilleru Panic Room. Ten se pro zajímavost natáčel 120 dní. Slavnostní ceremonie začne zhruba ve 21 hodin našeho času. Živý přenos bude exkluzivně vysílán zde.

Kristen již v roce 2012 oznámila cenu Cecil B DeMille, kterou Jodie získala za celoživotní přínos filmu. Fotky z akce si můžete připomenout zde.

Kristen kupuje dům kousek od Paříže

1. dubna 2016 v 16:49 | Ajjinka

Wow. Vypadá to, že budeme mít Kristen permanentně blíž! Už nějakou dobu po internetu kolují drby o tom, že Kristen pořizuje nový dům. Tato informace byla dnes potvrzena novým videorozhovorem, který udělala s Entertainment Weekly. Dům, no, co si budeme povídat, spíš vila, má být jen pár kilometrů od Paříže.

V rozhovoru Kristen prozradila, že neví, jak dlouhý její pobyt ve Francii bude, počítá ale s tím, že bude muset kvůli natáčení pořád cestovat.

"Kurevsky Francii miluju a stejně tak její lidi. Chci se naučit francouzsky. Zatím mi to moc nejde, ale je to výzva, před kterou necouvnu. Chci také víc porozumět jejich kultuře. Je to velký krok, ale člověk občas musí riskovat, aby něco získal."

Já sama nevím, co si z téhle novinky pořádně vzít. Nebudu lhát, je to zatraceně velký překvapení. Ale dobrá zpráva je to, že budeme mít Kristen zase o něco blíž a naše šance na osobní setkání se nenápadně zvýší! :)

Video mi sem bohužel nejde vložit, můžete si jej ale pustit na originálním odkazu! Kristen je na videu hrozně roztomilá ♥

Seznamte se s Kristen a Henrym

28. března 2016 v 15:43 | Ajjinka
Tenhle článek píšu hrozně ráda, protože je z něj jasně vidět, že práce a účast některých Kristeniných fanoušků má skutečně smysl. Momentálně mluvím o narozeninovém projektu pro tento rok, kdy se peníze vybírají na dobročinnou organizaci Lange Foundation, která se zaměřuje na záchranu zvířat v LA. Do této doby se fanouškům podařilo vybrat úžasných 6 000 dolarů, což je skvělé číslo! Ale proč sem přidávám další článek, když už tu jeden je? Seznamte se s Henrym a Kristen, které fanouškovský projekt zachránil. Fenečka, která byla organizací zachráněna naposledy, byla na počest Kristen a fanouškovského projektu pojmenována podle ní. Jak je vidět, tahle skvělá sbírka má smysl.

Pokud se chcete zapojit i vy, můžete to udělat hned - TADY - zabere vám to jenom chvilinku času! :)


Narozeninový projekt 2016

6. března 2016 v 20:25 | Ajjinka

Tohle je zatím taková zajímavost, protože ještě není možné přispívat, ale jakmile tomu tak bude, zveřejním tu další článek. I letos bude probíhat dobročinná sbírka ke Kristeniným narozeninám, jejíž výtěžek pak poputuje na dobrou věc. Letos hlasování rozhodlo o tom, že budeme pomáhat zvířatům. Přesněji jde o Lange Foundation, neziskovou organizaci v jižní Kalifornii, která zachraňuje opuštěná zvířata a připravuje je pro nový domov, kde najdou milující páníčky. Kristen je velká milovnice zvířat, takže je tato sbírka dle mého názoru výborně zvolená! Jakmile budu mít informace, jak a kam přispět, přidám je i sem. Sbírka je samozřejmě dobrovolná, ale každý dolar se k celkovému číslu počítá. Minulý rok se fanouškům podařilo vybrat přes 27 000 dolarů, které putovaly na podporu výzkumu Alzheimerovy choroby.

Kristenino nové tetování

7. ledna 2016 v 19:31 | Ajjinka

Tattoo artista, který má na svědomí Kristenino nové tetování na předloktí, se na Instagramu pochlubil fotkou. Kristen si tetování nechala udělat, když natáčela Personal Shopper ve Francii. A co vlastně její tetování je? Citace ONE MORE TIME WITH FEELING, která pochází z její oblíbené písničky Don't Leave Me od Blink-182. A dokonce mi přijde, že jde přímo o Kristenino písmo, ale těžko říct s jistotou.

Jaký je právě teď tvůj oblíbený song?
Kristen: Nech mě přemýšlet... Znáš to, jak se ti písničky ohrajou? Moje hudba je momentálně ohraná. A když se tohle stane, vracím se zpátky - hodně. Miluju Blink-182. Miluju, miluju, miluju je. A ta věta "One more time with feeling" (Ještě jednou s citem) je mi taky blízká. Vždycky jsem jako: "Fajn, ještě jednou, ještě jednou, ještě jednou!" Budu to tak dělat po zbytek života.

Jinak mám v plánu, snad o víkendu, přidat nějaký souhrnný článek o Kristeniných tetováních. Jsou tu články o všech jejích nových ozdobách, opravdu jsou, někde. Museli byste víc zahrabat v historii, až někam do roku 2013. Takže dám všechno hezky dohromady, aby byl pořádek :)

imagebam.com imagebam.com

Kristen získala další ocenění Nejlepší herečka ve vedlejší roli

3. ledna 2016 v 21:08 | Ajjinka

Další den a další úspěch. Kristen získala další ocenění za svůj výkon v Clouds of Sils Maria, kde si zahrála asistentku Valentine. Tentokrát ji v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli ocenili kritici z National Society of Film Critics. Dnes se ještě dočkáme nových fotek a snad i videí ze speciálního promítání Sils Maria, po kterém bude následovat Q&A. Některé fotky přidám na blogový facebook zítra ráno, zbytek dodám později :)

Kristen navštíví show Jimmyho Fallona!

30. prosince 2015 v 12:50 | Ajjinka

A další skvělou zprávou je, že se Kristen objeví v The Tonight Show u Jimmyho Fallona! Pravděpodobně kvůli propagaci filmu Anesthesia, který má 8. ledna premiéru. Kristen bude hostem show 5. ledna, takže se určitě máme na co těšit! :)

Kristen si převezme cenu od New York Film Critics Circle

30. prosince 2015 v 12:45 | Ajjinka

To, že Kristen získala ocenění Nejlepší herečky od kritiků z New Yorku, už víme. Nyní nám Scott Feinberg potvrdil, že se Kristen zúčastní slavnostního předávání cen, které proběhne v New Yorku 4. ledna! Kromě Kristen na akci bude také Julianne Moore, se kterou si Kristen zahrála ve Still Alice.

Kristen se Scottem Feinbergem

27. prosince 2015 v 18:34 | Ajjinka

Pokud sledujete blogový Facebook, už víte, že ve středu Kristen natáčela podcast Awards Chatter s reportérem Scottem Feinbergem, který na Twitteru sdílel fotku a fakt, že má Kristen ráda jablka. Rozhovoru bychom se měli dočkat už v pondělí, tedy zítra :) Fotka se vám kliknutím zvětší!

Kristen byla nominována na Nejlepší herečku ve vedlejší roliza

7. prosince 2015 v 18:06 | Ajjinka

Online Film Critics Society nominovalo Kristen v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli za její ztvárnění Valentine v Sils Maria! Společnost jí dělají v kategorii čtyři další silné konkurentky, ale i samotná nominace je velmi potěšující. Doufám, že se Kristen podaří i dál. Ještě lepší je fakt, že IFC nedělá prakticky nic proto, aby se film dostal do rozjetých kampaní na awards season. A když si ještě vezmeme fakt, že je víceméně rok po premiéře, ten úspěch je ještě úžasnější! Držme palce, aby se Kristen podařilo nominaci proměnit ve výhru :) Výsledky budeme znát 14. prosince.

Nejlepší herečka ve vedlejší roli:
Rooney Mara (Carol)
Cynthia Nixon (James White)
Kristen Stewart (Clouds of Sils Maria)
Alicia Vikander (The Danish Girl)
Kate Winslet (Steve Jobs)

Kristen získala ještě jedno ocenění Nejlepší herečka ve vedlejší roli

6. prosince 2015 v 20:30 | Ajjinka

Ani nevíte, jak obrouvskou radost mám z toho, že za několik dní píšu velmi podobný článek! Kristen získala další ocenění za svou roli Valentine v Sils Maria! Tentokrát zabodovala v Boston Society of Film Critics, kde od filmových kritiků získala cenu za Nejlepší herečku ve vedlejší roli! Podle mě je to naprosto úžasný úspěch a pevně doufám, že nebude tím posledním! :)

Kristen získala další ocenění Nejlepší herečka ve vedlejší roli

5. prosince 2015 v 9:56 | Ajjinka

Zdá se, že to, co nedokáže udělat distribuční společnost IFC Film, která má práva k Sils Marie, zvládají filmoví kritici. Ti totiž Kristen ocenili cenou Nejlepší herečka ve vedlejší roli! BOFCA Awards, Boston Online Film Critics Association Awards, jsou tu již třetím rokem a hlavní slovo u nominací a vítězů mají právě filmoví kritici. Já myslím, že je to další skvělý úspěch, který si Kristen určitě zaslouží, protože jako Valentine byla skvělá. Samotný film se v kategorii Nejlepší film roku dostal na šestou příčku.

Teď jen držte palce, 6. prosince budeme znát nominace na LACC Awards, 9. prosince na SAG Awards a 10. prosince GG Awards, tedy Golden Globes!

Kristen získala ocenění Nejlepší herečka ve vedlejší roli

2. prosince 2015 v 18:44 | Ajjinka

Wow! Dnes byly vyhlášeny ceny New York Film Critics Circle, což je od roku 1935 sdružení, které každý prosinec hodnotí filmy a filmaře z uplynulého roku. A letos mezi výherci padlo Kristenino jméno! Kristen získala ocenění Nejlepší herečka ve vedlejší roli za film Sils Maria, ve kterém ztvárnila asistentku Valentine. Já pevně doufám, že tohle ocenění nebude patřit k posledním. IFC Films rozjelo pro film kampaň, takže můžeme držet palce v nadcházejících měsících, kdy nás budou čekat Golden Globes a Oscars!

Anet a její setkání s Kristen v Praze

29. listopadu 2015 v 11:35 | Ajjinka
Aww, dnešní zpráva od Anet mi udělala obrovskou radost. Anet se včera podařilo vidět Kristen, i když jen na malý okamžit. A co víc? Získala od ní autogram s věnováním! Zjistila také, že dnes Kristen z Prahy odjíždí, pravděpodobně směr Omán, kde má natáčení pokračovat. Prozradila také, že je Kristen nemocná a vypadala velmi unaveně. Anet mockrát děkuju za to, že se mi ozvala a že mi dovolila informaci o jejím setkáním s Kristen zveřejnit. Díky! A ještě jednou gratulace, moc ti to přeju! :) A miluju to tvoje úžasný nadšení! :D


Kde je Kristen? Je v Praze?

15. listopadu 2015 v 18:20 | Ajjinka

Tuhle otázku dostávám teď poměrně často, ať už v komentářích tady, na Facebooku nebo na Asku. Bohužel odpověď na ni není tak jednoduchá. Sice mi lichotí, že si někteří myslí, že vím naprosto všechno, ale neexistuje žádná aplikace, žádná webovka ani nic podobného, kde by byla zaznamenávána aktuální lokace natáčecích placů všech filmů. Ano, jak jsem psala na Facebooku, Kristenina kamarádka Nettie, která s ní byla společně v Paříži a následně na víkend v Londýně, je momentálně v Praze a dávala na sociální sítě svoji fotku z Prahy a slovník českých frází.

Budu se snažit všechno sledovat a slibuju, že jakmile budu něco vědět, dám o tom vědět i Vám. Nemám vždycky čas aktualizovat blog, ale pokud budete sledovat facebookovou stránku, budou tam aktuální informace, jakmile nějaké budu mít. Věřte mi, že si nic nenechám pro sebe, jen prostě zatím nevíme vůbec nic :)
 
 

Reklama